Статьи

Стародавні кримські тролейбуси потрапили до книги рекордів Гіннеса

  1. Орфографічна помилка в тексті:

24 вересня 2010, 10:07 Переглядів: 24 вересня 2010, 10:07 Переглядів:   Про це журналістам заявив генеральний директор республіканського виробничого підприємства Кримтролейбус Віталій Нахлупін

Про це журналістам заявив генеральний директор республіканського виробничого підприємства "Кримтролейбус" Віталій Нахлупін.

За Криму до сих пір перевозять пасажирів на тролейбусах, вироблених ще в 70-х роках. Всього в парку числиться 287 тролейбусів, ще 200 розукомплектовані та не підлягають відновленню. За його словами, зношеність парку становить 96,8%. Кілька десятиліть склад не оновлювався. З 117 ремонтів, запланованих на цей рік, здійснено тільки 57. Також не оновлювалося й устаткування, яке було закуплено ще в 58-60 роках. Крім проблем самого транспорту спостерігається зношеність ізоляторів контактних мереж, стикування тролів, аварійно-тягових підстанцій. Знос цього устаткування становить 45%, проте заміняти або ремонтувати його потрібно вже при зносі, що дорівнює 20%.

Кримський уряд обіцяє виділити 144 мільйони гривень, отриманих зі стабілізаційного фонду України, з них 45 мільйонів піде на реконструкцію, решта грошей вкладуть в закупівлю 300 новеньких сучасних тролейбусів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Стародавні кримські тролейбуси потрапили до книги рекордів Гіннеса". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача