Статьи

Що робити, якщо ваш телефон не підключається до Wi-Fi

  1. 1. Перевірте настройки підключення
  2. 2. Перевірте ім'я та пароль роутера, до якого ваш телефон не може підключитися
  3. 3. Перезавантажте роутер і смартфон
  4. 4. Забудьте мережу Wi-Fi і підключіться заново
  5. 5. Виконайте повне скидання на смартфоні
  6. 6. Телефонуйте в сервіс
  7. ***

Проблеми з підключенням Wi-Fi досить неприємні. Якщо у вас виникли труднощі з підключенням Android-смартфона до мережі Wi-Fi, то ви не самотні. Це поширена проблема, яку, на жаль, час від часу відчуває безліч користувачів телефонів.

У цій статті ми розглянемо кілька рішень, які можуть вирішити вашу проблему з підключенням. Починаємо!

1. Перевірте настройки підключення

Перевірте настройки підключення

Це найперший крок, якщо ваш телефон не підключається до Wi-Fi і найочевидніший. Ви повинні перевірити, чи включений Wi-Fi на Android-пристрої.

Можливо, ви забули включити його або помилково відключили. Буває. На щастя, для вас це легко виправити. Просто висунемо панель повідомлень і перевірте, чи включений значок Wi-Fi. Ви також можете відкрити меню налаштувань і перевірити в розділі «Бездротовий зв'язок і мережу» (може називатися по-різному на вашому пристрої), щоб дізнатися, чи все так, як повинно бути.

Інший момент, який ви повинні перевірити - це режим літака. При включенні він відключає Wi-Fi, тому ви не можете підключитися до Інтернету. Ви також можете знайти цей параметр в меню «Бездротовий зв'язок» і «Мережа». Якщо режим літака вимкнений і Wi-Fi включений, але у вас все ще немає з'єднання, ви повинні перейти до другого пункту в цьому списку.

2. Перевірте ім'я та пароль роутера, до якого ваш телефон не може підключитися

Причина, по якій у вас виникла проблема з підключенням, може бути пов'язана з тим, що ви намагаєтеся підключитися до неправильної мережі. Іноді це може статися якщо у ваших сусідів один і той же інтернет-провайдер і, отже, аналогічні мережеві імена в деяких випадках.

Переконайтеся, що ви перевіряєте, до якої мережі підключаєтеся, дивлячись на задню або нижню частину вашого маршрутизатора. Ви побачите невелику наклейку, в якій міститься інформація, яка вам потрібна.

Якщо ви з'ясували, що намагаєтеся підключитися до правильної мережі, наступним кроком буде перевірка пароля. Ви знайдете цю інформацію на тій же наклейці, що і ім'я мережі. Повторно введіть пароль для мережі, до якої ви намагаєтеся підключитися, і подивіться, чи вирішить це вашу проблему. Просто майте на увазі, що пароль чутливий до регістру.

3. Перезавантажте роутер і смартфон

Перезавантажте роутер і смартфон

Цілком можливо, що маршрутизатор винен в ваших проблемах з підключенням, а не смартфон. Це відбувається постійно і досить легко вирішується.

Просто вимкніть маршрутизатор від розетки і почекайте не менше 30 секунд, перш ніж підключати його назад. Після цього вам доведеться почекати хвилину або дві, щоб маршрутизатор знову включився. Як тільки він налаштований, спробуйте знову підключитися до мережі.

Якщо цього не відбудеться, перезавантажте пристрій. Іноді це може вирішити безліч проблем, пов'язаних з смартфоном, і займає менше хвилини. Просто натисніть і утримуйте кнопку живлення, виберіть параметр перезапуску, почекайте, поки пристрій знову включиться, а потім перевірте, чи не зникла проблема підключення.

4. Забудьте мережу Wi-Fi і підключіться заново

Забудьте мережу Wi-Fi і підключіться заново

Наступне рішення, яке також може вирішити вашу проблему. Для цього відкрийте меню налаштувань, це повторне підключення до вашої мережі. Знайдіть функцію Wi-Fi і виберіть свою мережу. На екрані з'явиться вікно з інформацією, яка також містить кнопку «Забути». Ви можете бачити, як це виглядає на зображенні вище.

Натисніть, а потім просто підключіться до тієї ж мережі за допомогою свого пароля. Як уже згадувалося вище, ви знайдете його на невеликій наклейці, розташованій на задній або нижній частині вашого маршрутизатора. Пароль чутливий до регістру, що необхідно враховувати при введенні.

5. Виконайте повне скидання на смартфоні

Виконайте повне скидання на смартфоні

Це далеко не найкращий варіант, але якщо рішення, описані вище, не спрацювали, то безперечно варто дати йому шанс. Відновлення заводських на заводські настройки позбавить вас від будь-яких помилок програмного забезпечення на вашому пристрої, які могли викликати проблеми з підключенням.

Робиться це дуже просто і не займає багато часу. Проте, це знищить всі дані (зображення, додатки, документи ..) з вашого пристрою, тому спочатку зробіть резервну копію.

Просто відкрийте настройки і знайдіть меню «Створення резервних копій та скидання», яке можна назвати по-іншому на вашому пристрої. Натисніть на нього, виберіть опцію відновлення заводських параметрів і видаліть дані з вашого пристрою.

Як тільки смартфон знову включиться, вам доведеться пройти процес налаштування, як і при першому використанні. Як тільки це буде зроблено, включите Wi-Fi, виберіть свою мережу і спробуйте підключитися, ввівши пароль. Сподіваємося, що все запрацює, і ви можете підключитися до Інтернету без всяких проблем.

6. Телефонуйте в сервіс

Телефонуйте в сервіс

Якщо жодне з описаних вище рішень не працює, проблема не настільки мала, як ми сподівалися. Цілком можливо, що проблема з обладнанням, будь то ваш смартфон або маршрутизатор.

Найкраще спробувати підключити хоча б ще один пристрій до даної мережі Wi-Fi. Якщо воно також не може підключитися, цілком можливо, що з вашим маршрутизатором щось не так. На жаль, це трапляється досить часто, але, на щастя, це не так складно вирішити. Просто зателефонуйте своєму інтернет-провайдеру, поясніть проблему, і до вас прийдуть, щоб замінити зламаний маршрутизатор новим або налаштувати його.

Однак, якщо інші пристрої можуть підключатися до мережі, і тільки ваше не може, проблема може бути пов'язана з вашим смартфоном. Я сказав може бути, тому що бувають випадки, коли деякі маршрутизатори просто не будуть працювати з деякими пристроями, що сталося зі мною деякий час назад. У цьому випадку заміна маршрутизатора на інший повинна вирішити вашу проблему.

Ви можете перевірити це, намагаючись підключити ваш пристрій до іншої мережі Wi-Fi в будинку вашого друга чи в ресторані, наприклад. Якщо ви не можете підключитися, цілком можливо, що проблема полягає в вашому смартфоні, а це означає, що ви повинні його відремонтувати. Якщо він як і раніше знаходиться на гарантії або у вас є страховка, це не доставимо вам проблем. В іншому випадку вам просто доведеться заплатити, щоб полагодити його.

***

Ось деякі з рішень, які, як ми сподіваємося, допоможуть вам вирішити проблеми з підключенням Wi-Fi. Якщо ви думаєте, що ми пропустили якесь, повідомте нам про це в коментарях. Також не соромтеся ділитися тим, які з перерахованих вище рішень були тими, які спрацювали для вас.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача