Статьи

Створення альбому ВКонтакте

 1. створення
 2. налаштування приватності
 3. Відео

Основний спосіб розповісти про себе в соціальній мережі - це фотографії
Основний спосіб розповісти про себе в соціальній мережі - це фотографії. Саме тому користувачі так активно завантажують свої особисті фотографії на сторінки, ділячись з друзями найцікавішими моментами зі свого життя. Для того щоб не заблукати у величезній кількості фото з різних заходів, свят і фотосесій і зручно організувати всі завантажені кадри, слід знати, як створити альбом ВКонтакте (про видалення альбомів читайте тут ).

створення

Для того щоб зробити нову папку для завантаження фотографій в своєму профілі потрібно:

 1. Авторизуватися на сайті за допомогою логіна і пароля.
 2. На своїй сторінці в лівій частині екрана вибрати розділ «Мої фотографії».
 3. У правій верхній частині вікна вибрати «Створити альбом».
 4. Вписати назву, невеликий опис і налаштувати приватність - кому саме буде видно фотографії, і хто зможе їх коментувати.
 5. Натиснути кнопку «Створити альбом».

Важливо! Ви можете робити нескінченну кількість альбомів, в кожен з яких можете завантажити не більше 500 фото.

налаштування приватності

Також я хочу розповісти про те, як створити закритий альбом ВКонтакте, щоб заховати ваші знімки від сторонніх очей або ж зробити їх доступними тільки свої друзям (про те, як відзначити своїх друзів на фото можна прочитати тут ). Для цього вам буде потрібно:

 1. Зайти в свій особистий профіль на сайті.
 2. Вибрати розділ «Мої фотографії» і натиснути на кнопку «Створити альбом».
 3. У пункті «Хто може переглядати цей альбом» вибрати потрібний параметр, наприклад, «Тільки я» або «Тільки друзі».

У пункті «Хто може переглядати цей альбом» вибрати потрібний параметр, наприклад, «Тільки я» або «Тільки друзі»

Також ви можете відкрити доступ до папки тільки декільком користувачам, для чого слід вибрати пункт «Деякі друзі» і вибрати потрібних користувачів (а про те, як приховати деяких ваших друзів можна прочитати тут ).

Відео

ВКонтакте надає своїм користувачам унікальну можливість сортувати не тільки фотографії з окремих папок, але і відеозаписи. І якщо ви задалися питанням про те, як створити альбом відео ВКонтакте, то вам буде потрібно:

 1. Відкрити свою сторінку в соціальній мережі.
 2. Вибрати розділ «Мої відеозаписи» в лівій частині сторінки.
 3. У верхній частині сторінки клікнути кнопку «Альбоми».
 4. В правому куті клацнути «Новий альбом», потім дати назву новій папці і натиснути «Зберегти».

Створення окремих папок для ваших відеозаписів дозволить вам впорядкувати цілі серіали сезонний або ж кліпи будь-яких музичних груп. Крім того, така впорядкованість допоможе і друзям, які хочуть подивитися доданий вами контент.

Сподіваюся, що я дав в повній мірі розгорнуту відповідь на питання, як створити альбом з фото ВКонтакте, а також як можна розсортувати ваші відео-файли. Слід знати, що ви можете налаштувати папки так, що користувачі зможуть переглядати їх вміст, але при цьому не зможуть залишати коментарі.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача