Статьи

Що робити якщо планшет завис і не включається (не вимикається)

  1. Звісно під час роботи
  2. Звісно пристрою при включенні
  3. Рішення
  4. варіант №1
  5. варіант №2
  6. Що робити, якщо завис планшет: Відео

Що робити, якщо завис планшет і не вимикається або зависає ще при завантаженні? Давайте розберемося в питанні. Від простих проблем і їх рішень, до більш складних. Саме зависання Android систем можна розділити на дві групи:

  • зависання під час роботи;
  • зависання при завантаженні гаджета.

Звісно під час роботи

Для багатьох користувачів ця елементарна проблема стала серйозним випробуванням нервів і логіки, особливо, якщо пристрій не розбірні. Під час використання пристрій раптово зависає. Можуть з'явитися артефакти, може викинути на робочий стіл без ікон і навіть центрального меню.

Всі спроби вимкнути MID не приводять до успіху, як підібратися до батареї не зрозуміло, а зробити все одно щось потрібно. Природно, виникає питання. Якщо не вимикається планшет, то що робити?

Все дуже просто. На будь-якому планшеті затиснута кнопка харчування протягом 10-15 секунд призводить до примусового перезавантаження пристрою, незалежно від того, які процеси в ньому відбуваються.

Є ще альтернативний спосіб. На деяких планшетах буває встановлена ​​спеціальна кнопка «RESET» для таких випадків.

Якщо у вас постійно висне планшет, ви повинні задуматися над причиною такого явища. Останні, як правило, пов'язані з перевантаженням оперативної пам'яті. Сам Android всіх версій страждає на цю хворобу. Любителі iOS використовують цей аргумент, як найголовніший козир. Вам потрібно обзавестися спеціальними програмами для моніторингу і очищення оперативки . Наприклад, Glean Master. Встановіть не тільки додаток, а й віджет на робочий стіл. Це спростить вам життя. Планшет буде працювати швидше і ризик його зависання знижується до нуля.

Планшет буде працювати швидше і ризик його зависання знижується до нуля

Звісно пристрою при включенні

Все починається з того, що довго включається планшет, а потім зовсім перестає завантажуватися. Завантажувач годинами показує нам зеленого робота або логотип виробника. Це наслідок того, що в системі не порядок. До цього призводять неправильно встановлені додаток, невдалі спроби отримання прав супер користувача, вірусна активність, випадкове видалення / переміщення системного файлу та інше.

Іноді планшет може повиснути від нестачі місця або не включатися від того, що був повністю розряджений. У такому випадку потрібно зайти в «Boot Menu» (кнопка гучності і харчування) і вимкнути пристрій звідти. Якщо була забита повністю пам'ять, тут же можна її почистити.

Рішення

Отже, планшет зависає при включенні. Є два методи вирішення:

  1. Спробувати врятувати операційну або хоча б інформацію.
  2. Збити параметри гаджета на заводські .

варіант №1

Можна спробувати щось зробити або просто врятувати інформацію . Наприклад, контакти, фотографії та інше. Для цього в планшетах передбачений вхід в систему в безпечному режимі. Під час завантаження пристрою, як правило, на другому завантажувальному екрані необхідно затиснути обидві кнопки гучності і тримати їх до самої завантаження в такому режимі.

варіант №2

Щоб збити параметри, затисніть до вібрації кнопки включення і додавання гучності. Після вібрації утримувати потрібно тільки гучність. З'явиться меню, де виберіть розділ "Налаштування" (Setting). У ньому запускаєте процес "Format System". Остання дія - "Reset Android". MID перезавантажиться і запуститься як новий.

Що робити, якщо завис планшет: Відео

Дата публікації: 25.03.14

Якщо не вимикається планшет, то що робити?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.