Статьи

Створення сайтів для Агентства нерухомості «Рускол»

 1. Про клієнта
 2. Завдання проекту
 3. вибір платформи
 4. Рішення
 5. API UMI.CMS і максимальна автоматизація
 6. Інтеграція з зовнішніми сервісами
 7. Збір даних по інфраструктурі житлових комплексів
 8. слово розробнику
 9. слово замовнику

Замовник: Агентство нерухомості «Рускол»
Розробник: Gralice
платформа: UMI.CMS Commerce
сайт: zhk-kantemirovskiy.ru і ще 50 аналогічних сайтів

Про клієнта

Агентство нерухомості «Рускол», засноване в 1994 році, - одне з найбільших ріелторських агентств Санкт-Петербурга і Ленінградської області. За плечима клієнта - понад 20 років безперервної роботи і величезну кількість успішних угод з нерухомістю будь-якого типу: від кімнат і квартир до великих комерційних і заміських об'єктів.

За плечима клієнта - понад 20 років безперервної роботи і величезну кількість успішних угод з нерухомістю будь-якого типу: від кімнат і квартир до великих комерційних і заміських об'єктів

Завдання проекту

Основна мета проекту - створити мережу промо-сайтів і інтегрувати їх з порталами нерухомості для просування об'єктів АН «Рускол» і збільшення продажів квартир в новобудовах Санкт-Петербурга.

Від нас вимагалося підготувати набір програмних інструментів для повної та ефективної інформаційної підтримки бізнесу клієнта в мережі Інтернет. Одним з ключових напрямків діяльності агентства «Рускол» є продаж квартир у споруджуваних будинках, тому потрібно забезпечити можливість проведення окремих промо-кампаній по кожному житловому комплексу.

тиражне рішення

Для кожного житлового комплексу розгортається окремий сайт на домені 2 рівня, по кожному проводиться окрема промо-кампанія.

В якості вирішення ми вибрали популярний підхід, заснований на створенні групи індивідуальних сайтів - посадочних сторінок. Для кожного житлового комплексу розгортається окрема посадкова сторінка, яка просувається за допомогою контекстної реклами і SEO. Таким чином, створюється цілеспрямоване пропозицію і увагу потенційного клієнта агентства концентрується на пропозиціях по конкретному об'єкту.

Оскільки створення сайтів - процес ресурсномісткий для розробника і витратний для клієнта, то у випадку з типовими сайтами цю роботу доцільно автоматизувати. Тому ключовим завданням для нас в цьому проекті була автоматизація технічних і адміністративних процесів по запуску посадочних сторінок.

Підсумковий перелік вимог був таким:

 • організувати надійну і зручну інфраструктуру для легкого розширення і адміністрування необмеженої кількості сайтів (промо-сайтів і посадочних сторінок), націлених на продажу в новобудовах Санкт-Петербурга;
 • максимально скоротити час розгортання кожного нового сайту, автоматизувавши рутинні процеси з розміщення первинного контенту, підключенню сервісів статистики та маркетингових віджетів;
 • інтегрувати сторонні бази нерухомості і сервіси публікації оголошень про нерухомість, такі як Яндекс.Нерухомість, ИРР і інші;
 • забезпечити швидку і безвідмовну роботу більш ніж 60 сайтів, що працюють на одній установці UMI.CMS в рамках послуги віртуального хостингу;
 • cобрать і відобразити на кожному сайті карту інфраструктури, сформованої навколо житлового комплексу.

вибір платформи

мультісайтового

У UMI.CMS відмінно реалізована мультісайтового. Вона дозволяє підключити необмежену кількість сайтів до однієї ліцензії і зручно управляти ними через деревоподібну структуру.

Проаналізувавши вимоги до проекту, ми практично відразу визначилися з платформою, що ідеально підходить для його реалізації.

На вибір вплинула, перш за все, відмінно реалізована в UMI.CMS мультісайтового. Вона дозволяє створити необмежену кількість сайтів (і, відповідно, підключити скільки завгодно доменів) на одній ліцензії, а також бачити і контролювати всі сайти через адміністративний модуль «Структура». Всі сайти управляються через загальну деревоподібну структуру. З траніци можна легко переміщати і копіювати між сайтами, а це абсолютно необхідно, коли мова йде про типові промо-ресурсах. Всі дії виконуються в кілька кліків і не вимагають особливої ​​підготовки від менеджера сайту.

Рішення

Для того, щоб знизити бюджет проекту для клієнта і уникнути однотипної ручної роботи для розробників, ми вирішили автоматизувати процес розгортання, налаштування і заповнення нових сайтів. З цією ж метою було потрібно автоматизувати завантаження даних в бази нерухомості і сервіси оголошень.

API UMI.CMS і максимальна автоматизація

Мінімум ручної роботи

Використовуючи API UMI.CMS, ми звели до мінімуму обсяг рутинної роботи. Посадкова сторінка запускається і наповнюється за 30 хвилин, багатосторінковий сайт - за 1 годину робочого часу.

Створення типових сторінок, веб-форм і поштових шаблонів для них - сама нудна для розробника частина впровадження нового сайту. Використовуючи багаті можливості UMI.CMS і API модулів, ми змогли скоротити цей процес до декількох кліків і автоматизувати заповнення сайтів на 50%.

Кожен новий сайт створюється на окремому домені 2 рівня і підключається до вже придбаної ліцензії UMI.CMS Commerce, без необхідності докуповувати додаткові ліцензії.

Загальний час запуску нової посадкової сторінки, з урахуванням ручного наповнення текстами і завантаженням медіа-контенту, вдалося звести до мінімуму - не більше 30 хвилин робочого часу. Це економить і наші ресурси і бюджет клієнта, скорочуючи витрати на ручну роботу.

Це економить і наші ресурси і бюджет клієнта, скорочуючи витрати на ручну роботу

Управління промо-сайтами «Рускол» в єдиній адміністративній панелі

Інтеграція з зовнішніми сервісами

Нестандартний обмін даними

На сайт імпортується база нерухомості розміром в кілька тисяч об'єктів в режимі реального часу, обмін даними відбувається автоматично.

Використовуючи подієву модель, можливість створити кастомниє сплітери для імпорту даних і всю міць XSLT шаблонізатора, ми розробили рішення, що дозволяє імпортувати на сайт базу нерухомості розміром в кілька тисяч об'єктів в режимі реального часу. Іншими словами, ми використовували закладену в UMI.CMS можливість працювати з непередбачуваними за замовчуванням форматами обміну даних. За рахунок цього впровадили функціонал, який швидко завантажує величезні обсяги зовнішніх даних, а також виконує потрібні дії по певної події (наприклад, деактивує оголошення при зміні його статусу). В результаті об'єкти не тільки додаються в базу і публікуються на сайті, але і знімаються з публікації автоматично, якщо втратили свою актуальність.

Збір даних по інфраструктурі житлових комплексів

Ми припускали, що це буде одна з найпростіших завдань із загального переліку. «Без сумніву, до нас це робили тисячу разів і все, що нам потрібно, - знайти готове рішення», - вирішили розробники. На жаль, ми сильно помилялися і висновки були поспішними.

Перш за все, з'ясувалося, що з виведенням з експлуатації Народної карти Яндекса зникла можливість збирати дані про інфраструктуру засобами API Яндекс.Карт. Будь-які інші способи порушують угоду користувача, з усіма наслідками, що випливають. З картами від Google ситуація аналогічна.

Нас врятували відкриті карти OpenStreetMap , Створювані і підтримувані спільнотою ентузіастів. Вони дозволяють використовувати свою інформаційну базу будь-яким способом. Для збору даних в певному радіусі від житлового комплексу ми скористалися можливостями безкоштовного додатку QGIS .

На жаль, у своєму початковому вигляді результати отриманої вибірки нам не підходили, тому треба буде додатково відфільтрувати і структурувати їх належним чином. В кінцевому підсумку ми отримали базу координат і найменувань всіх необхідних об'єктів інфраструктури: заправок, поліклінік, кафе, дитячих майданчиків та ін. - після чого наклали їх на Яндекс.Карти.

мережа сайтів

На вирішенні вже працюють більше 50 сайтів - повноцінних багатосторінкових веб-ресурсів, промо-сайтів і посадочних сторінок об'єктів нерухомості.

Вже зараз на нашому рішенні ефективно працюють більше 50 сайтів, 6 з яких є повноцінними бакшишниками веб-ресурсами, а все решта - промо-сайтами і посадочними сторінками з ідентичною блокової структурою. Всі основні процеси повністю автоматизовані і не потребують підтримки або супроводу адміністратором.

Запуск в роботу нового багатосторінкового сайту займає не більше однієї робочої години, а для посадочних сторінок і того менше - близько 30 хвилин.

Блокова структура сторінок дозволяє легко модифікувати Лендінзі, підлаштовуючи їх під проведені рекламні кампанії і вимоги відділу маркетингу.

слово розробнику

«

І ми, і, що найголовніше, клієнт повністю залишилися задоволені результатом роботи. Сайти вирішують покладену на них завдання по залученню нових клієнтів та інформаційної підтримки вже діючих. Ради, що не помилилися з вибором CMS, ніж заздалегідь забезпечили проекту успіх.

»

Мурашов Олег,

генеральний директор веб-студії «Греліс»

слово замовнику

«

Перш за все, хочеться відзначити, що запропоноване нам рішення повністю вирішує поставлене перед ним завдання - сайти залучають нових клієнтів, ніж виправдовують вкладені в розробку ресурси. Всі наші побажання і ідеї були реалізовані належним чином, що дало впевненість в успіху подальшої співпраці з командою веб-студії Греліс. Ми продовжуємо плідну співпрацю, постійно покращуючи існуючі і розгортаючи нові сайти на добре зарекомендувала себе платформі.

»

Олександр Пухов,

керівник відділу нерухомості, що будується АН «Рускол»

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача