Статьи

Стратегії без індикаторів на ринку FX - AMarkets

 1. З чого почати?
 2. продовжуємо

Стратегія торгівлі на FX без  індикаторів  - найбільш простий і правильний старт на шляху до фінансового успіху Стратегія торгівлі на FX без індикаторів - найбільш простий і правильний старт на шляху до фінансового успіху.

Зазвичай, трейдери, не розібравшись у фундаментальних основах торгівлі на Міжбанківському валютному ринку FX, прагнуть в першу чергу відшукати в мережі будь-якої технічний індикатор, який буде давати точні сигнали для відкриття угод з високою ймовірністю отримання прибутку.

Фахівці AMarkets не рекомендують починати свій шлях на фінансових ринках таким чином з наступних причин:

 • Навіть найкращі технічні інструменти є всього лише похідними від самої ціни. Ціна ж є первинною. Тому без розуміння основи руху ціни на графіках, похідні від неї будуть марні.
 • Перед використанням сигналів індикатора, обов'язково потрібно розібратися в тому, як він працює? Який алгоритм в нього закладено?
 • На який валютній парі його потрібно використовувати, на якому таймфрейме і чому? Відповідь на це питання також передбачає не тільки вивчення самого індикатора, а й першорядне знання властивостей графіка самого фінансового інструменту.

Стратегії FX без індикаторів на увазі принципи аналізу ринків без використання технічних або фундаментальних індикаторів.

З чого почати?

Ми рекомендуємо починати зі наступних напрямків:

 • вивчення моделей японських свічок .
  Цей вид представлено розклад ціни дуже виразно показує стан ринку і настрої трейдерів з усього світу. Навіть кожна окрема свічка може допомогти в прогнозуванні найближчого напрямки ціни.
  Настійно рекомендуємо до прочитання просту і пізнавальну книгу Стіва Нісона «Японські свічки, графічний аналіз фінансових ринків», після вивчення якої будь-хто зможе читати графіки, як текст і навіть «бічним зором» фіксувати те, що відбувається на ринку.
  Загальний вебінар по японським свічок можна подивитися в нашому базовому видеокурсе .
 • графічний аналіз дуже простий в розумінні і використанні навіть новачкам.
  У статтях «Аналіз графіків ринку FX» і «Лінії та рівні опору і підтримки» ми описуємо базові принципи побудови основних фігур.
 • Основні правила управління капіталом. Запитайте у будь-якого професійного трейдера - Що головне в торгівлі на фінансових ринках. Незмінним відповіддю буде - Money Management. Без розуміння цього питання говорити про стабільне трейдингу неможливо. Основи раціонального трейдингу ми розкрили в нашому вебінарі «Правила управління капіталом» . При торгівлі на реальному рахунку клієнти компанії AMarkets отримують можливість абсолютно безкоштовно використовувати розроблений нами «Аналізатор торгівлі» , Який в реальному часі проводить детальний аналіз торгового рахунку по безлічі критеріїв, а також пропонує рекомендації з управління капіталом.

Побудова стратегії без індикаторів на ринку FX не має жорстких рамок і може бути засноване на сигналах японських свічок або цінових барів, графічних моделях, чистої математичної ймовірності або їх поєднанні Побудова стратегії без індикаторів на ринку FX не має жорстких рамок і може бути засноване на сигналах японських свічок або цінових барів, графічних моделях, чистої математичної ймовірності або їх поєднанні.

продовжуємо

Після того, як ви все це освоїте, можна приступати до пошуку будь-якого технічного інструменту, який як раз, дозволить поліпшити вже готову стратегію за рахунок визначення більш точних точок входу в ринок або визначення подальшого руху ціни. І ви вже будете знати, як працює той чи інший його фільтр, і як його правильно застосовувати.

Успішної торгівлі на ринку FX!

З чого почати?
Перед використанням сигналів індикатора, обов'язково потрібно розібратися в тому, як він працює?
Який алгоритм в нього закладено?
На який валютній парі його потрібно використовувати, на якому таймфрейме і чому?
З чого почати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача