Статьи

«SQL і теорія ймовірностей» - безкоштовний вебінар Центру «Спеціаліст»

SQL і теорія ймовірностей. Чекаємо Вас на безкоштовному вебінарі Центру «Спеціаліст»!

Центр комп'ютерного навчання «Спеціаліст» при МДТУ ім. Н.е. Баумана представляє безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей».

Випадкові величини, ймовірно, математичне очікування, дисперсія, медіана, процентилю - всі ці терміни знайомі нам з інститутського курсу з теорії ймовірності та математичної статистики. Але це не тільки нудна теорія! У базах даних за кожним з цих термінів ховається корисний інструмент, який може здорово спростити аналіз даних.

Щоб отримати практичну користь з усього цього, нам знадобиться лише мову SQL-запитів.

Безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей» пройде 24 липня 2013 року з 18:00 до 19:30 годин.

проводить вебінар Федір Анатолійович Самородов - унікальний викладач-експерт, найбільший фахівець в області інформаційних технологій, один з перших в світі 300 фахівців зі статусом MCITP Business Intelligence Developer , Володар майже 30 міжнародних сертифікацій Microsoft . Заняття, які веде Федір Анатолійович - справжнє свято знань! Скористайтеся можливістю отримати знання у такого професіонала!

Центр «Спеціаліст» - кращий авторизований навчальний центр Microsoft в Росії, Центральній та Східній Європі. Кожен п'ятий в Росії фахівець з Microsoft SQL Server - наш випускник! Безкоштовний вебінар «SQL і теорія ймовірностей» допоможе Вам спланувати Ваше навчання на курсах SQL Server в Центрі «Спеціаліст»!

Увага: для якісного проходження вебінару рекомендуємо:

  • підключитися по висланої на Вашу електронну адресу посиланням за 10-15 хв. до старту вебінару, щоб перевірити зв'язок
  • під час проведення вебінару мікрофони будуть відключені - просимо писати всі питання в чат

Поспішайте записатися - кількість підключень обмежена!


23.04.2013


Якщо Вас зацікавив вебінар, але Ви не можете на ньому присутні, зверніть увагу на наступні курси Сортувати:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.