Статьи

Способи оплати послуг

 1. Банківський переказ
 2. Банківські карти
 3. Автоплатеж по банківській карті
 4. Як працює Автоплатеж
 5. Сбербанк онлайн
 6. WebMoney Transfer
 7. Яндекс гроші
 8. Оплата по SMS
 9. QIWI-гаманець
 10. термінали Qiwi
 11. Обіцяний платіж
 12. Коли допоможе обіцяний платіж?
 13. Як взяти обіцяний платіж?
 14. Загальні положення та умови і повернення грошових коштів

Послуги нашої компанії можна оплачувати різними способами. Вибирайте найбільш зручний:

Для зарахування коштів на особистий рахунок необхідно створити рахунок і оплатити його. В особистому кабінеті в розділі Фінанси → Платежі, натисніть кнопку Створити і виберіть потрібний спосіб оплати.

 • при оплаті банківським платежем вам буде виписаний рахунок, із зразками заповнення платіжного доручення або банківської квитанції
 • при оплаті банківською картою або електронними методами оплати (WebMoney, Яндекс.Деньги, СМС) ви будете перенаправлені на сайт відповідної платіжної системи для завершення оплати

Банківський переказ

Банківським переказом можуть скористатися як компанії, так і приватні особи. Для юридичних осіб надаються всі необхідні бухгалтерські документи.

Перед оплатою обов'язково потрібно виписати рахунок: в особистому кабінеті в розділі Фінанси → Платежі, кнопка Створити, виберіть спосіб Банківський переказ. Для виписки рахунку можна використовувати наявного платника, або створити нового. Якщо в якості платника створюєте нову юридичну особу, то приділіть особливу увагу заповненню реквізитів.

Після того, як рахунок буде створений, ви зможете роздрукувати його в тому ж розділі. Для компаній крім рахунку, завіреного нашою печаткою і підписом керівника, буде запропонований зразок платіжного доручення з реквізитами, а для фізичних осіб - рахунок і зразок квитанції, в якій будуть внесені всі необхідні для оплати дані.

Зарахування коштів, перерахованих за банку, походить від 2 до 5 днів. Щоб уникнути перерв у наданні послуг, можемо умовно зарахувати кошти на ваш рахунок. Для цього необхідно вислати копію платіжного доручення або квитанції:

Реквізити рахунку в Промсвязьбанк:

АТ "ІОТ", ІПН 7731399513, КПП 773101001 ПАТ "ПРОМСВЯЗЬБАНК" м МОСКВА БИК 044525555, к / с 30101810400000000555, р / с 40702810300000149826

Банківські карти

PayMaster - основний шлюз для оплати банківськими картами з підтримкою Автоплатеж. Платіжна система CyberPlat - додатковий спосіб обробки банківських карт.

Обробка даних (реквізити карти, реєстраційні дані і т.д.) проводиться платіжними системами в процесингових центрах. Таким чином, ніхто (навіть продавець) не може отримати персональні і банківські дані клієнта.

В особистому кабінеті в розділі Фінанси → Платежі, кнопка Створити, виберіть спосіб Банківські картки (Visa, MasterCard, Світ).

На сайті платіжної системи необхідно буде вказати:

 • тип карти (Visa, MasterCard, Світ)
 • номер карти - 16 цифр на лицьовій стороні картки
 • CVC / CVV-код - три цифри на смузі з підписом на звороті картки
 • ім'я та прізвище власника картки (в точності так само, як вони написані на лицьовій стороні картки)
 • термін дії картки, який написаний на лицьовій стороні картки

При виникненні труднощів в процесі оплати банківською картою, будь ласка, зверніться до менеджерів процесингового центру:

Автоплатеж по банківській карті

Підключіть Автоплатеж в особистому кабінеті - ніяких додаткових комісій за це немає. Ваш особовий рахунок FirstVDS буде поповнюватися автоматично, якщо на ньому недостатньо грошей для продовження послуги.

Як працює Автоплатеж

 1. Вкажіть максимальну суму поповнень в місяць. У календарному місяці ми не зможемо списати більше цієї суми.
 2. Додайте банківську карту (це можуть бути і віртуальні картки Яндекс.Деньги або QIWI) через платіжний шлюз PayMaster - ми не зберігаємо дані вашої карти.
 3. Ми будемо поповнювати баланс за 10 днів до того, як на вашому рахунку закінчаться кошти.

Як підключити

1. Перейдіть в розділ Автоплатеж в особистому кабінеті.

Перейдіть в розділ Автоплатеж в особистому кабінеті

2. Встановіть потрібну суму Автоплатеж. Вам буде запропонована автоматично розрахована сума - вартість усіх активних послуг на ваш обліковий запис + 10%.

3. Натисніть кнопку Підтвердити навпроти Банківські картки (Visa, Mastercard, Світ)

4. Підтвердіть максимальну суму платежу на місяць. Введіть Вашу електронну адресу електронної пошти та / або телефон, якщо хочете отримувати платіжні повідомлення при кожному списання коштів від шлюзу PayMaster. Натисніть кнопку Авторизуватись

Натисніть кнопку Авторизуватись

5. Введіть дані вашої карти і натисніть Продовжити авторизацію. Якщо ваша карта підтримує технологію 3D Secure, на наступному кроці введіть код перевірки від вашого банку.

Якщо ваша карта підтримує технологію 3D Secure, на наступному кроці введіть код перевірки від вашого банку

6. Платіжний шлюз заблокує 10 рублів на вашому рахунку, щоб переконатися, що карта працює. Блокування скасується через кілька хвилин.

Блокування скасується через кілька хвилин

7. Автоплатеж налаштований і карта прив'язана. Відв'язати карту і змінити суму Автоплатеж можна в розділі Автоплатеж в особистому кабінеті.

Відв'язати карту і змінити суму Автоплатеж можна в розділі Автоплатеж в особистому кабінеті

Наприклад: у вас на балансі 2000 рублів, а максимальна сума вашого Автоплатеж в місяць - 2400 рублів. У вас є VDS-KVM-Атлант за 2000 рублів на місяць і 1 домен за 150 рублів в рік, який триватиме в цьому місяці. Щодня ми перевіряємо залишок на вашому особовому рахунку - за 10 днів до закінчення коштів (~ 666,66 рублів) ми спробуємо списати гроші за усі послуги, які потрібно продовжити протягом місяця. Ваш рахунок буде поповнено на 2150 рублів (Атлант + домен).

Інший приклад: у вас на балансі 75 рублів і у вас є домен за 150 рублів в рік, який триватиме в цьому місяці. Максимальна сума вашого Автоплатеж - 150 рублів. Ваш рахунок буде автоматично поповнений на 75 рублів і послуга триватиме.

Якщо платіж не пройде (карта заблокована, недостатньо коштів), ми відправимо вам повідомлення про залишок балансу і спробуємо знову за 5 днів до закінчення коштів. Якщо платіж знову не пройде, ми будемо пробувати кожен день до успішного поповнення або видалення послуги.

При замовленні нової послуги сума Автоплатеж не зміниться автоматично. Купуючи новий сервер або інші послуги, змініть суму Автоплатеж.

Сбербанк онлайн

Створіть платіж в Особистому кабінеті, розділ Фінанси → Платежі - натисніть кнопку Створити.

Створіть платіж в Особистому кабінеті, розділ Фінанси → Платежі - натисніть кнопку Створити

Відкриється сторінка Яндекса з вибором варіанту проведення оплати:

Відкриється сторінка Яндекса з вибором варіанту проведення оплати:

Виберіть Сбербанк.Онлайн і натисніть Заплатити.

Відкриється сторінка Сбербанк.Онлайн з формою для входу. Введіть ваші дані і підтвердіть вхід кодом з смс.

Після входу буде автоматично сформований платіж. Виберіть рахунок списання або карту, уважно перевірте реквізити. Підтвердіть операцію СМС-кодом - надійде на номер, до якого прив'язана карта.

Якщо ви зробили все правильно, відкриється сторінка з інформацією про платіж і його статус:

Якщо ви зробили все правильно, відкриється сторінка з інформацією про платіж і його статус:

Готово! Сплата пройшла. Якщо цікаво, як оплатити з підтвердженням по смс - читайте далі.

Виберіть СМС. Вкажіть номер телефону, до якого прив'язана карта, і натисніть Заплатити.

З номера 900 вам прийде СМС з кодом. Надішліть його у відповідь на цей же номер. І отримаєте смс з підтвердженням оплати.

WebMoney Transfer

Для здійснення платежу цим способом у вас обов'язково повинен бути свій рахунок / гаманець в платіжній системі Webmoney .

Ми приймаємо оплату через WebMoney одним способом: Оплата з гаманця WebMoney безпосередньо. В особистому кабінеті в розділі Фінанси → Платежі, кнопка Створити, виберіть спосіб Webmoney. Система відправить вас на сайт платіжної системи PayMaster, яка надає можливість здійснити оплату за гаманця WebMoney:

Не переводьте кошти на гаманець організації безпосередньо. В цьому випадку ми не можемо прив'язати платіж до аккаунту клієнта і зарахувати його. Завжди починайте платіж Webmoney з особистого кабінету: розділ Фінанси → Платежі, кнопка Створити.

Яндекс гроші

На сьогоднішній день Яндекс гроші є однією з найпопулярніших платіжних інтернет-систем, яка забезпечує миттєву і безпечну передачу грошових коштів від покупця продавцю.

Щоб поповнити свій особовий рахунок за допомогою системи Яндекс.Деньги:

 • Внесіть потрібну кількість коштів на свій Яндекс-гаманець.
 • Увійдіть в особистий кабінет і в розділі Фінанси → Платежі натисніть кнопку Створити, виберіть спосіб оплати Яндекс.Деньги. Далі слідуйте по запропонованих кроках.
 • Сплатіть рахунок, коли система перенаправить вас на сайт Яндекс.Денег.

Оплата по SMS

Працює для операторів МТС, Білайн, Мегафон, Теле2. Щоб оплатити наші послуги цим способом, потрібно просто відповісти на SMS, відправленої системою білінгу: зазначена сума буде перерахована з вашого рахунку оператора на особовий рахунок FirstVDS.

Створіть платіж в особистому кабінеті, вибравши спосіб оплати Оплата через СМС в розділі Фінанси → Платежі, дотримуйтесь інструкцій системи.

 • На балансі телефону має бути достатньо коштів для здійснення запитаного платежу, плюс не менше 50 рублів в залишку.
 • Ніяких комісій не стягується. Всі витрати по здійсненню платежу беремо на себе.
 • Платіж може бути виконаний на будь-яку суму від 50 до 10.000 рублів.

QIWI-гаманець

Щоб оплатити наші послуги через QIWI-гаманець:
в особистому кабінеті перейдіть в розділ Фінанси → Платежі, натисніть «Створити».

Щоб оплатити наші послуги через QIWI-гаманець:  в особистому кабінеті перейдіть в розділ Фінанси → Платежі, натисніть «Створити»

Введіть суму платежу і виберіть спосіб оплати QIWI-гаманець.

Введіть суму платежу і виберіть спосіб оплати QIWI-гаманець

На наступному кроці введіть номер телефону до якого прив'язаний QIWI-гаманець. Після цього переспрямуємо вас на сайт платіжної системи, де ви зможете завершити процес оплати.

Після цього переспрямуємо вас на сайт платіжної системи, де ви зможете завершити процес оплати

термінали Qiwi

Цей спосіб оплати особливо зручний для клієнтів тим, що не вимагає виписки рахунку в особистому кабінеті, чим і відрізняється від інших методів. Платіж ініціюється безпосередньо за допомогою терміналу Qiwi. Все, що потрібно знати - це номер особового рахунку в нашій системі.

QIWI - це найбільша мережа платіжних терміналів, розташованих по всій країні. Термінал QIWI є практично в будь-якому торговому центрі або офісній будівлі. Дізнатися його можна по логотипу:

Скористайтеся пошуком по провайдерам і знайдіть постачальника «АТ ІОТ». При проведенні платежу вас попросять ввести номер особового рахунку. Дізнатися номер можна на головній сторінці особистого кабінету:

Дізнатися номер можна на головній сторінці особистого кабінету:

Покрокові інструкції:

 • Знайдіть термінал Qiwi.
 • Знайдіть компанію АТ ІОТ за допомогою пошуку по провайдерам.
 • За запитом терміналу введіть номер вашого особового рахунку та внесіть необхідну суму.
 • Вкажіть, куди відправити чек, і підтвердіть оплату.

Логотип компанії в терміналах Ківі

Після внесення грошей в термінал вони практично моментально зараховуються на вказаний особовий рахунок. Обов'язково зберігайте чек до зарахування оплати на ваш баланс.

Обіцяний платіж

Доступний для клієнтів, які з нами більше 1 року. Можна підключити для VDS, хостингу додатків, диска для бекапів.

Коли допоможе обіцяний платіж?

Закінчуються гроші на рахунку. Залишилося менше 3 днів до терміну оплати - візьміть обіцяний платіж, і послуга не зупиниться ще 5 додаткових днів *.

Немає грошей на рахунку. Візьміть обіцяний платіж, і зупинена послуга буде включена на 5 днів *.

Ми вже давно не зупиняємо і не видаляємо послуги в суботу та неділю.

Якщо до кінця п'ятої доби ви не сплатите дні простою, послуга буде зупинена або видалена (залежить від дати підключення Обіцяного платежу).

Наприклад у вас є послуга в статусі «зупинена 8.06.2017 - Дата видалення 15.06.2017».

Якщо взяти обіцяний платіж 9.06: Послуга буде активна до 13.06.2017. 14.06.2017 послуга буде зупинена, 15.06.2017 - видалена.

Якщо взяти обіцяний платіж 14.06: Послуга буде активна до 18.06.2017. 19.06.2017 послуга буде видалена.

Як взяти обіцяний платіж?

 1. Увійдіть в особистий кабінет, виберіть обіцяний платіж.
 2. Виберіть послугу / і.
 3. Після активації ви побачите дату і мінімальну суму оплати. Якщо до зазначеної дати потрібна сума не надійде на рахунок, послуга буде зупинена або видалена. Ви отримаєте повідомлення по смс.
 4. Знову скористатися обіцяним платежем ви зможете через 30 днів.

Загальні положення та умови і повернення грошових коштів

Ми надаємо послуги за умови повної передоплати. Активація сервера відбувається автоматично і займає 1-20 хвилин. При завершенні активації, на реєстраційний email надішлемо лист з даними для доступу до сервера. Копію цього листа можете завжди подивитися в биллинге в розділі Товари / Послуги → Віртуальні сервери: виділіть потрібний сервер і натисніть кнопку Інструкція на панелі управління.

У разі якщо ви з якихось причин вирішили достроково відмовитися від наших послуг, то ви маєте право отримати відшкодування невикористаних коштів згідно з розділом 11 договору-оферти .

Як взяти обіцяний платіж?
Коли допоможе обіцяний платіж?
Як взяти обіцяний платіж?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача