Статьи

Що значить унікальність тексту | Інтернет - грамотність з Надією

  1. Як визначити унікальність тексту?
  2. Як визначити унікальність тексту, опублікованого в Інтернеті?

Кількість сайтів в інтернеті неухильно зростає, а одночасно з цим підвищується і затребуваність якісного контенту для їх наповнення Кількість сайтів в інтернеті неухильно зростає, а одночасно з цим підвищується і затребуваність якісного контенту для їх наповнення.

Для того щоб сайт зміг потрапити в поле зору пошукових систем, потрібно наповнити його статтями - унікальними, грамотними і оптимізованими під певні пошукові запити, а також інформативними і читабельними.

Унікальним називається текст, основою для написання якого стала інформація, взята з кількох джерел з ексклюзивною послідовністю слів в фразах. Тільки такий текст буде добре проходити індексацію пошукових систем.

Тут слід торкнутися понять «рерайтинг» і «копірайтінг». Багато суперечок народжується з приводу встановлення рамок їх відмінності.

Копірайтинг - це написання унікальної за змістом статті, а рерайтинг - це передача суті готової статті іншими словами. Копірайтинг тексту має смислове унікальність, а рерайтинг пов'язаний тільки з технічної унікальністю.

Рерайт тексту (або рерайтинг) означає виклад іншими словами того тексту, який раніше вже був опублікований в Інтернеті. Для того щоб підвищити технічну унікальність тексту, використовують рерайт з декількох джерел, тобто, переписують іншими словами тексти з різних джерел по одній темі.

Є програми-сінонімайзери, які дозволяють робити автоматичний рерайт наявного тексту. Тому рерайт відноситься саме до технічної унікальності тексту, але ніяк НЕ до смислової.

Раніше деяким людям, які заробляють в Інтернеті шляхом створення текстів , Було досить переставити слова в реченні для отримання унікального тексту. І такий текст визначався як копірайтинг. Тепер цей підхід не дає результатів - програми навчилися визначати першоджерело по повторюваному набору слів в статтях, причому незалежно від послідовності їх розташування.

Рерайтінг і ступінь його унікальності можна визначити, використовуючи певні інструменти, про які йтиметься нижче. І, до речі, добре, що є інструменти для перевірки унікальності тексту, бо вони дозволяють підвищити інформативний вага розміщуються в мережі текстів.

Як визначити унікальність тексту?

Припустимо, є текст і треба визначити, наскільки він унікальний. Можливо, що точно такий текст був вже раніше опублікований в Інтернеті. Як це зробити? Можливостей багато, розглянемо дві з них:

1) Біржі продажу контенту для контролю якості пропонованої ними продукції - текстів, створили необхідні для цього інструменти:

  • перевірка унікальності тексту онлайн, без установки програм на свій комп'ютер. Така можливість є, наприклад, на Адвего;
  • програми, які визначають унікальність тексту. Найбільш популярна і ефективна з таких програм - сервіс Advego Plagiatus.

Мал. 1. Програма Адвего скачується безкоштовно на комп'ютер для перевірки текстів на плагіат

Адвего скачати безкоштовно https://advego.ru/plagiatus/

Зверніть увагу. що перейшовши за вказаним URL, Ви спочатку побачите сервіс "Перевірка унікальності тексту онлайн" (на Адвего він з'явився порівняно недавно), а нижче Ви знайдете посилання на скачування програми.

Програма Адвего скачується і встановлюється на комп'ютер. Користуватися їй просто.

  • Досить скопіювати текст,
  • вставити його в вікно програми Адвего,
  • в верхньому меню Адвего клікнути «Перевірка унікальності» і вибрати там «Глибока перевірка».

Як видно на рис.1, після перевірки текст виявився неунікальним. Такий текст не можна використовуватися на своєму сайті для публікації, бо за неунікальний контент пошуковики можуть накласти фільтр на сайт.

За вказаною вище посиланням на сайті Advego є попередження дрібним шрифтом (на рис. 1 його не видно):
Advego Plagiatus знаходиться в стадії публічного бета-тестування. Програма поставляється як є. Розробники програми не несуть відповідальності за будь-які наслідки установки програми на ПЕОМ користувача.

2) Не всі користувачі люблять встановлювати програми на своєму комп'ютері. Деякі вважають за краще користуватися онлайн-сервісами, які вимагають доступу до Інтернету, зате не треба встановлювати на своєму ПК. Розглянемо такий онлайн-сервіс, який знаходиться також на біржі контенту.

Також є сервіси, що дозволяють перевірити унікальність тексту онлайн без установки програми на комп'ютер і без реєстрації.

Перевірити унікальність тексту онлайн безкоштовно без реєстрації http://text.ru/antiplagiat

ru/antiplagiat

Мал. 2. Як можна перевірити унікальність тексту онлайн безкоштовно без реєстрації

  • На сайті text.ru потрібно вставити текст у вікно 1 на рис. 2.
  • Натиснути на червону кнопку «Перевірити унікальність» (2 на рис. 2).

Як визначити унікальність тексту, опублікованого в Інтернеті?

Щоб перевірити унікальність тексту, вже опублікованого в Інтернеті, є простий спосіб. Для цього можна залучити пошуковик, наприклад, Гугл або Яндекс.

Щоб перевірити унікальність тексту пошукачем, треба виділити на сайті невеликий шматок тексту (7-8 слів) і вставити в пошуковий рядок, наприклад, в Google (рис. 3).

Мал. 3. Як перевірити унікальність тексту, опублікованого в Інтернеті, за допомогою пошукової системи

Для прикладу я взяла частину тексту з цієї статті , Виділила його, скопіювала і вставила в пошуковик Google. Як видно на скріншоті, Гугл знайшов цей текст (1 на рис. 4) і виділив в пошуковій видачі жирним шрифтом. Жирним виділяється та частина тексту, яка повністю збігається із запитом, введеним користувачем в пошуковий рядок.

На рис. 3 (цифра 2) видно, що цей текст був скопійований і розміщений на іншому ресурсі. Якщо на іншому ресурсі є посилання на джерело тексту, то це здорово. А ось якщо посилання на джерело немає, то це жахливо.

Хочу уточнити один нюанс з приводу авторства унікальних текстів. Унікальний текст (як в смисловому, так і в технічному відношенні) може бути опублікований на недавно відкритому сайті. Нові сайти індексуються погано, а старі сайти індексуються швидко, іноді миттєво. Тому текст, скопійований з нового сайту і розміщений на старому сайті, буде проіндексовано швидше і цілком може бути розміщений пошукачем (наприклад, Гуглом) вище в ТОПі, ніж текст на новому сайті.

Також по темі:

Копірайтер - ключові особливості даної професії

Яндекс.Експерт і Яндекс.Академія: безкоштовне навчання

5 відмінностей між листом і веденням блогу

Термін життя контенту на сайті


Як визначити унікальність тексту?
Як визначити унікальність тексту, опублікованого в Інтернеті?
Як визначити унікальність тексту?
Як це зробити?
Як визначити унікальність тексту, опублікованого в Інтернеті?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача