Статьи

Що робити, якщо телефон швидко розряджається?

Якщо ви помітили, що акумулятор вашого смартфона став розряджатися досить швидко, необхідно виконати одну дуже важливу дію - очистити кеш. А ось як це зробити, сьогодні ми вам і розповімо.

Наприклад, наші колеги з phonearena поділилися особистим досвідом. Вони помітили, що їх Moto Z Force Droid став споживати близько 15% заряду на годину. Вони також помітили, що один додаток стало споживати багато ресурсів смартфона - мова йде про AnTuTu. Однак навіть після його видалення ситуація не змінилася.

Після чого хлопці вирішили очистити кеш в смартфоні. Кеш, на відміну від вбудованої і оперативної пам'яті, набагато швидше обробляє інформацію, це дозволяє прискорити роботу зі смартфоном, кеш-пам'ять дозволяє зберігати тимчасову інформацію для часто використовуваних даних в пам'яті, однак вона може істотно впливати на ресурси акумулятора.

Для того щоб очистити кеш, потрібно перейти в настройки смартфона, далі переходимо в розділ «Сховище» і знаходимо «Дані кеша». Натискаємо на даний пункт, після чого на екрані з'явиться діалогове вікно з підтвердженням очищення кеша, яка дозволить видалити кешовані дані всіх додатків.

Однак тут ми додамо, що не варто зловживати подібним, адже такі маніпуляції можуть привести до вильотів додатків.

Після очищення кеша споживання заряду акумулятора у наших колег скоротилося в 3 рази. Тому якщо ви помітили, що смартфон став швидко розряджатися, насамперед радимо очистити кеш всіх додатків, а вже потім приступати до подальших маніпуляцій, включаючи використання популярного в цій галузі застосування Greenify.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача