Статьи

Що робити якщо комп'ютер завис намертво і не хоче працювати

  1. Три чарівні клавіші

Що робити якщо комп'ютер завис намертво? У мене часто буває, що я не дочекавшись завантаження однієї програми, починаю переходити до іншої. І мій комп'ютер природно просто починає ігнорувати всі мої дії, тільки, що не посилає куди подалі, а коли б я був на його місці - точно послала б ...

Нерозумно звичайно, але іноді я таке відмочую, або тому, що задумаюсь і роблю все на повному автоматі, що не дивлячись на екран, або дуже поспішаю переглянути якусь інформацію. Скільки кажу собі: - «Не поспішай!». Ні, все одно кожен раз «наступаю на одні й ті ж граблі», і кожен раз отримую намертво завис комп'ютер. Найцікавіше, що в житті у мене все навпаки - я довго думаю, але швидко роблю.

Знаю, що такі зависання програм відбуваються не тільки у мене, тому й вирішила написати невелику статейку, як вийти з такої ситуації. Ті, хто з комп'ютером на ТИ, можете не витрачати час і не читати. Для Вас це не новина. Я пишу для тих, хто працює за комп'ютером недавно.

І так, комп'ютер завис намертво. Що можна зробити в такій ситуації? Найголовніше - не панікувати і не битися головою об стінку, а вже тим більше не бити комп'ютер. Не допоможе!

Я не один раз помічала, що коли нервую і лаюся, мій комп'ютер, як перелякана собака, повністю ставати не працездатним. Так, що цей метод нам явно не підійде.

А зараз заспокойтеся і підійдіть до ситуації з іншого боку. Раз комп'ютер завис, значить, Ви не в тому настрої, що б за ним працювати, або Вас чекає якась інша робота.

Ну, якщо ніяких справ у Вас немає, і настрій досі був гарний, то так і бути, я відкрию Вам секрет, як вивести Ваш комп'ютер зі ступору, тим більше, що зараз на нових процесорних блоках вже немає кнопки для перезавантаження системи.

Так, і не бажано таким чином приводити комп'ютер до тями. Це те ж саме, що Вам дати по голові, чим-небудь важким, а після того, як Ви повернетеся до звичного стану змусити станцювати.

Три чарівні клавіші

Натисніть на клавіатурі три чарівні кнопочки одночасно Ctrl + Alt + Del. У Вас відкриється ось таке віконце: Диспетчер завдань Windows.

На вкладці Приложения Ви побачите всі відкриті вікна програм на Вашому комп'ютері. Якщо в колонці Стан, навпаки програми стоїть напис Чи не відповідає (я її спеціально червоним написала), то саме ця програма і зависла.

В такому випадку виділіть цей запис і натисніть на кнопку Зняти задачу. Це не завжди відразу спрацьовує, тому треба почекати. Якщо з Вашим комп'ютером все нормально, і справа тільки в зависанні програми, то цей спосіб допоможе. Але якщо у Ваш комп'ютер постійно зависає , І кожен раз на інших програмах, то це вже серйозніше.

У цьому ж диспетчері завдань можна переглянути всі запущені процеси на Вашому комп'ютері. Для цього перейдіть на вкладку Процеси.

Ось тут Ви можете подивитися, які програми найбільше навантажують і жеруть оперативну пам'ять. Як бачите, йде стільки процесів, про які ми навіть не здогадуємося. У мене відчинені браузери Chrome. Ось вони-то найбільше зараз і забирають пам'яті.

Ця вкладка Ви можете відключити ті процеси, які вважаєте непотрібними. Для цього виділіть необхідну сходинку і натисніть кнопку Завершити процес. Тільки не перестарайтеся, без деяких процесів комп'ютер не може працювати.

Тепер якщо у Вас комп'ютер зависне намертво. Ви можете самі вивести його з цього стану.

Але бувають ситуації і гірше:

З повагою, Людмила

Сподобалася стаття - натисніть на кнопки:

Що можна зробити в такій ситуації?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.