Статьи

Що таке генеративних транс

Сьогодні колега мене запитала, що таке генеративних транс. Питання спантеличив, тому як а) про це написана ціла книга (С.Гілліген "Генеративний транс.Опит творчого потоку", випущена в серії "Бібліотека гіпнозу професора Гордєєва"), б) тому що стан краще пробувати і відчувати на досвіді, ніж про нього розповідати.

І тим не менше, ось що я відповіла: генеративний транс - це активний транс, в якому працюють нарівні свідомість і несвідоме, в якому ти одночасно розслаблений і зосереджений, в якому ти можеш відчувати, відчувати і мислити і разом з тим усвідомлювати чітко, що відбувається, і дивитися на це з боку, стан, коли одночасно працюють твоє тіло і розум.

У моєму житті сталися дуже великі зміни з моменту, коли я познайомилася з генеративних трансом і стала використовувати його для себе і для клієнтів. Тому щиро рекомендую вам семінар Стівена, який відбудеться на початку травня в Санкт-Петербура. Це семінар не тільки для психологів та коучів. Він перш за все для тих, хто хоче використовувати генеративних транс для себе. Він так і називається "Само-лідерство, тренінг по творчому успіху".

Якщо ви хочете на цей семінар, то по засланні про нього докладніше. За промо-коду за посиланням можна отримати знижку 10%.

Я поїду на цей семінар сама і всіх дуже з собою покликом. Сподіваюся, побачимося і, з ким особисто поки не знайомі, познайомимося.

Сподіваюся, побачимося і, з ким особисто поки не знайомі, познайомимося

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.