Статьи

Що нового в антивирусах Kaspersky 2017?

 1. Перевірено і оновлено
 2. Звільняємося від рекламного і шпигунського ПЗ
 3. Ні стеження, немає банерів
 4. Туди не ходи!
 5. Лінія захищена, з'єдную
 6. Безпечні платежі зі зворотним зв'язком

Головною особливістю нової версії стала можливість моніторингу встановленого в системі ПО і його автоматичне оновлення. Це дозволить оперативно закривати уразливості випущеної виробником «латкою».

Крім того, розробники впровадили в антивірус окрему функцію «Безпечне з'єднання», за допомогою якої користувач може встановлювати безпечне зашифроване з'єднання в публічних бездротових мережах, доступних в кафе, готелях і аеропортах.

Однак на цьому нововведення у версії 2017 не закінчуються. І перше, що помітить користувач, - це новий дизайн інтерфейсу програми. Зовнішність нового Kaspersky Internet Security став ближче до стилю Windows 10, при цьому розробники спростили доступ до деяких функцій, а управління стало більш наочним за рахунок нової інфографіки.

нове: нове:

 • Оновлення та аделеніе програм
 • безпечне з'єднання
 • Помічник по установці

покращено:

 • інтерфейс
 • Перевірка безпеки публічних Wi-Fi
 • безпечні платежі
 • Анти-банер

Перевірено і оновлено

Як відомо, зловмисники завжди ретельно досліджують популярне ПО і вишукують в ньому дірки для атаки на ПК користувачів. Навіть якщо виробник швидко випустив патч, що закриває уразливість, це не гарантує його установку користувачами.

Навіть якщо виробник швидко випустив патч, що закриває уразливість, це не гарантує його установку користувачами

Оновлення програм. Нова функція автоматично перевіряє актуальність версій, викачує і оновлює встановлені програми

У новій версії Kaspersky Internet Security для вирішення цієї проблеми додана функція «Оновлення програм». Вона перевіряє комп'ютер і визначає, які оновлення програм і патчі необхідно встановити. Функція активується автоматично і працює у фоновому режимі.

Зручно, що завантаження і установка файлів відбувається без участі користувача Зручно, що завантаження і установка файлів відбувається без участі користувача. При цьому програма враховує можливі нестандартні або небезпечні сценарії. Як показав тест, цей процес із мінімальним впливом на швидкість роботи ПК.

Відзначимо, що в програмі є можливість створити список ПО, оновлення якого не бажано. Зробити це можна в меню «Настройки | захист | Оновлення програм ». Швидко провести сканування на встановлене ПЗ можна, натиснувши кнопку «Більше функцій» в головному вікні продукту.

Звільняємося від рекламного і шпигунського ПЗ

Крім можливості автоматичного оновлення розробники додали в антивірус нову функцію «Помічник по установці» Крім можливості автоматичного оновлення розробники додали в антивірус нову функцію «Помічник по установці». Вона допомагає користувачеві контролювати установку прихованих програм, що завантажуються з Інтернету (скасовувати або блокувати установку). Наприклад, це часто відбувається при установці безкоштовних антивірусів, редакторів і навіть браузерів.

Позбутися від прихованого рекламного ПЗ допоможе спеціальна функція «Видалення програм», розташована в тому ж розділі меню. У більшості випадків видалення забутих і непотрібних програм, багато з яких постійно «висять» в пам'яті, дозволяє істотно прискорити роботу ПК.

Ні стеження, немає банерів

За оцінками аналітиків, рекламодавці все менше використовують в своїх кампаніях розміщення банерів, а вдаються до інших хитрощів. Проте відсоток навантаження на сайт рекламними елементами досить великий. Найчастіше саме на рекламу витрачаються основні ресурси браузера, а значить - ПК і мобільного пристрою.

Прискорити завантаження веб-сторінок і продовжити термін служби акумулятора покликана функція «Анти-Банер» Прискорити завантаження веб-сторінок і продовжити термін служби акумулятора покликана функція «Анти-Банер». Вона блокує рекламні оголошень на веб-сайтах, в тому числі і спливаючі банери.

У новій версії антивірусів движок «Анти-Баннера» оновлено і вдосконалений з використанням сторонньої бази підписок. За замовчуванням режим блокування реклами відключений, але ви можете швидко активувати його в меню «Настройки | Захист ». Примітно, що «Анти-Банер» використовує той же розширення Kaspersky Protection, що і наявна в антивірусі функція «Захист від збору даних».

Туди не ходи!

Не секрет, що в публічних місцях дуже популярний безкоштовний Wi-Fi, і цією популярністю користуються цифрові шахраї. Як дізнатися, наскільки надійна бездротова мережа в кафе або готелі?

У новому Kaspersky Internet Security і Total Security з'явився поліпшений механізм перевірки безпеки публічних мереж Wi-Fi. Зокрема, в ньому підвищилася точність розпізнавання бездротового з'єднання (домашня або публічна мережу).

Це позбавить користувача від плутанини і зайвих попереджень.

Лінія захищена, з'єдную

Навіть якщо ви впевнені в безпеці свого комп'ютера, це не означає, що ваші конфіденційні дані не перехоплять на «прослуховує» ресурсах Навіть якщо ви впевнені в безпеці свого комп'ютера, це не означає, що ваші конфіденційні дані не перехоплять на «прослуховує» ресурсах. У новому антивірус для обміну особистою інформацією і спілкування передбачена нова функція «Безпечне з'єднання».

Вона захищає користувача при підключенні до неперевіреними публічних мереж за рахунок надання безпечного зашифрованого каналу зв'язку. Даний компонент доступний з головного вікна антивіруса через кнопку «Більше функцій».

Утиліта встановлюється на комп'ютер як окремий додаток. Безпечне з'єднання може бути активована вручну або автоматично - при виконанні певних сценаріїв, таких як підключення до публічних мереж Wi-Fi, доступ до сайтів онлайн-банкінгу або комунікації (пошта, соцмережі). У стандартному пакеті є 200 Мбайт трафіку в день, а все що понад - за окрему плату.

Безпечні платежі зі зворотним зв'язком

При здійсненні банківських операцій або покупках в інтернет-магазинах антивірус автоматично відкриває браузер в захищеному режимі При здійсненні банківських операцій або покупках в інтернет-магазинах антивірус автоматично відкриває браузер в захищеному режимі. У новій версії розробники включили в цей компонент функцію зворотного зв'язку - на випадок, якщо при роботі з певними веб-сторінками та сайтами виникли якісь складнощі.

Фото: компанія-виробник

Як дізнатися, наскільки надійна бездротова мережа в кафе або готелі?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача