Статьи

Стільникові оператори вирішили заробити на клієнтах банків

+1602 перегляду

У більшості операторів sms на сервісні номери банків стали платними.

Так, «Вимпелком» повідомив абонентам, що з 18 вересня sms на сервісні номери будуть коштувати по 2,5 рубля за повідомлення, пишуть « Відомості ». При цьому оператор порадив користуватися безкоштовним додатком банку. Tele2 ввів плату ще в серпні в розмірі 2 рубля за повідомлення.

- Цей сервіс стає все менш затребуваним серед клієнтів. Все частіше абоненти користуються онлайн-сервісами, - пояснила представник оператора Ольга Галушина.

«Мегафон» зараз розглядає можливість введення плати за sms на сервісні номери, повідомив представник оператора. З великих операторів безкоштовними залишаються повідомлення тільки у МТС.

Найбільш активно сервіс надання послуг за допомогою sms розвиває Сбербанк. За власними даними компанії, щомісяця 23 млн чоловік відправляють запити в банк. Введення оплати сервісних sms може привести до того, що абоненти не зможуть користуватися послугами при нульовому балансі рахунку телефону.

Раніше повідомлялося, що оператори повернули тарифи з безлімітним інтернетом .

Retail.ru

Поділитися публікацією: Джерело: Відомості Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача