Статьи

Створення сайту туристичної фірми

  1. Зміст і структура
  2. Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми
  3. HTML шаблон для туристичного агенства

У людини завжди була пристрасть до пригод і пізнання навколишнього світу. Зараз можна відвідати буквально будь-яку точку на планеті - спокійно їхати у відпустку і кордонів. Цілком логічно, що туристичні агентства надають одну з найбільш продаваних на сьогоднішній день послуг. Як же туристичне агентство може залучити більше потенційних клієнтів і підвищити свій прибуток? Звичайно, в епоху нових технологій, створення сайту туристичної фірми виразно допоможе вам виділитися в цій ніші.

Звичайно, в епоху нових технологій, створення сайту туристичної фірми виразно допоможе вам виділитися в цій ніші

Створення сайту туристичної фірми можливо за допомогою безлічі цікавих готових шаблонів туристичної тематики від MotoCMS. Взявши за основу будь-якої шаблон сайту турагентства , Ви легко створите стильний і зручний сайт. Основна перевага - ви отримуєте відразу і шаблон і вбудований редактор, який дозволяє робити всі зміни просто за пару кліків. Ми розповімо, як підняти ваше туристичне агентство на абсолютно новий рівень в Інтернеті.

Відвідувач приходить на ваш сайт, щоб купити квиток або тур, який подарує позитивні емоції і спогади. Виберіть яскраві кольори, щоб зробити ваш сайт запам'ятовується. Ви повинні якимось чином привернути і підтримати увагу клієнта. Яскраві і свіжі кольори стануть ключем до успіху.

Однак, при виборі туру найважливішою є інформаційна складова. Тексти повинні бути чіткими і зрозумілими. Потурбуйтеся про те, щоб фон був світлим - так текст сприймається краще і вашому клієнту буде зручніше користуватися сайтом.

Тексти на сайті повинні продавати ваші послуги. Тому, писати кожну статтю потрібно не забуваючи про заклик до дії в кінці. Такі тексти працюють дуже добре, допомагаючи залучити клієнта. Опишіть всі переваги, які отримає клієнт вибираючи той чи інший тур для подорожі.

Виберіть добре читаються шрифти - варто уникати витіюватих накреслень. Також, не забувайте про фотографіях - для сайту турагентства це дуже важливо, адже ви даруєте людям враження.

Зміст і структура

Незалежно від того, наскільки яскравим і цікавим буде ваш сайт з точки зору дизайну, без логічної структури він буквально приречений на провал. Правильна організація веб-сайту дуже важлива, рівно настільки ж, наскільки і його привабливий зовнішній вигляд. Першим кроком для залучення уваги і утримання відвідувачів на сайті є, безумовно, головна сторінка. Це те, що відвідувач сайту бачить в першу чергу. Варто звернути увагу на елементи, які допоможуть зробити домашню сторінку вашого сайту більш привабливою:

  • Верхня панель горизонтального меню для зручної навігації;
  • Великий слайдер з привітанням для клієнта;
  • Комбіновані блоки тексту і фотографій для опису послуг;
  • Ваші контакти з адресою, електронною поштою та кнопками соціальних мереж.

Верхня панель горизонтального меню для зручної навігації;   Великий слайдер з привітанням для клієнта;   Комбіновані блоки тексту і фотографій для опису послуг;   Ваші контакти з адресою, електронною поштою та кнопками соціальних мереж

Крім запам'ятовується домашньої сторінки, ви можете здивувати ваших відвідувачів красивою галереєю зображень. Покажіть ті міста та країни, які туристи зможуть відвідати, в інформативною галереї фотографій. Нехай ваші клієнти поринуть в атмосферу подорожі, просто натиснувши на фотографії.

Нехай ваші клієнти поринуть в атмосферу подорожі, просто натиснувши на фотографії

Ми вже згадували про те, що рекомендуємо розміщувати свою контактну інформацію прямо на головній сторінці сайту. Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз?

Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз

Створіть додаткову сторінку з контактною формою для зручного зв'язку з вами. Спростіть пошук адреси туристичні агенції та пошук місця розташування за рахунок використання Google Maps. Купуючи один з шаблонів для турагентств від MotoCMS, ви стаєте не тільки володарем дивовижної теми для сайту, але при цьому у вас є можливість повністю перебудувати весь сайт під свої завдання, створивши додаткові розділи і сторінки. Фактично, вже через пару днів ви отримаєте готовий сайт турфірми . Є ще безліч додаткових ідей? Сміливо вибирайте будь-який шаблон, реєструйте демо-версію і починайте творити. Створіть для себе ідеальний сайт туристичного агентства.

Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми

Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми

HTML шаблон для туристичного агенства

HTML шаблон для туристичного агенства

Як же туристичне агентство може залучити більше потенційних клієнтів і підвищити свій прибуток?
Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз?
Є ще безліч додаткових ідей?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача