Статьи

Створення сайтів для Агентства нерухомості «Рускол»

 1. Про клієнта
 2. Завдання проекту
 3. вибір платформи
 4. Рішення
 5. API UMI.CMS і максимальна автоматизація
 6. Інтеграція з зовнішніми сервісами
 7. Збір даних по інфраструктурі житлових комплексів
 8. слово розробнику
 9. слово замовнику

Замовник: Агентство нерухомості «Рускол»
Розробник: Gralice
платформа: UMI.CMS Commerce
сайт: zhk-kantemirovskiy.ru і ще 50 аналогічних сайтів

Про клієнта

Агентство нерухомості «Рускол», засноване в 1994 році, - одне з найбільших ріелторських агентств Санкт-Петербурга і Ленінградської області. За плечима клієнта - понад 20 років безперервної роботи і величезну кількість успішних угод з нерухомістю будь-якого типу: від кімнат і квартир до великих комерційних і заміських об'єктів.

За плечима клієнта - понад 20 років безперервної роботи і величезну кількість успішних угод з нерухомістю будь-якого типу: від кімнат і квартир до великих комерційних і заміських об'єктів

Завдання проекту

Основна мета проекту - створити мережу промо-сайтів і інтегрувати їх з порталами нерухомості для просування об'єктів АН «Рускол» і збільшення продажів квартир в новобудовах Санкт-Петербурга.

Від нас вимагалося підготувати набір програмних інструментів для повної та ефективної інформаційної підтримки бізнесу клієнта в мережі Інтернет. Одним з ключових напрямків діяльності агентства «Рускол» є продаж квартир у споруджуваних будинках, тому потрібно забезпечити можливість проведення окремих промо-кампаній по кожному житловому комплексу.

тиражне рішення

Для кожного житлового комплексу розгортається окремий сайт на домені 2 рівня, по кожному проводиться окрема промо-кампанія.

В якості вирішення ми вибрали популярний підхід, заснований на створенні групи індивідуальних сайтів - посадочних сторінок. Для кожного житлового комплексу розгортається окрема посадкова сторінка, яка просувається за допомогою контекстної реклами і SEO. Таким чином, створюється цілеспрямоване пропозицію і увагу потенційного клієнта агентства концентрується на пропозиціях по конкретному об'єкту.

Оскільки створення сайтів - процес ресурсномісткий для розробника і витратний для клієнта, то у випадку з типовими сайтами цю роботу доцільно автоматизувати. Тому ключовим завданням для нас в цьому проекті була автоматизація технічних і адміністративних процесів по запуску посадочних сторінок.

Підсумковий перелік вимог був таким:

 • організувати надійну і зручну інфраструктуру для легкого розширення і адміністрування необмеженої кількості сайтів (промо-сайтів і посадочних сторінок), націлених на продажу в новобудовах Санкт-Петербурга;
 • максимально скоротити час розгортання кожного нового сайту, автоматизувавши рутинні процеси з розміщення первинного контенту, підключенню сервісів статистики та маркетингових віджетів;
 • інтегрувати сторонні бази нерухомості і сервіси публікації оголошень про нерухомість, такі як Яндекс.Нерухомість, ИРР і інші;
 • забезпечити швидку і безвідмовну роботу більш ніж 60 сайтів, що працюють на одній установці UMI.CMS в рамках послуги віртуального хостингу;
 • cобрать і відобразити на кожному сайті карту інфраструктури, сформованої навколо житлового комплексу.

вибір платформи

мультісайтового

У UMI.CMS відмінно реалізована мультісайтового. Вона дозволяє підключити необмежену кількість сайтів до однієї ліцензії і зручно управляти ними через деревоподібну структуру.

Проаналізувавши вимоги до проекту, ми практично відразу визначилися з платформою, що ідеально підходить для його реалізації.

На вибір вплинула, перш за все, відмінно реалізована в UMI.CMS мультісайтового. Вона дозволяє створити необмежену кількість сайтів (і, відповідно, підключити скільки завгодно доменів) на одній ліцензії, а також бачити і контролювати всі сайти через адміністративний модуль «Структура». Всі сайти управляються через загальну деревоподібну структуру. З траніци можна легко переміщати і копіювати між сайтами, а це абсолютно необхідно, коли мова йде про типові промо-ресурсах. Всі дії виконуються в кілька кліків і не вимагають особливої ​​підготовки від менеджера сайту.

Рішення

Для того, щоб знизити бюджет проекту для клієнта і уникнути однотипної ручної роботи для розробників, ми вирішили автоматизувати процес розгортання, налаштування і заповнення нових сайтів. З цією ж метою було потрібно автоматизувати завантаження даних в бази нерухомості і сервіси оголошень.

API UMI.CMS і максимальна автоматизація

Мінімум ручної роботи

Використовуючи API UMI.CMS, ми звели до мінімуму обсяг рутинної роботи. Посадкова сторінка запускається і наповнюється за 30 хвилин, багатосторінковий сайт - за 1 годину робочого часу.

Створення типових сторінок, веб-форм і поштових шаблонів для них - сама нудна для розробника частина впровадження нового сайту. Використовуючи багаті можливості UMI.CMS і API модулів, ми змогли скоротити цей процес до декількох кліків і автоматизувати заповнення сайтів на 50%.

Кожен новий сайт створюється на окремому домені 2 рівня і підключається до вже придбаної ліцензії UMI.CMS Commerce, без необхідності докуповувати додаткові ліцензії.

Загальний час запуску нової посадкової сторінки, з урахуванням ручного наповнення текстами і завантаженням медіа-контенту, вдалося звести до мінімуму - не більше 30 хвилин робочого часу. Це економить і наші ресурси і бюджет клієнта, скорочуючи витрати на ручну роботу.

Це економить і наші ресурси і бюджет клієнта, скорочуючи витрати на ручну роботу

Управління промо-сайтами «Рускол» в єдиній адміністративній панелі

Інтеграція з зовнішніми сервісами

Нестандартний обмін даними

На сайт імпортується база нерухомості розміром в кілька тисяч об'єктів в режимі реального часу, обмін даними відбувається автоматично.

Використовуючи подієву модель, можливість створити кастомниє сплітери для імпорту даних і всю міць XSLT шаблонізатора, ми розробили рішення, що дозволяє імпортувати на сайт базу нерухомості розміром в кілька тисяч об'єктів в режимі реального часу. Іншими словами, ми використовували закладену в UMI.CMS можливість працювати з непередбачуваними за замовчуванням форматами обміну даних. За рахунок цього впровадили функціонал, який швидко завантажує величезні обсяги зовнішніх даних, а також виконує потрібні дії по певної події (наприклад, деактивує оголошення при зміні його статусу). В результаті об'єкти не тільки додаються в базу і публікуються на сайті, але і знімаються з публікації автоматично, якщо втратили свою актуальність.

Збір даних по інфраструктурі житлових комплексів

Ми припускали, що це буде одна з найпростіших завдань із загального переліку. «Без сумніву, до нас це робили тисячу разів і все, що нам потрібно, - знайти готове рішення», - вирішили розробники. На жаль, ми сильно помилялися і висновки були поспішними.

Перш за все, з'ясувалося, що з виведенням з експлуатації Народної карти Яндекса зникла можливість збирати дані про інфраструктуру засобами API Яндекс.Карт. Будь-які інші способи порушують угоду користувача, з усіма наслідками, що випливають. З картами від Google ситуація аналогічна.

Нас врятували відкриті карти OpenStreetMap , Створювані і підтримувані спільнотою ентузіастів. Вони дозволяють використовувати свою інформаційну базу будь-яким способом. Для збору даних в певному радіусі від житлового комплексу ми скористалися можливостями безкоштовного додатку QGIS .

На жаль, у своєму початковому вигляді результати отриманої вибірки нам не підходили, тому треба буде додатково відфільтрувати і структурувати їх належним чином. В кінцевому підсумку ми отримали базу координат і найменувань всіх необхідних об'єктів інфраструктури: заправок, поліклінік, кафе, дитячих майданчиків та ін. - після чого наклали їх на Яндекс.Карти.

мережа сайтів

На вирішенні вже працюють більше 50 сайтів - повноцінних багатосторінкових веб-ресурсів, промо-сайтів і посадочних сторінок об'єктів нерухомості.

Вже зараз на нашому рішенні ефективно працюють більше 50 сайтів, 6 з яких є повноцінними бакшишниками веб-ресурсами, а все решта - промо-сайтами і посадочними сторінками з ідентичною блокової структурою. Всі основні процеси повністю автоматизовані і не потребують підтримки або супроводу адміністратором.

Запуск в роботу нового багатосторінкового сайту займає не більше однієї робочої години, а для посадочних сторінок і того менше - близько 30 хвилин.

Блокова структура сторінок дозволяє легко модифікувати Лендінзі, підлаштовуючи їх під проведені рекламні кампанії і вимоги відділу маркетингу.

слово розробнику

«

І ми, і, що найголовніше, клієнт повністю залишилися задоволені результатом роботи. Сайти вирішують покладену на них завдання по залученню нових клієнтів та інформаційної підтримки вже діючих. Ради, що не помилилися з вибором CMS, ніж заздалегідь забезпечили проекту успіх.

»

Мурашов Олег,

генеральний директор веб-студії «Греліс»

слово замовнику

«

Перш за все, хочеться відзначити, що запропоноване нам рішення повністю вирішує поставлене перед ним завдання - сайти залучають нових клієнтів, ніж виправдовують вкладені в розробку ресурси. Всі наші побажання і ідеї були реалізовані належним чином, що дало впевненість в успіху подальшої співпраці з командою веб-студії Греліс. Ми продовжуємо плідну співпрацю, постійно покращуючи існуючі і розгортаючи нові сайти на добре зарекомендувала себе платформі.

»

Олександр Пухов,

керівник відділу нерухомості, що будується АН «Рускол»

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.