Статьи

«SQL і теорія ймовірностей» - безкоштовний вебінар Центру «Спеціаліст»

SQL і теорія ймовірностей. Чекаємо Вас на безкоштовному вебінарі Центру «Спеціаліст»!

Центр комп'ютерного навчання «Спеціаліст» при МДТУ ім. Н.е. Баумана представляє безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей».

Випадкові величини, ймовірно, математичне очікування, дисперсія, медіана, процентилю - всі ці терміни знайомі нам з інститутського курсу з теорії ймовірності та математичної статистики. Але це не тільки нудна теорія! У базах даних за кожним з цих термінів ховається корисний інструмент, який може здорово спростити аналіз даних.

Щоб отримати практичну користь з усього цього, нам знадобиться лише мову SQL-запитів.

Безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей» пройде 24 липня 2013 року з 18:00 до 19:30 годин.

проводить вебінар Федір Анатолійович Самородов - унікальний викладач-експерт, найбільший фахівець в області інформаційних технологій, один з перших в світі 300 фахівців зі статусом MCITP Business Intelligence Developer , Володар майже 30 міжнародних сертифікацій Microsoft . Заняття, які веде Федір Анатолійович - справжнє свято знань! Скористайтеся можливістю отримати знання у такого професіонала!

Центр «Спеціаліст» - кращий авторизований навчальний центр Microsoft в Росії, Центральній та Східній Європі. Кожен п'ятий в Росії фахівець з Microsoft SQL Server - наш випускник! Безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей» допоможе Вам спланувати Ваше навчання на курсах SQL Server в Центрі «Спеціаліст»!

Увага: для якісного проходження вебінару рекомендуємо:

  • підключитися по висланої на Вашу електронну адресу посиланням за 10-15 хв. до старту вебінару, щоб перевірити зв'язок
  • під час проведення вебінару мікрофони будуть відключені - просимо писати всі питання в чат

Поспішайте записатися - кількість підключень обмежена!


23.04.2013


Якщо Вас зацікавив вебінар, але Ви не можете на ньому присутні, зверніть увагу на наступні курси Сортувати:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача