Статьи

Що таке віджет повідомлень для сайту від спільноти

  1. Як працюють віджети повідомлень
  2. Переваги і недоліки
  3. Як підключити?
  4. висновок

Просування в соціальних мережах з упором на рентабельність рекламної кампанії

Просування в соціальних мережах з упором на рентабельність рекламної кампанії

Віджет повідомлень - це невелика програма, яка призначена для комунікації з користувачами сайту.


Більше відео на нашому каналі - вивчайте інтернет-маркетинг з SEMANTICA

На сьогоднішній день найпопулярнішими є віджети «Вконтакте», проте їх випускають і інші компанії. Суть їх у тому, що користувач отримує можливість листуватися зі співробітником компанії або спільнотою в соцмережі. Міні-програма може виглядати як кнопка, а може - як вікно, що запрошує до діалогу.

Як працюють віджети повідомлень

Такі програми зручні у використанні і помітно покращують сервісні функції сайту. За своєю суттю віджет повідомлень для сайту - це більш сучасна версія всім відомих лайфчатов. Різниця в ширшому функціонал, а в разі соціальної мережі ще й в можливості отримати про користувача певну інформацію або відповісти на його звернення через деякий час.

Завдяки подібним програмам, користувач може не витрачати час на реєстрацію, не залишати свої дані, і взагалі не робити того, що відлякує боязко або ледачих клієнтів. Різні віджети повідомлень володіють власним набором функцій. Наприклад, віджет компанії Callibri дозволяє спілкуватися з учасниками всіх соціальних мереж і популярних месенджерів, аж до Telegram, а також показує користувачам розташування офісу компанії, дозволяє збирати персональні дані клієнтів в повній відповідності з законодавством. Віджети соціальних мереж, як правило, безкоштовні, а ось більшість інших - платні.

Переваги і недоліки

Щоб остаточно розібратися, що таке віджет повідомлень і навіщо він потрібен, варто розглянути його плюси і мінуси. Переваги віджета досить очевидні:

  1. Він дозволяє вести діалог з відвідувачем в режимі реального часу, а в віджети повідомлень соцмереж можна відповісти на повідомлення трохи пізніше, коли у вас з'являється час, оскільки сторінка клієнта у вас зберігається.
  2. Ви можете користуватися ним з будь-якого пристрою - планшета, смартфона, ноутбука, тобто у вас з'являється певна свобода пересування.
  3. Більшість віджетів повідомлень дозволяють передавати зображення, що часто допомагає швидко вирішити ту чи іншу проблему клієнта.
  4. Використовуючи віджети повідомлень від соцмереж, ви одночасно отримуєте і портрет потенційного клієнта - чим цікавиться, скільки йому років, де живе і ін. Це вкрай корисно для просування ваших товарів і послуг.

Мінусами віджета повідомлення надходять дизайн вікон, який практично неможливо змінити, а для віджетів соціальних мереж - необхідність мати активна спільнота у відповідній мережі.

Як підключити?

Послідовність дій досить проста і не вимагає особливих навичок. Щоб підключити віджет повідомлення спільноти Вконтакте, потрібно відкрити сторінку з даними налаштувань: https://vk.com/dev/CommunityMessages , Правильно вказати посилання на необхідну групу, скопіювати сформувався код і розмістити на своєму сайті.

Якщо ви хочете, щоб це додаток виникало відразу ж після відкриття сторінки вашого інтернет-сайту, то обов'язково схвалите функцію «Розкрити відразу».

За допомогою такої простої послідовності дій, ви отримуєте можливість негайно дізнаватися, що вам хтось щось написав.

висновок

Використання віджетів повідомлень допомагає отримати зворотній зв'язок, сприяє збільшенню продажів, полегшує контакти з потенційними і реальними клієнтами. Установка віджета повідомлень може зробити для вашого бізнесу більше, ніж будь-яка реклама. Головне - правильно його встановити і не забувати відповідати на повідомлення.

Як підключити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача