Статьи

Що робити якщо планшет завис і не включається (не вимикається)

  1. Звісно під час роботи
  2. Звісно пристрою при включенні
  3. Рішення
  4. варіант №1
  5. варіант №2
  6. Що робити, якщо завис планшет: Відео

Що робити, якщо завис планшет і не вимикається або зависає ще при завантаженні? Давайте розберемося в питанні. Від простих проблем і їх рішень, до більш складних. Саме зависання Android систем можна розділити на дві групи:

  • зависання під час роботи;
  • зависання при завантаженні гаджета.

Звісно під час роботи

Для багатьох користувачів ця елементарна проблема стала серйозним випробуванням нервів і логіки, особливо, якщо пристрій не розбірні. Під час використання пристрій раптово зависає. Можуть з'явитися артефакти, може викинути на робочий стіл без ікон і навіть центрального меню.

Всі спроби вимкнути MID не приводять до успіху, як підібратися до батареї не зрозуміло, а зробити все одно щось потрібно. Природно, виникає питання. Якщо не вимикається планшет, то що робити?

Все дуже просто. На будь-якому планшеті затиснута кнопка харчування протягом 10-15 секунд призводить до примусового перезавантаження пристрою, незалежно від того, які процеси в ньому відбуваються.

Є ще альтернативний спосіб. На деяких планшетах буває встановлена ​​спеціальна кнопка «RESET» для таких випадків.

Якщо у вас постійно висне планшет, ви повинні задуматися над причиною такого явища. Останні, як правило, пов'язані з перевантаженням оперативної пам'яті. Сам Android всіх версій страждає на цю хворобу. Любителі iOS використовують цей аргумент, як найголовніший козир. Вам потрібно обзавестися спеціальними програмами для моніторингу і очищення оперативки . Наприклад, Glean Master. Встановіть не тільки додаток, а й віджет на робочий стіл. Це спростить вам життя. Планшет буде працювати швидше і ризик його зависання знижується до нуля.

Планшет буде працювати швидше і ризик його зависання знижується до нуля

Звісно пристрою при включенні

Все починається з того, що довго включається планшет, а потім зовсім перестає завантажуватися. Завантажувач годинами показує нам зеленого робота або логотип виробника. Це наслідок того, що в системі не порядок. До цього призводять неправильно встановлені додаток, невдалі спроби отримання прав супер користувача, вірусна активність, випадкове видалення / переміщення системного файлу та інше.

Іноді планшет може повиснути від нестачі місця або не включатися від того, що був повністю розряджений. У такому випадку потрібно зайти в «Boot Menu» (кнопка гучності і харчування) і вимкнути пристрій звідти. Якщо була забита повністю пам'ять, тут же можна її почистити.

Рішення

Отже, планшет зависає при включенні. Є два методи вирішення:

  1. Спробувати врятувати операційну або хоча б інформацію.
  2. Збити параметри гаджета на заводські .

варіант №1

Можна спробувати щось зробити або просто врятувати інформацію . Наприклад, контакти, фотографії та інше. Для цього в планшетах передбачений вхід в систему в безпечному режимі. Під час завантаження пристрою, як правило, на другому завантажувальному екрані необхідно затиснути обидві кнопки гучності і тримати їх до самої завантаження в такому режимі.

варіант №2

Щоб збити параметри, затисніть до вібрації кнопки включення і додавання гучності. Після вібрації утримувати потрібно тільки гучність. З'явиться меню, де виберіть розділ "Налаштування" (Setting). У ньому запускаєте процес "Format System". Остання дія - "Reset Android". MID перезавантажиться і запуститься як новий.

Що робити, якщо завис планшет: Відео

Дата публікації: 25.03.14

Якщо не вимикається планшет, то що робити?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача