Статьи

Що подарувати маленькій дитині на рік?

  1. Корисні ідеї
  2. хлопчику
  3. дівчинці

Перший день народження - це дуже цікаве і важливе подія в житті кожного батька і його дитину. Це тільки здається, що якщо малюк ще зовсім маленький, то адже він і не згадати самого свята і подарунків, які так складно підібрати.

Так міркувати зовсім неправильно і нудно, адже залишиться безліч фотографій, які ви будете переглядати всією сім'єю ще дуже довго, згадуючи такий знаменний момент життя вашого малюка.

Що подарувати дитині на рік життя? Це питання у вас виникне не залежно від того, чи готуєте ви подарунок власній дитині, а може ви запрошені на святкування першого ювілею малюка друзів або родичів.

Це питання у вас виникне не залежно від того, чи готуєте ви   подарунок   власній дитині, а може ви запрошені на святкування першого ювілею малюка друзів або родичів

Подарунки з розряду «необхідно» і «практично» будуть доречні тільки тоді, коли вас про це попросили самі батьки малюка. Адже всілякі набори рушників, постільна білизна та комбінезони на виріст, швидше за все, не сильно обрадує батьків, і вже точно не розвеселять малюка.

Недоречними є і подарунки, які не підійдуть за віком малюкові, адже на даний момент він не зможе повноцінно їх використовувати, а коли прийде час, іграшка може просто не дожити в цілості до цього моменту.

День народження зараз і тут, тому однорічний малюк повинен випробувати свою радість в своє свято, а не через рік або два.

Корисні ідеї

З виконанням першого року у дитини починається період, коли він не тільки займається розкиданням і спогляданням іграшок, але і починає прагнути до пошуку нових функцій навколишніх предметів і іграшок.

Тому, в першу чергу, підійдуть іграшки і пристосування, які наповнені різними примочками, і, здатні виконувати ряд дій. Якщо ви дійсно хочете принести не тільки радість, а й користь малюкові, то необхідно дарувати, розвиваючі різні навички, іграшки.

Список можна почати з найпростіших винаходів людства: конструктор або мозаїка . Зовсім немає необхідності дарувати складні конструктори, які складаються з тисячі дрібних деталей. Такі набори зазвичай підходять для дітей більш старшого віку. А для маленьких непосид підійдуть конструктори, які складаються з великих блоків, яскраві і легко складаються.

Відмінно буде виглядати як подарунок навіть звичайні кубики, які обійдуться вам недорого, а про розвиваючі властивості таких наборів можна навіть і не говорити, так як вони всім відомі.

Якщо ви вирішили подарувати мозаїку, то вибирайте її так, щоб окремі пазли були великі - не менше 3 см.

Не варто зупинятися на тематичних наборах, наприклад, всілякі роботи-рятувальники. Такий конструктор малюкові ще не зібрати, а дрібні деталі можуть швидко розгубитися або, того гірше, діти мають звичку пробувати все «на зуб».

Частим подарунком на однорічний вік буває розвиваючий столик або навчальні черевички. Розвиваючий столик - це незвичайний стіл, який містить в собі кілька видів навчальних і розважають елементів.

Зазвичай вони дозволяють вивчати кольору, цифри, музичні мелодії, такі столики вміють "розмовляти" російською мовою, все це здійснюється суто в ігровій формі.

Зазвичай вони дозволяють вивчати кольору, цифри, музичні мелодії, такі столики вміють розмовляти російською мовою, все це здійснюється суто в ігровій формі

Навчальні черевички найчастіше незвичайні, вони можуть бути і на шнурівці, містити яскраві гудзики, петельки і липучки. Дитина зазвичай зацікавлюється і починає користуватися таким різноманіттям яскравих деталей на власних ніжках, що сприяє розвитку дрібної моторики рук.

Важливою частиною гармонійного розвитку малюка є достатня фізична активність. На жаль, у батьків не завжди є велика кількість часу, що дозволяє проводити активні ігри на повітрі, особливо в холодні місяці року.

Тому більшу частину свого життя малюк проводить вдома, де йому теж необхідно зганяти свою накопичену енергію. Відмінним подарунком для дитини на перший ювілей може стати, наприклад, ігрова палатка або сухий басейн, наповнений м'ячиками.

Практично всі діти, до певного віку, любили створювати своєрідні курені і будували будиночки з ковдр, щоб зануритися в свій власний ігровий світ. Ви спростите цю задачу, подарувавши ігрову намет.

А сухий басейн - це прекрасний тренажер для всіх груп м'язів, зазвичай діти дуже люблять побігати в такому атракціоні, особливо якщо батьки хоч раз показали, як це робиться.

До хорошим подарункам з тієї ж серії можна віднести і підвісні гойдалки. Зараз існує їх величезна кількість. Такі гойдалки підвішуються в дверному отворі, але вам можуть підійти і більш сучасні модифікації, які мають власні опори.

Вибираючи мотузкові гойдалки, намагайтеся враховувати зростання дитини, щоб малюк міг самостійно підніматися на неї.

хлопчику

В принципі, рік - це такий вік, коли відмінність статі ще не так сильно впливає на вибір подарунка, адже діти в такому віці можуть захоплюватися чим завгодно, дівчаткам можуть сподобатися машинки, а хлопчикам - лялькові набори.

До речі, про машинках. Є така чудова річ, як толокар. Що це таке? Це велика машина, яка має місце для сидіння. Коли дитина на неї сідає, то може відштовхуватися від підлоги ніжками і, таким чином, переміщатися по підлозі, що зазвичай призводить малюків в невимовний захват. Толкари зазвичай мають яскравий кермо, можуть включати в себе безліч цікавих малюкові штук - видавати гудіння, грати мелодію і, навіть, пускати мильні бульбашки!

Толкари зазвичай мають яскравий кермо, можуть включати в себе безліч цікавих малюкові штук - видавати гудіння, грати мелодію і, навіть, пускати мильні бульбашки

Якщо такий варіант вам не підійшов за якимись параметрами, а ви хочете подарувати саме машину, то намагайтеся вибирати якомога більш яскраву і велику, щоб вона могла виконувати функції вози - прив'яжіть до неї мотузку, ваш малюк буде щасливий катати таку красиву штуку.

А ось машинки на радіоуправлінні і на батарейках можуть налякати малюка, так як вони ще не зможуть їй управляти, а на незрозуміло рухомі предмети, діти реагую по-різному.

дівчинці

Зазвичай в однорічному віці діти ще не розуміють, що таке «дівчинка», а що таке «хлопчик», тому традиційний подарунок - лялька - може виявитися не зовсім вдалим, так як дій з нею мало, а гратися в «дочки-матері» дівчинки починають не раніше, ніж з трьох років.

Але якщо ви все-таки хочете подарувати дочки першу ляльку, то, бажано, щоб у неї було багато одежинок, щоб її можна було одягати-роздягати, можна до неї підібрати невеликий набір - меблі для ляльки або додаткові елементи одягу. Намагайтеся, щоб все це не було занадто дрібним і мало яскравий окрас.

У такому віці діти добре сприймають «розмовляють» і «співаючі» іграшки, це можуть бути, як і ляльки, так і книги, які самі себе читають. Зазвичай такі книги мають барвисте оформлення, кнопки та інші дрібниці.

Хорошим подарунком, який запам'ятається, може стати сертифікат для фотосесії малюка, Ростометр або набір для зліпків. Такі подарунки зазвичай довго зберігаються і радують око всіх членів сім'ї.

Що подарувати дитині на рік життя?
Що це таке?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача