Статьи

Створення тем і опитувань на форумі

 1. Нова тема
 2. нове опитування
 3. Зміна тим і опитувань

Можливість створювати теми та опитування групами користувачів задається в налаштуваннях прав модуля «Форум» . За замовчуванням створити тему або опитування може будь-який зареєстрований і не обмежений в правах користувач (обмеження - група «Заблоковані» або бан).

Щоб створити нову тему, потрібно спочатку вибрати форум, в який ця тема буде додана ( що таке форуми, і як їх створювати ). Після цього перейдіть в один з форумів, знайдіть у правому верхньому куті кнопку з написом «Нова тема» або «New topic» (вид кнопки залежить від зазначеного в налаштуваннях набору іконок):

Для додавання опитування натисніть на кнопку «Нове опитування» або «New poll».

Після натискання на кнопку ви будете перенаправлені на сторінку такого вигляду:
//example.com/ ID -0-0-1- N
де:

 • ID - id форуму, в який додається тема (задається при створенні форуму)
 • N - дорівнює 1 для звичайної теми, 2 - для опитування

Нова тема

Нова тема

При створенні теми заповнюються такі поля:

 1. Назва теми. Назва може бути виведено за допомогою змінної $ THREAD_TITLE $ на сторінці теми або в шаблоні «Вид теми / опитування».

 2. Опис теми. Опис може бути виведено за допомогою змінної $ THREAD_DESCR $ на сторінці теми або в шаблоні «Вид теми / опитування».

 3. Текст повідомлення. Для перегляду сторінок використовується редактор, встановлений в настройках сайту. Текст повідомлення виводиться за допомогою змінної $ MESSAGE $ тільки на сторінці теми.

 4. Опції повідомлення:

  • Включити смайли. При активованому настроюванні всі розпізнані символи смайлів будуть замінені на зображення з колекції .

  • Додавати підпис. Налаштування дозволяє відобразити підпис користувача під повідомленням. Підпис користувача може бути відредаговано в будь-який час.

 5. Параметри теми *

  • Перше повідомлення теми зробити шапкою (показувати на всіх сторінках). Незалежно від кількості повідомлень, дана настройка дозволяє відобразити перше повідомлення теми в самому верху на кожній сторінці теми. При відключеною налаштуванні перше повідомлення відображається тільки на першій сторінці теми.

  • Тема завжди зверху. дозволяє закріпити тему в списку тем форуму.

  • Закрита тема. Налаштування забороняє додавання нових повідомлень звичайним користувачам.

 6. Автор теми *. Налаштування потрібна, щоб додати тему від імені іншого користувача. Після включення в настройках опції «Використовувати wiki-пост для тих з прикріпленими повідомленнями» при редагуванні стартового повідомлення теми з'являться додаткові опції - «Зробити wiki-бота автором» і «Налаштувати бота». Дані опції дозволяють зробити автором теми Wiki-бота, а також налаштувати вид його профілю (ім'я користувача і аватар).

 7. Прикріпити файл *. Користувачі можуть прикріплювати до повідомлень файли від 500 до 2048 Кб. Максимальний розмір файлу задається в налаштуваннях модуля .

* Опції доступні при наявності відповідних прав у групи користувачів .

нове опитування

нове опитування

Сторінка створення опитування відрізняється від сторінки створення теми тим, що на ній є спеціальна форма для введення питання і можливих варіантів відповіді:

Сторінка створення опитування відрізняється від сторінки створення теми тим, що на ній є спеціальна форма для введення питання і можливих варіантів відповіді:

 1. питання голосування
 2. Пункти опитування. Можливі варіанти відповіді, кожен з яких вказується на новому рядку. Всього можна додати до 10 варіантів відповіді.
 3. Опції опитування
  1. Тільки опитування (писати відповіді в темі буде неможливо). При активованому настроюванні додавати повідомлення в тему не зможуть навіть адміністратори. У цьому відмінність від опції «Закрита тема».
  2. Включити можливість вибору декількох варіантів відповідей. При голосуванні користувачі зможуть вказати кілька варіантів відповіді .
  3. Період голосування. Опція служить для обмеження термінів проведення опитування. Після закінчення термінів голосування буде недоступно, залишиться можливість перегляду результатів.

Зміна тим і опитувань

Після створення теми або опитування може з'явитися потреба в їх редагуванні. Для цього знайдіть на сторінці теми перше повідомлення і біля нього натисніть на кнопку «Змінити»:

Просто змініть вміст поля і натисніть на кнопку «Зберегти».

При редагуванні тим і опитувань з'являються нові опції:

 1. Додати напис "Відредаговано ..." в це повідомлення? Після того як користувач відредагує текст повідомлення, додається напис . Ця установка з'являється тільки у користувачів з правами «Редагувати всі повідомлення».
 2. Повідомлення на e-mail при відповідях. Кожен раз, коли в темі користувачі будуть публікувати нові повідомлення, її автор буде отримувати повідомлення на email. При цьому в налаштуваннях модуля повинна бути включена опція «Можливість повідомлення на e-mail при відповідях».
 3. Повідомити передплатникам про редагування теми. Користувачі, які підписалися на поновлення в темі, отримають повідомлення ( докладніше про підписку на нові повідомлення ).
 4. Куратор теми *. Користувач, який буде призначений для управління конкретної теми. Функція доступна при редагуванні тільки першого повідомлення в темі і при наявності відповідних прав у групи користувачів .
 5. * Більш докладніше про курируванні тим за посиланням .

В це повідомлення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача