Статьи

Створення сайту туристичної фірми

  1. Зміст і структура
  2. Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми
  3. HTML шаблон для туристичного агенства

У людини завжди була пристрасть до пригод і пізнання навколишнього світу. Зараз можна відвідати буквально будь-яку точку на планеті - спокійно їхати у відпустку і кордонів. Цілком логічно, що туристичні агентства надають одну з найбільш продаваних на сьогоднішній день послуг. Як же туристичне агентство може залучити більше потенційних клієнтів і підвищити свій прибуток? Звичайно, в епоху нових технологій, створення сайту туристичної фірми виразно допоможе вам виділитися в цій ніші.

Звичайно, в епоху нових технологій, створення сайту туристичної фірми виразно допоможе вам виділитися в цій ніші

Створення сайту туристичної фірми можливо за допомогою безлічі цікавих готових шаблонів туристичної тематики від MotoCMS. Взявши за основу будь-якої шаблон сайту турагентства , Ви легко створите стильний і зручний сайт. Основна перевага - ви отримуєте відразу і шаблон і вбудований редактор, який дозволяє робити всі зміни просто за пару кліків. Ми розповімо, як підняти ваше туристичне агентство на абсолютно новий рівень в Інтернеті.

Відвідувач приходить на ваш сайт, щоб купити квиток або тур, який подарує позитивні емоції і спогади. Виберіть яскраві кольори, щоб зробити ваш сайт запам'ятовується. Ви повинні якимось чином привернути і підтримати увагу клієнта. Яскраві і свіжі кольори стануть ключем до успіху.

Однак, при виборі туру найважливішою є інформаційна складова. Тексти повинні бути чіткими і зрозумілими. Потурбуйтеся про те, щоб фон був світлим - так текст сприймається краще і вашому клієнту буде зручніше користуватися сайтом.

Тексти на сайті повинні продавати ваші послуги. Тому, писати кожну статтю потрібно не забуваючи про заклик до дії в кінці. Такі тексти працюють дуже добре, допомагаючи залучити клієнта. Опишіть всі переваги, які отримає клієнт вибираючи той чи інший тур для подорожі.

Виберіть добре читаються шрифти - варто уникати витіюватих накреслень. Також, не забувайте про фотографіях - для сайту турагентства це дуже важливо, адже ви даруєте людям враження.

Зміст і структура

Незалежно від того, наскільки яскравим і цікавим буде ваш сайт з точки зору дизайну, без логічної структури він буквально приречений на провал. Правильна організація веб-сайту дуже важлива, рівно настільки ж, наскільки і його привабливий зовнішній вигляд. Першим кроком для залучення уваги і утримання відвідувачів на сайті є, безумовно, головна сторінка. Це те, що відвідувач сайту бачить в першу чергу. Варто звернути увагу на елементи, які допоможуть зробити домашню сторінку вашого сайту більш привабливою:

  • Верхня панель горизонтального меню для зручної навігації;
  • Великий слайдер з привітанням для клієнта;
  • Комбіновані блоки тексту і фотографій для опису послуг;
  • Ваші контакти з адресою, електронною поштою та кнопками соціальних мереж.

Верхня панель горизонтального меню для зручної навігації;   Великий слайдер з привітанням для клієнта;   Комбіновані блоки тексту і фотографій для опису послуг;   Ваші контакти з адресою, електронною поштою та кнопками соціальних мереж

Крім запам'ятовується домашньої сторінки, ви можете здивувати ваших відвідувачів красивою галереєю зображень. Покажіть ті міста та країни, які туристи зможуть відвідати, в інформативною галереї фотографій. Нехай ваші клієнти поринуть в атмосферу подорожі, просто натиснувши на фотографії.

Нехай ваші клієнти поринуть в атмосферу подорожі, просто натиснувши на фотографії

Ми вже згадували про те, що рекомендуємо розміщувати свою контактну інформацію прямо на головній сторінці сайту. Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз?

Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз

Створіть додаткову сторінку з контактною формою для зручного зв'язку з вами. Спростіть пошук адреси туристичні агенції та пошук місця розташування за рахунок використання Google Maps. Купуючи один з шаблонів для турагентств від MotoCMS, ви стаєте не тільки володарем дивовижної теми для сайту, але при цьому у вас є можливість повністю перебудувати весь сайт під свої завдання, створивши додаткові розділи і сторінки. Фактично, вже через пару днів ви отримаєте готовий сайт турфірми . Є ще безліч додаткових ідей? Сміливо вибирайте будь-який шаблон, реєструйте демо-версію і починайте творити. Створіть для себе ідеальний сайт туристичного агентства.

Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми

Адаптивний MotoCMS 3 шаблон для турфірми

HTML шаблон для туристичного агенства

HTML шаблон для туристичного агенства

Як же туристичне агентство може залучити більше потенційних клієнтів і підвищити свій прибуток?
Але чому б не нагадати людям про ваш турагенції ще один раз?
Є ще безліч додаткових ідей?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.