Статьи

Стандартні розміри банерів, формат і вага банера

  1. Стандартні розміри банерів
  2. формат банера
  3. вага банерів

Розміри банерів - комплексність його параметрів ширини і висоти. Варто зауважити, що параметри банера визначаються в пікселях. Наприклад, ширина становить 468 пікселів, а висота - 60, такий банер буде мати розмір 468х60 пікселів. Так само якщо вам потрібна друк банерів , То раджу вам відвідати сайт printmaximum.com.ua де виробляють друк будь-яких необхідних вам банерів - раджу.

Обмежень за розміром банера не існує, але найчастіше зустрічаються банери стандартного розміру. Що дозволяє власникам рекламних майданчиків заздалегідь підготувати вільне місце для розміщення. Саме тому, при створенні свого банера, бажано спиратися на стандарти, інакше можна отримати відмову в його розміщенні на web-сторінках.

Стандартні розміри банерів

• 728х90 - даний формат є найбільшим зі стандартних728х90 - даний формат є найбільшим зі стандартних. Завдяки ширині в 728 пікселів займають більшу частину ширини сторінки, чим привертає увагу більшості користувачів. На них вміщується величезна кількість рекламованої інформації.

468х60 - досить затребуваний розмір банерів в мережі. Приваблює відвідувачів, не займає надто багато місця і економічний з точки рекламодавця, в порівнянні з попереднім. Ідеальний варіант для проведення успішної реклами.

125х125 і 100х100 - менш популярні, ніж 468х60. Несуть на собі менший обсяг інформації і, відповідно, менш привабливі для користувачів, хоча все ж часто зустрічаються.

88х31 - такий формат називається «кнопкою», завдяки своїм маленьким розмірам. Кнопки популярні, тому що вимагає мало місця і, отже, дешево обходиться. Мінус в тому, що вони малопомітні і абсолютно не інформативні.

формат банера

  • Формат JPG - основним його достоїнством вважається невелика вага, можливість розміщення практично в будь-якій мережі і відмінна передача кольору, що дозволяє використовувати фотографії. До того ж, такий банер вельми простий в створенні. Мінус формату JPG - статичність.
  • Формат GIF - передача кольору поступається формату JPG, кількість квітів в зображенні GIF - 256, не зовсім достатньо для фотографій, але для шрифтів і картинок цього цілком вистачить. Основна перевага даного формату в тому, що він дозволяє створити анімований банер з невеликою вагою. Підтримується будь-якою системою.
  • Формат PNG - використовується рідше, ніж попередні два формати. Банер PNG також має досить невелику вагу, але є статичною. Має Многоцветовая палітру і підтримує можливість вибору кількості квітів. Як і попередні формати, підтримується будь-якою системою.
  • Формат SWF (Flash-банер) - наймолодший формат, користується великою популярністю в мережі. Дуже зручний і простий в створенні. Банери даного формату мають більш складну і правдоподібну мультиплікацію в порівнянні з форматом GIF. Недоліком виступає те, що такий формат не підтримує системою за замовчуванням.
  • Java-банер - як і попередній, використовується для створення інтерактивних банерів. Особливою популярністю не отримав, так як підтримується не всіма банерними мережами, має досить велику вагу і складний в створенні.

вага банерів

це їх розмір в кілобайтах або байтах.

Обмежень по вазі не існує, все грунтується лише на бажанні його творця і, звичайно ж, умов розміщення на web-сторінці рекламного майданчика. Умови та обмеження по вазі у кожного власника рекламних майданчиків різні.

Ви можете представити свій банер вагою і в 1 мегабайт, але навряд чи хтось погодиться його розмістити, з огляду на, що сторінка з ним буде завантажуватися досить тривалий час. А якщо web-сторінка довго завантажується, то мало хто з відвідувачів чекатиме, поки завантажиться ваш банер з рекламою, в результаті знизиться відвідуваність сайту. Тому перш ніж виставити на показ свій супер - інтерактивний проект все ж слід задуматися про його оптимізації.

Для кожного формату існують різні норми ваги, якщо вага відповідає нормі, то банер вважається оптимізованим. Оптимізація досягається за допомогою стиснення банера при виготовленні. Звичайно, при цьому якість зображення трохи поступиться, але тут вибір стоїть ребром, або вага банера відповідний нормі і при цьому успішна реклама, а також ніяких проблем з власниками рекламних майданчиків, або можливості для покращення якості та анімація з величезною кількістю кадрів з усіма наслідками, що випливають звідси негативними наслідками .

Звичайний графічний банер повинен мати вагу близько 15 Кб. Для інтерактивних межа більш розширена, вага до 100 Кб буде вважатися нормою для flash і java банерів.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача