Статьи

Що робити, якщо не включається планшет

 1. Не включається планшет - які можуть бути причини?
 2. Перевіряємо цілісність пристрою
 3. Шукаємо неполадки в роботі системи

В один прекрасний день ви вирішили посидіти в інтернеті , Пограти або подивитися фільм на своєму планшеті, але ... він не включається. Ви перебуваєте в подиві і єдине питання, яке вас цікавить - чому так відбувається? В один прекрасний день ви вирішили  посидіти в інтернеті  , Пограти або подивитися фільм на своєму планшеті, але

Не варто відразу відправляти планшет в сервісний центр

Замість того, щоб панікувати, давайте дізнаємося, чому не включається планшет, і як самостійно розібратися в такій ситуації.

Не включається планшет - які можуть бути причини?

Перш за все, неполадки з технікою подібного роду можна умовно поділити на два види - механічні - проблеми з цілісністю пристрою або з його деталями, або з системою або софтом, тобто, його внутрішнім вмістом.

Перевіряємо цілісність пристрою

Логічно, що спочатку потрібно перевірити зовнішню цілісність планшета, для чого ми будемо керуватися наступними рекомендаціями:

 • перевірте, заряджених чи акумулятор і згадайте, коли ви в останній раз ставили пристрій на зарядку. Якщо це було давно, і потім ви тривалий час не користувалися планшетом, то він міг дуже сильно розрядитися. Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається.

Тому спробуйте включити його в мережу, зачекайте кілька годин - спочатку в деяких випадках він навіть не подає виду, що заряджається

 • Якщо ж ви бачите, що зарядка не відбувається навіть через кілька годин, справа може бути в самому зарядному пристрої - тоді слід спробувати з'єднати до планшета або підключити цей аксесуар до іншого планшету. Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки.

Так ви зможете зрозуміти, хто винен - ​​ваш гаджет або пристрій для зарядки

 • Якщо ви впевнені, що з зарядом все в порядку, огляньте весь пристрій на предмет пошкоджень, але не розбирайте його - можете зробити тільки гірше.
 • У разі коли планшет не реагує на заряд, не падав і не пошкоджений, але повністю відмовляється реагувати на будь-які дії, швидше за все, справа в несправності однієї з деталей. У такій ситуації все, що залишається - нести його фахівцям, щоб дізнатися, яка причина виходу його з ладу.

У такій ситуації все, що залишається - нести його фахівцям, щоб дізнатися, яка причина виходу його з ладу

Відзначимо, що в деяких випадках ремонт може обійтися вам у велику суму, ніж покупка нового планшета. Чому? Таке трапляється, якщо, наприклад, сталася поломка відеоадаптера. Але це найгірший сценарій - завжди варто сподіватися на краще.

Шукаємо неполадки в роботі системи

Чому не включається планшет? Якщо ви бачите, що він не завантажується повністю, але подає ознаки життєдіяльності - наприклад, екран спалахує, але згасає через кілька секунд, з'являється лого завантаження, але далі справа не йде або ж вам вибило значок поламаного Андроїда, значить, ще не все втрачено.

Перш за все, спробуйте виконати перезавантаження системи за допомогою роз'єму з клавішею Reset - зазвичай для цього потрібно досить тонкий предмет, яким потрібно натиснути на невелику кнопку всередині цього гнізда.

Якщо це не допомогло, спробуйте скинути всі параметри і установки до заводської версії, що робиться в такий спосіб:

 • Вимкніть планшет, витягніть з нього карту пам'яті і карту сім, якщо вона є.
 • Тепер потрібно затиснути комбінацію клавіш для включення режиму hard reset - зазвичай одночасно натискаються клавіші додавання гучності і харчування. У деяких пристроях ця комбінація може відрізнятися, спробуйте кілька варіантів, якщо запропонований варіант вам не допоміг.
 • Коли перед вами з'явилося меню на кшталт BIOS на комп'ютері, в ньому потрібно виконати такі команди:
 • Settings - Format system - Wipe data / factory reset.
 • Щоб переміщатися між пунктами меню, використовуйте виключно клавіші гучності, для вибору розділу - кнопку включення планшета.

Щоб переміщатися між пунктами меню, використовуйте виключно клавіші гучності, для вибору розділу - кнопку включення планшета

Подібний механізм відновлення планшета повертає його до первинних заводських установок, при цьому ви втратите всі файли з пам'яті, але зате отримаєте робочий планшет.

Крім цього способу усунення неполадки, логічним методом для запуску планшета є зміна його прошивки.

Чому так?

Найчастіше проблеми з включенням і подальшим запуском системи позначають те, що програмне забезпечення не підходить пристрою або не функціонує належним чином, тому його потрібно перепрошити.

Робиться це досить просто за допомогою таких дій:

 • Скачайте підходящу прошивку для планшета на свій комп'ютер.
 • Запишіть її на отформатированную раніше карту пам'яті в папку під назвою SCRIPT.
 • Вставте карту пам'яті в планшет, спробуйте запустити його, після чого почнеться процес установки нової системи.

Вставте карту пам'яті в планшет, спробуйте запустити його, після чого почнеться  процес установки  нової системи

Якщо вам не допомогло ні меню reset hard reset, планшет не перепрошивати або не реагує на будь-які дії з ним, тоді вже дійсно варто віднести його в руки фахівця, адже ви так і не дізналися, чому він не працює. Не ризикуйте його працездатністю, відкриваючи корпус, і не лізьте до його деталей - так можна зробити тільки гірше.

Не включається планшет - які можуть бути причини?
Ви перебуваєте в подиві і єдине питання, яке вас цікавить - чому так відбувається?
Не включається планшет - які можуть бути причини?
Чому?
Чому так?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача