Статьи

Стабільна версія Opera 40 отримала вбудовану VPN службу

 1. Використання безкоштовної VPN служби в Opera
 2. внутрішні зміни
 3. автоматичне енергозбереження
 4. підтримка Chromecast
 5. Покращення відео-фреймів
 6. Новинна стрічка з підтримкою RSS
 7. Оновлений браузерні движок

20 вересня Opera Software випустила нову версію веб-браузера Opera 40, який отримав необмежений безкоштовний VPN-сервіс, який не реєструє вашу онлайн активність

Завантажити Opera 40

Таким чином, Opera стала першим популярним браузером, який отримав вбудовану службу VPN. При активації функції VPN, браузер створює безпечне підключення до однієї з п'яти груп серверів, розташованих по всьому світу. VPN дозволяє створювати віртуальне розташування, таким чином підвищуючи приватність і безпеку під час серфінгу в Інтернеті.

VPN дозволяє створювати віртуальне розташування, таким чином підвищуючи приватність і безпеку під час серфінгу в Інтернеті

Розробники браузера вважають, що, чим більше користувачів ознайомляться з принципами роботи Інтернету, тим популярніша будуть VPN сервіси. Проста і безкоштовна функція VPN, вбудована в браузер повинна сприяти зростанню популярності даного інструменту безпеки.

Зазвичай VPN використовують користувачі, які чітко розуміють основи роботи Інтернету. При проведенні глобального дослідження тільки кожен другий респондент знав, що таке VPN. Більше 80 відсотків опитаних в США і Німеччині підтвердили, що вони турбуються про приватності в мережі. Крім того, більше 70 відсотків учасників дослідження, які були знайомі з VPN, не використали ні один з сервісів, тому що знаходили використання VPN складним, або ж не бажали платити за підписку.

Використання безкоштовної VPN служби в Opera

Після завантаження браузера, просто включите функцію VPN. Перейдіть в "Налаштування", виберіть "Безпека" та поставте галочку "Включити VPN". У браузері з'явиться іконка "VPN", яка дозволяє вмикати або вимикати сервіс, а також ввести місце сервера.

Користувачі можуть довірити Opera вибір оптимального місця розташування сервера в залежності від різних факторів: швидкості мережі, часу відгуку, розташування і пропускної здатності сервера. У режимі автоматичного вибору локації серфінг проходить на максимальної швидкості.

внутрішні зміни

Безкоштовний VPN захищає весь трафік браузера Opera (захист не поширюється на інші браузери та програми).

З моменту релізу в версії Developer, розробники додали нові функції для VPN. Користувач може задати активацію VPN для всіх сесій або тільки для приватних вікон. Більш того, були додані віртуальні локації - Сінгапур і Нідерланди, які розширюють можливості захисту приватності.

автоматичне енергозбереження

Opera може автоматично активувати режим керування живленням, коли ноутбук відключений від мережі. Крім того, були додані нові настройки режиму - тепер користувач може встановлювати поріг для автоматичного включення енергозбереження. Також тепер відображається оцінка часу роботи пристрою від батареї, що дозволяє користувачеві контролювати енергоспоживання.

підтримка Chromecast

Для використання Chromecast в Opera завантажити та встановити розширення Download Chrome Extension. Після цього ви зможете встановити Google Cast з магазину додатків Google Chrome. Після установки перевірте підключення спеціального пристрою до дисплея і підключення джерела і дисплея до однієї і тієї ж бездротової мережі. Після цього підключається пристрій буде виявлено, і ви можете почати потокову передачу.

Покращення відео-фреймів

Покращення відео-фреймів

Відео-фрейми отримали подальші поліпшення. Розширена підтримка сайтів і програвачів, а кнопка активації віконця тепер стала менш нав'язливою і не відображається для коротких відеороликів. Закриття відео стало простіше - потрібен лише один клік мишею.

Новинна стрічка з підтримкою RSS

Персональна стрічка новин отримала підтримку RSS. Це означає, що ви можете додавати будь-яку кількість RSS стрічок, а також використовувати пропоновані джерела. Призначені для користувача RSS можна читати в режимі сітки і хроніки, як і інші новини в стрічці. Єдина відмінність - для RSS новин не буде доступна оцінка часу читання.

Щоб використовувати персональну новинну стрічку, натисніть іконку "Новости" в лівій частині Експерсс-панелі і натисніть кнопку "+ Додати джерело". Потім можете скопіювати URL в пошукове поле. Після розпізнавання адреси можна додати джерело.

Оновлений браузерні движок

Opera 40 отримала нову кодову базу Chromium 53.0.2785.101 і деякі внутрішні поліпшення:

 • Покращена підтримка Unicode.
 • Підтримка Shadow DOM v1 - інструмент дозволяє створювати призначений для користувача HTML елементи і стежити за инкапсуляцией CSS.
 • Додана підтримка navigator.mediaDevices.getUserMedia () API.
 • Додана підтримка CSS властивості filter без префіксів.
 • Підтримка HTTP / 0.9 буде видалена в наступному релізі.
 • Вилучена підтримка TLS шифрів на базі DHE.

Завантажити Opera 40

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача