Статьи

Стільникові оператори вирішили заробити на клієнтах банків

+1602 перегляду

У більшості операторів sms на сервісні номери банків стали платними.

Так, «Вимпелком» повідомив абонентам, що з 18 вересня sms на сервісні номери будуть коштувати по 2,5 рубля за повідомлення, пишуть « Відомості ». При цьому оператор порадив користуватися безкоштовним додатком банку. Tele2 ввів плату ще в серпні в розмірі 2 рубля за повідомлення.

- Цей сервіс стає все менш затребуваним серед клієнтів. Все частіше абоненти користуються онлайн-сервісами, - пояснила представник оператора Ольга Галушина.

«Мегафон» зараз розглядає можливість введення плати за sms на сервісні номери, повідомив представник оператора. З великих операторів безкоштовними залишаються повідомлення тільки у МТС.

Найбільш активно сервіс надання послуг за допомогою sms розвиває Сбербанк. За власними даними компанії, щомісяця 23 млн чоловік відправляють запити в банк. Введення оплати сервісних sms може привести до того, що абоненти не зможуть користуватися послугами при нульовому балансі рахунку телефону.

Раніше повідомлялося, що оператори повернули тарифи з безлімітним інтернетом .

Retail.ru

Поділитися публікацією: Джерело: Відомості Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.