Статьи

Стародавні кримські тролейбуси потрапили до книги рекордів Гіннеса

  1. Орфографічна помилка в тексті:

24 вересня 2010, 10:07 Переглядів: 24 вересня 2010, 10:07 Переглядів:   Про це журналістам заявив генеральний директор республіканського виробничого підприємства Кримтролейбус Віталій Нахлупін

Про це журналістам заявив генеральний директор республіканського виробничого підприємства "Кримтролейбус" Віталій Нахлупін.

За Криму до сих пір перевозять пасажирів на тролейбусах, вироблених ще в 70-х роках. Всього в парку числиться 287 тролейбусів, ще 200 розукомплектовані та не підлягають відновленню. За його словами, зношеність парку становить 96,8%. Кілька десятиліть склад не оновлювався. З 117 ремонтів, запланованих на цей рік, здійснено тільки 57. Також не оновлювалося й устаткування, яке було закуплено ще в 58-60 роках. Крім проблем самого транспорту спостерігається зношеність ізоляторів контактних мереж, стикування тролів, аварійно-тягових підстанцій. Знос цього устаткування становить 45%, проте заміняти або ремонтувати його потрібно вже при зносі, що дорівнює 20%.

Кримський уряд обіцяє виділити 144 мільйони гривень, отриманих зі стабілізаційного фонду України, з них 45 мільйонів піде на реконструкцію, решта грошей вкладуть в закупівлю 300 новеньких сучасних тролейбусів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Стародавні кримські тролейбуси потрапили до книги рекордів Гіннеса". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.