Статьи

Створення тем і опитувань на форумі

 1. Нова тема
 2. нове опитування
 3. Зміна тим і опитувань

Можливість створювати теми та опитування групами користувачів задається в налаштуваннях прав модуля «Форум» . За замовчуванням створити тему або опитування може будь-який зареєстрований і не обмежений в правах користувач (обмеження - група «Заблоковані» або бан).

Щоб створити нову тему, потрібно спочатку вибрати форум, в який ця тема буде додана ( що таке форуми, і як їх створювати ). Після цього перейдіть в один з форумів, знайдіть у правому верхньому куті кнопку з написом «Нова тема» або «New topic» (вид кнопки залежить від зазначеного в налаштуваннях набору іконок):

Для додавання опитування натисніть на кнопку «Нове опитування» або «New poll».

Після натискання на кнопку ви будете перенаправлені на сторінку такого вигляду:
//example.com/ ID -0-0-1- N
де:

 • ID - id форуму, в який додається тема (задається при створенні форуму)
 • N - дорівнює 1 для звичайної теми, 2 - для опитування

Нова тема

Нова тема

При створенні теми заповнюються такі поля:

 1. Назва теми. Назва може бути виведено за допомогою змінної $ THREAD_TITLE $ на сторінці теми або в шаблоні «Вид теми / опитування».

 2. Опис теми. Опис може бути виведено за допомогою змінної $ THREAD_DESCR $ на сторінці теми або в шаблоні «Вид теми / опитування».

 3. Текст повідомлення. Для перегляду сторінок використовується редактор, встановлений в настройках сайту. Текст повідомлення виводиться за допомогою змінної $ MESSAGE $ тільки на сторінці теми.

 4. Опції повідомлення:

  • Включити смайли. При активованому настроюванні всі розпізнані символи смайлів будуть замінені на зображення з колекції .

  • Додавати підпис. Налаштування дозволяє відобразити підпис користувача під повідомленням. Підпис користувача може бути відредаговано в будь-який час.

 5. Параметри теми *

  • Перше повідомлення теми зробити шапкою (показувати на всіх сторінках). Незалежно від кількості повідомлень, дана настройка дозволяє відобразити перше повідомлення теми в самому верху на кожній сторінці теми. При відключеною налаштуванні перше повідомлення відображається тільки на першій сторінці теми.

  • Тема завжди зверху. дозволяє закріпити тему в списку тем форуму.

  • Закрита тема. Налаштування забороняє додавання нових повідомлень звичайним користувачам.

 6. Автор теми *. Налаштування потрібна, щоб додати тему від імені іншого користувача. Після включення в настройках опції «Використовувати wiki-пост для тих з прикріпленими повідомленнями» при редагуванні стартового повідомлення теми з'являться додаткові опції - «Зробити wiki-бота автором» і «Налаштувати бота». Дані опції дозволяють зробити автором теми Wiki-бота, а також налаштувати вид його профілю (ім'я користувача і аватар).

 7. Прикріпити файл *. Користувачі можуть прикріплювати до повідомлень файли від 500 до 2048 Кб. Максимальний розмір файлу задається в налаштуваннях модуля .

* Опції доступні при наявності відповідних прав у групи користувачів .

нове опитування

нове опитування

Сторінка створення опитування відрізняється від сторінки створення теми тим, що на ній є спеціальна форма для введення питання і можливих варіантів відповіді:

Сторінка створення опитування відрізняється від сторінки створення теми тим, що на ній є спеціальна форма для введення питання і можливих варіантів відповіді:

 1. питання голосування
 2. Пункти опитування. Можливі варіанти відповіді, кожен з яких вказується на новому рядку. Всього можна додати до 10 варіантів відповіді.
 3. Опції опитування
  1. Тільки опитування (писати відповіді в темі буде неможливо). При активованому настроюванні додавати повідомлення в тему не зможуть навіть адміністратори. У цьому відмінність від опції «Закрита тема».
  2. Включити можливість вибору декількох варіантів відповідей. При голосуванні користувачі зможуть вказати кілька варіантів відповіді .
  3. Період голосування. Опція служить для обмеження термінів проведення опитування. Після закінчення термінів голосування буде недоступно, залишиться можливість перегляду результатів.

Зміна тим і опитувань

Після створення теми або опитування може з'явитися потреба в їх редагуванні. Для цього знайдіть на сторінці теми перше повідомлення і біля нього натисніть на кнопку «Змінити»:

Просто змініть вміст поля і натисніть на кнопку «Зберегти».

При редагуванні тим і опитувань з'являються нові опції:

 1. Додати напис "Відредаговано ..." в це повідомлення? Після того як користувач відредагує текст повідомлення, додається напис . Ця установка з'являється тільки у користувачів з правами «Редагувати всі повідомлення».
 2. Повідомлення на e-mail при відповідях. Кожен раз, коли в темі користувачі будуть публікувати нові повідомлення, її автор буде отримувати повідомлення на email. При цьому в налаштуваннях модуля повинна бути включена опція «Можливість повідомлення на e-mail при відповідях».
 3. Повідомити передплатникам про редагування теми. Користувачі, які підписалися на поновлення в темі, отримають повідомлення ( докладніше про підписку на нові повідомлення ).
 4. Куратор теми *. Користувач, який буде призначений для управління конкретної теми. Функція доступна при редагуванні тільки першого повідомлення в темі і при наявності відповідних прав у групи користувачів .
 5. * Більш докладніше про курируванні тим за посиланням .

В це повідомлення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.