Статьи

Служба зайнятості України відкрила "електронну чергу" для реєстрації безробітних і незабаром обіцяє запустити оновлений сайт для пошуку роботи

Державна служба зайнятості України запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен безробітний може самостійно записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України

Державна служба зайнятості України запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен безробітний може самостійно записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Про це повідомив в.о. Голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна всім бажаючим на порталі Державної служби зайнятості в рубриці «Електронні послуги» за прямим посиланням http://www.dcz.gov.ua/EReception/ .

ua/EReception/

«Не чекаючи відповідних законодавчих змін, Державна служба зайнятості продовжує реформування. Для нас вже не є новинками відеорезюме, відеопрезентації вакансій, онлайн-співбесіди. Ми прагнемо бути на крок попереду. Для нас важливо бути ближче до людей, консультувати, направляти, а найголовніше - надавати допомогу в пошуку гідної роботи з гідною заробітною платою. Тому ми і запустили новий сервіс з онлайн-реєстрації на прийом, що заощадить час шукачів, і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно », - сказав Валерій Ярошенко.

За його словами, завдяки новому сервісу можна не виходячи з дому записатися на первинний прийом в центр зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервував для себе конкретний час, йому не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості.

За словами представників Державної служби зайнятості України, це лише перший крок на шляху до масштабної модернізації відомства. Уже в першому кварталі поточного року запрацює новий сайт ДСЗ, який повинен стати найбільшою онлайн-майданчиком для пошуку роботи в Україні. До розробки його концепції були залучені міжнародні експерти, в тому числі - представники Міжнародної організації праці (МОП) та Організації Об'єднаних Націй (ООН).

Оновлений сайт ДСЗ дасть можливість створювати інтерактивні профілі користувачів і особисті веб-кабінети, він покликаний супроводжувати кар'єру українців протягом усього їхнього життя.

джерело: Державна служба зайнятості України

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.