Статьи

Sony Ericsson C902 - телефон Агента 007 Новини про Palm і інших КПК: Палм


З моделлю камерофон Sony Ericsson C902 ми познайомилися ще півроку тому.

Сьогодні компанія заявила про випуск лімітованої серії цієї моделі в кольорі «Титанові срібло» - саме таким телефоном користується відомий Агент 007 в новій частині легендарного сиквела «Джеймс Бонд - Агент 007» - «Квант Милосердя» (Quantum Of Solace).

Від оригінальної версії нова модель відрізняється встановленими на флеш-пам'ять шпигунськими іграми. Крім цього телефон комплектується кольоровим трейлером до фільму, закадровим інтерв'ю з зірками, шпалерами та заставками для робочого столу.

Вихід оновленого камерофон Sony Ericsson C902 приурочений до виходу нової частини фільму про Агента 007, прем'єра якої відбудеться в листопаді цього року. Про ціну телефону суперагента поки нічого не відомо.

Встановлюйте лінк на Долоньки на своїх сайтах, вивчайте комерційну інформацію, відвідуйте розділи сайту (форум, чат, новини, файли, інші). Оцініть цю новину і залиште свій коментар нижче на сторінці .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача