Статьи

створення банерів

банер - зображення (статичне або анімоване) фіксованого розміру, яке розміщується на сторінках web-сайтів. Зазвичай виконує роль посилання на інший ресурс Інтернету, який містить більш розгорнуту інформацію про товар / послугу або компанії. Хоча бувають і чисто іміджеві банери, без посилань, що рекламують, наприклад акцію.

CTR банера

CTR (Англ. Click-through rate), або відгук - це процентне відношення числа відвідувачів, які перейшли на сайт по банеру, до числа показів рекламного оголошення. Залежить від багатьох факторів: формат банера, розміри банера в пікселях і байтах, тематика сайту, на якому розміщений банер, місце розміщення банера і т.д.

За статистикою, банери, розроблені фахівцями, мають у кілька разів більший CTR, ніж аматорські. Непрофесійно виготовлений банер може негативно позначитися на іміджі компанії і відлякати потенційних клієнтів.

Банери бувають статичні, що складаються з одного кадру, тобто звичайне зображення, і динамічні, які включають два і більше кадру.

Найбільш складними динамічними банерами є т.зв. flash-банери. Вони мають більш складну сюжетну анімацію, але завдяки своїй ефектності привертають більше уваги.

Існують стандартні розміри використовуваних в Мережі банерів.

Існують стандартні розміри використовуваних в Мережі банерів

Приклади банерів для рекламних кампаній, виконаних нашими web-дизайнерами, Ви можете переглянути в розділі Портфоліо .

З вартістю окремих видів робіт ви можете ознайомитися на сторінці цін .
Якщо у вас є якісь питання, ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті або ж через сторінку контактів .
Якщо ви хочете замовити створення сайту і розкручування або програмування окремих елементів - заповніть форму заявки .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача