Статьи

Що таке бот телеграм і як вони працюють в інвестиціях

  1. Telegram bot
  2. Кращі боти телеграм
  3. Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Мессенджер Telegram набирає все більшої популярності і не тільки завдяки можливості обмінюватися повідомленнями з високим рівнем безпеки, а й завдяки роботам - програмам, які здатні автоматично виконувати різні функції.

Саме ця інновація і стала мега-популярним трендом в хайп-індустрії і все більше проектів заводять свого особистого бота на Telegram.

Telegram bot

Першопрохідцем у впровадженні телеграм-бота в сферу високоприбуткового інвестування став проект Billy-bot. Проект стартував на початку травня і хоч був неабиякою дивиною для інвесторів, викликав не тільки інтерес, але і схвалення. Багато наважилися понести свої грошики в Billy-bot - і це не дивно, умови в ньому були досить демократичні і вигідні: за п'ять днів інвестор міг отримати 20% чистого профіту, прибуток нараховувалася в розмірі 1% на годину, а сума вкладу становила 50 $. Через два тижні адміни Billy-bot створили ще одного бота, який повинен був допомогти старшому братові від перезакідона, але ця дія не змогло відтягнути сумний момент лаві. В цілому ж, інвестори непогано заробили з Billy-ботом, але назвати проект кращим хайп-ботом і язик не повертається, адже незабаром на арені з'явилася тріумфаторка Лара.

Кращі боти телеграм

Billy-bot тільки поклав початок нової цікавої для інвесторів тенденції, коли вкладення в проект перестало мати на увазі нікому не потрібну реєстрацію і занудні посиденьки в кабінеті в очікуванні чергового нарахування. З появою проектів, що використовують телеграм додаток одним ударом було вбито три зайця:

  • дії інвесторів у проекті значно спростилися;
  • хайпи отримали не пробивну захист (адже Павло Дуров при розробці Telegram зробив акцент саме на безпеки);
  • хайп-індустрія в цілому зробила значний крок вперед, показавши, що може існувати в іншому, більш сучасному форматі.

Незабаром за Billy-bot з'явився і кращий бот проект, який використовує бота - LaraWith.me. Примітно, що Лара з'явилася досить прозаїчно - спочатку проект засвітився в сміттєвому розділі великого і жахливого ММГП.

Ніхто не робив ставки на LaraWith.me, адже одне те, що момент безубитка в ньому затягувався на 33 дня, для інвесторів було величезним жирним мінусом. Але Лара дуже скоро показала, що готова працювати, багато інвесторів купилися на її фішки і не прогадали. Що вже й говорити, проект став легендарним в своєму роді, адже, пропрацювавши 111 днів, LaraWith.me зібрав просто космічну касу за мірками сучасної хайп-індустрії, так і розмір профіту учасників був значним.

Слідом за Ларою проекти-боти почали рости як гриби після дощу Слідом за Ларою проекти-боти почали рости як гриби після дощу. Інвестори навчилися довіряти ботам, відчули на власній шкурі всі переваги інвестування з роботами і тепер нові хайпи, що використовують телеграм, зустрічали на "ура". В кінці серпня стартував і інший бот-проект Bots Family. Інвесторам пропонувалося відразу кілька ботів з різними умовами інвестування, багато цікавих фішок і якісний сайт. Але, чомусь, дива не сталося і хоч багато хто залишився в хорошому профіті, але надії вкладників не були виправдані.

Сьогодні ж боти стали справжнім трендом і кожен поважаючий себе адмін обов'язково створює для свого проекту бота в вищезгаданому мессенджере.

Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Якими б класними і зручними були боти не варто забувати одне - хайпи завжди будуть залишатися хайп і в яку обгортку їх не загорни, підсумок у всіх проектів один. Все хайпи неодмінно приходять до свого лаві, а то, коли це трапиться ніяк не залежить ні від ботів, ні від інвесторів - все в руках адмінів. Тому скажемо гучне "так" розвитку хайп-індустрії в цілому і ботам зокрема, які лише показують, що у високоприбуткового інвестування є майбутнє в наш високотехнологічний вік, але при цьому не будемо спокушатися і думати, що боти якимось чином можуть вплинути на саму суть і принципи існування хайпів. Очевидно, що проекти з ботами будуть з'являтися і надалі, поки ця фішка буде забавляти пересичених стандартними хайп інвестора. Як довго збережеться ця тенденція сказати складно, можливо, вона лише трансформується у щось нове, ще більш цікаве і інноваційне. У будь-якому випадку, час розставить всі крапки над "i" і ми своїми очима побачимо майбутнє хайп-індустрії.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

  1. Канал телеграм (Інвестиції з Ganesa)
  2. вКонтакте

Чи мають майбутнє боти на Телеграма?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача