Статьи

Що робити якщо комп'ютер завис намертво і не хоче працювати

  1. Три чарівні клавіші

Що робити якщо комп'ютер завис намертво? У мене часто буває, що я не дочекавшись завантаження однієї програми, починаю переходити до іншої. І мій комп'ютер природно просто починає ігнорувати всі мої дії, тільки, що не посилає куди подалі, а коли б я був на його місці - точно послала б ...

Нерозумно звичайно, але іноді я таке відмочую, або тому, що задумаюсь і роблю все на повному автоматі, що не дивлячись на екран, або дуже поспішаю переглянути якусь інформацію. Скільки кажу собі: - «Не поспішай!». Ні, все одно кожен раз «наступаю на одні й ті ж граблі», і кожен раз отримую намертво завис комп'ютер. Найцікавіше, що в житті у мене все навпаки - я довго думаю, але швидко роблю.

Знаю, що такі зависання програм відбуваються не тільки у мене, тому й вирішила написати невелику статейку, як вийти з такої ситуації. Ті, хто з комп'ютером на ТИ, можете не витрачати час і не читати. Для Вас це не новина. Я пишу для тих, хто працює за комп'ютером недавно.

І так, комп'ютер завис намертво. Що можна зробити в такій ситуації? Найголовніше - не панікувати і не битися головою об стінку, а вже тим більше не бити комп'ютер. Не допоможе!

Я не один раз помічала, що коли нервую і лаюся, мій комп'ютер, як перелякана собака, повністю ставати не працездатним. Так, що цей метод нам явно не підійде.

А зараз заспокойтеся і підійдіть до ситуації з іншого боку. Раз комп'ютер завис, значить, Ви не в тому настрої, що б за ним працювати, або Вас чекає якась інша робота.

Ну, якщо ніяких справ у Вас немає, і настрій досі був гарний, то так і бути, я відкрию Вам секрет, як вивести Ваш комп'ютер зі ступору, тим більше, що зараз на нових процесорних блоках вже немає кнопки для перезавантаження системи.

Так, і не бажано таким чином приводити комп'ютер до тями. Це те ж саме, що Вам дати по голові, чим-небудь важким, а після того, як Ви повернетеся до звичного стану змусити станцювати.

Три чарівні клавіші

Натисніть на клавіатурі три чарівні кнопочки одночасно Ctrl + Alt + Del. У Вас відкриється ось таке віконце: Диспетчер завдань Windows.

На вкладці Приложения Ви побачите всі відкриті вікна програм на Вашому комп'ютері. Якщо в колонці Стан, навпаки програми стоїть напис Чи не відповідає (я її спеціально червоним написала), то саме ця програма і зависла.

В такому випадку виділіть цей запис і натисніть на кнопку Зняти задачу. Це не завжди відразу спрацьовує, тому треба почекати. Якщо з Вашим комп'ютером все нормально, і справа тільки в зависанні програми, то цей спосіб допоможе. Але якщо у Ваш комп'ютер постійно зависає , І кожен раз на інших програмах, то це вже серйозніше.

У цьому ж диспетчері завдань можна переглянути всі запущені процеси на Вашому комп'ютері. Для цього перейдіть на вкладку Процеси.

Ось тут Ви можете подивитися, які програми найбільше навантажують і жеруть оперативну пам'ять. Як бачите, йде стільки процесів, про які ми навіть не здогадуємося. У мене відчинені браузери Chrome. Ось вони-то найбільше зараз і забирають пам'яті.

Ця вкладка Ви можете відключити ті процеси, які вважаєте непотрібними. Для цього виділіть необхідну сходинку і натисніть кнопку Завершити процес. Тільки не перестарайтеся, без деяких процесів комп'ютер не може працювати.

Тепер якщо у Вас комп'ютер зависне намертво. Ви можете самі вивести його з цього стану.

Але бувають ситуації і гірше:

З повагою, Людмила

Сподобалася стаття - натисніть на кнопки:

Що можна зробити в такій ситуації?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача