Статьи

Що таке файлообмінник - xBB.uz

Файлообмінник, файловий хостинг або файлхостінг - це сервіс, що надає користувачам місце під їх файли і постійний доступ до цих файлів з Світовий мережі, як правило по HTTP-протоколу. Такий сервіс дозволяє своїм користувачам зручно «обмінюватися» різними файлами.

На сервер файлообмінника користувач завантажує файл зі спеціальної сторінки (найчастіше - з головної сторінки сервісу), а файлообмінник віддає цьому користувачу постійне посилання на завантажений файл, яку користувач може публікувати в блогах і на форумах, розсилати за допомогою e-mail або поширювати через системи IM . Будь-який інший користувач перейшовши за отриманим посиланням може завантажити файл, завантажений першим користувачем.

Файлообмінники заробляють, в основному, наступними двома способами:

  • Показом реклами. Багато файлообмінники вводять деяку штучну паузу після того як користувач запросив файл перед початком його скачування. Протягом цієї паузи (приблизно 45-120 секунд) користувачеві показується різна реклама, і тільки потім віддається файл.
  • Продажем так званих преміум-акаунтів. Це - калька з англійського: «premium account». За кілька доларів в місяць користувач може купити для себе аккаунт з правом завантажувати файли без затримок і без реклами. Крім того він отримує деякі додаткові переваги, недоступні рядовим користувачам, як, наприклад, можливість завантажувати файли в кілька потоків з використанням докачки.

Деякі файлообмінники мають також партнерські програми для збільшення доходів і залучення нових преміум-користувачів. Схема у всіх таких партнерок приблизно однакова: зареєстрований в партнерці користувач завантажує свій файл на сервер. Цьому файлу присвоюється унікальний URL. Потім користувач намагається розмістити посилання на свої файли на великій кількості ресурсів.

Це, як правило, - варезні сайти і форуми, спам- і ICQ-розсилки. За кожну тисячу унікальних скачувань файлу, файлообмінник виплачує цього користувачеві гроші. Дохід становить від 1 до 7500 доларів. Саме такий максимум був помічений на сервісі ShareCash. При цьому, чим більше файл розміром, тим більше він «стоїть». Наприклад, за 1000 скачувань файлу розміром в 1-4 МБ, користувач отримує 2 $, а за 1000 скачувань файлу розміром від 250 МБ - 50 $.

Лідерами цього ринку файлообміну є Depositfiles, Hotfile, RapidShare, LetItBit і MegaUpload. Існує і безліч інших досить відомих файлообмінників. Так на пострадянській території надзвичайно популярний файлообмінний сервіс iFolder.

iFolder - це один з найбільших російських файлообмінних хостингів. Належить компанії Agava. За словами представника цієї компанії, на початок 2010 р виручка iFolder від реклами становила близько 200 тисяч рублів в день. На початок 2010 року на сервісі було розміщено близько 1,5 терабайт даних, і кожен день завантажувалося приблизно 30 000 файлів.

Збережені на сервісі файли записуються з використанням власної файлової системи і з великою часткою надмірності. На початок 2010 р для надання послуги файлообміну використовувалося понад сімдесят серверів, фізично розміщених на майданчиках датацентру «Golden Telecom».

У 2010 р помітний резонанс в середовищі російських інтернет-користувачів викликала припинення роботи iFolder і подальше відновлення його роботи після втручання Дмитра Медведєва.

17 березня 2010 року в рамках оперативно-розшукових заходів з пошуку дитячої порнографії, розміщеної на iFolder.ru, представники російського МВС прибули в «Golden Telecom» і висловили бажання вилучити все обладнання для проведення експертизи. Вивезення обладнання вдалося уникнути, але міліціонери вимкнули і опечатали сервера проекту iFolder. 20 березня 2010 року в результаті втручання президента Д.Медведєва iFolder знову відновив свою роботу.

21.06.2010

Останнє редагування: 2010-12-01 6:50:31

Мітки матеріалу: файлообмінник , файловий сервер , які бувають сайти , файли , хостинг

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.