Статьи

створення банерів

банер - зображення (статичне або анімоване) фіксованого розміру, яке розміщується на сторінках web-сайтів. Зазвичай виконує роль посилання на інший ресурс Інтернету, який містить більш розгорнуту інформацію про товар / послугу або компанії. Хоча бувають і чисто іміджеві банери, без посилань, що рекламують, наприклад акцію.

CTR банера

CTR (Англ. Click-through rate), або відгук - це процентне відношення числа відвідувачів, які перейшли на сайт по банеру, до числа показів рекламного оголошення. Залежить від багатьох факторів: формат банера, розміри банера в пікселях і байтах, тематика сайту, на якому розміщений банер, місце розміщення банера і т.д.

За статистикою, банери, розроблені фахівцями, мають у кілька разів більший CTR, ніж аматорські. Непрофесійно виготовлений банер може негативно позначитися на іміджі компанії і відлякати потенційних клієнтів.

Банери бувають статичні, що складаються з одного кадру, тобто звичайне зображення, і динамічні, які включають два і більше кадру.

Найбільш складними динамічними банерами є т.зв. flash-банери. Вони мають більш складну сюжетну анімацію, але завдяки своїй ефектності привертають більше уваги.

Існують стандартні розміри використовуваних в Мережі банерів.

Існують стандартні розміри використовуваних в Мережі банерів

Приклади банерів для рекламних кампаній, виконаних нашими web-дизайнерами, Ви можете переглянути в розділі Портфоліо .

З вартістю окремих видів робіт ви можете ознайомитися на сторінці цін .
Якщо у вас є якісь питання, ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті або ж через сторінку контактів .
Якщо ви хочете замовити створення сайту і розкручування або програмування окремих елементів - заповніть форму заявки .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.