Статьи

Служба автоналаштування бездротової мережі виявила обмежену можливість. Служба автоналаштування WLAN. Що це, і як включити в Windows. Перевіряємо точку доступу.

 1. Перевіряємо точку доступу
 2. Запустіть службу автоматичної настройки мережі
 3. Чому Windows 8 не бачить мережі WiFi або не вдалося підключитися до них
 4. Відновлюємо підключення до бездротової мережі
 5. Перевіряємо точку доступу
 6. Перевіряємо налаштування Windows 8

Попередження: цей процес має на увазі певний рівень ризику, а тому бажано мати хоча б загальне уявлення про те, що ми збираємося зробити

Повний опис служб, а також назву і коротке ім'я можна подивитися і змінити стан цим шляхом: Пуск - Панель управління - Адміністрування - Служби.

Після деякого пошуку в Інтернеті рішення виявилося дуже простим і відомим протягом тривалого часу. Вам необхідно завантажити програму, запустити її і ввести свій пароль. Потім натисніть кнопку «Включити». Ви отримуєте підтвердження, і все. Двічі клацніть ім'я своєї мережі в правій частині вікна. У вікні «Властивості мережі» виберіть пункт «Ім'я» і введіть нове ім'я мережі в поле нижче. Вийдіть з облікового запису або перезавантажте комп'ютер, і зміни набудуть чинності.

Для установки драйверів встановлені наступні автоустановки. Щоб виконати резервне копіювання драйверів пристроїв на комп'ютері з працюючої операційної системи, покладайтеся на рішення для резервного копіювання драйверів. Це кращий друг будь-якого адміністратора, який часто встановлює або оновлює комп'ютери. Включити технологію віртуалізації.

Але не всі служби необхідні для нормальної роботи комп'ютера. Нижче приводиться список служб, які відключені або включені в моїй конфігурації. Користувач один (з правами адміністратора), до мережі не підключений. Для виходу в Інтернет я використовую стільниковий телефон в якості модемного з'єднання.

Переспрямовувач портів призначеного для користувача режиму служб віддалених робочих столів (Дозволяє виконати перенаправлення принтерів, драйверів або портів для підключень до віддаленого робочого столу) - Вручну.

Виявилося, однак, що це неможливо, тому що ліцензії для нової версії різні. Всі відразу зверталися до них без будь-яких проблем. Однак монітори в цьому корпусі менше, ніж в новому, і мені доводиться міняти значки на робочому столі, а також деякі з фрагментів на стартовому екрані. Ці заходи додали в офіс ще 4 робочих місця, на жаль, це за рахунок робочої зони цих моніторів. Додаткові завдання використовуються тільки при необхідності, коли офіс використовується більш ніж 14 учнями.

На щастя, проблем не було, і все нормально працювало. Перше враження, що комп'ютери завантажуються повільніше, і це факт. Це насправді дуже зручно, якщо ви працюєте на планшеті, і це не так уже й погано, якщо ви працюєте на стандартному комп'ютері і ноутбуку, але люди просто звикають до цієї ідеї. Щоб внести необхідні зміни, клацніть правою кнопкою миші порожній простір на панелі завдань і виберіть «Властивості» в меню.

П еречіслітель IP-шин PnP-X (Служба перечіслітеля шин PnP-X управляє віртуальної мережевої шиною.) - Вручну.

Харчування (Управляє політикою харчування і відправкою повідомлень політики харчування.) - Авто.

Планувальник завдань (Дозволяє налаштовувати розклад автоматичного виконання завдань на цьому комп'ютері) - Авто.

Перевіряємо точку доступу

У спливаючому вікні виберіть сторінку навігації. Тим не менш, це набагато простіше і швидше, якщо ви використовуєте флеш-пам'ять, тому що обмінний курс більше. Важливо знати, що вся інформація з флеш-пам'яті стирається під час процесу. Вам необхідно зробити наступні кроки.

Виберіть флешку і натисніть «Почати копіювання». Якщо на флеш-накопичувачі недостатньо місця, ви отримаєте повідомлення про це. Потім відбувається форматування і копіювання файлів, що займає близько 10 хвилин. Коли процес завершений, просто закрийте програму. Не натискайте кнопку «Пуск», тому що вона почне весь процес з самого початку.

Планувальник класів мультимедіа (Дозволяє встановлювати відносну пріоритетність завдань на основі системних пріоритетів завдань.) - Авто.

Підтримка елемента панелі керування "Звіти про проблеми і їх рішення" (Ця служба забезпечує перегляд, відправку і видалення звітів про проблеми системного рівня для елемента панелі керування "Звіти про проблеми і їх рішення".) - Вручну.

Нарешті, ви можете перейменувати свій пристрій, щоб ви не задавалися питанням, що на ньому, і його ярлик говорить вам. Це робиться з метою, щоб звуки, призначені для цього користувача, які не були оприлюднені для всіх. Якщо ви хочете через диспетчер пристроїв, ви можете активувати відповідне звуковий пристрій, але після перезапуску він буде знову відключений.

Якщо цей ключ існує, змініть його значення на. Одна з речей, яку вам потрібно зробити після підключення та налаштування сервера в вашому комп'ютерному шафі, - це підключити його до мультимедійного проектора. Але якщо у вас кілька відеовиходів на вашому комп'ютері, простіше підключити проектор до одного з них.

Політика видалення смарт-карт (Дозволяє налаштувати систему так, щоб робочий стіл блокувався при добуванні смарт-карти.) - Вручну.

Постачальник домашньої групи (Виконання мережевих завдань, пов'язаних з налаштуванням і обслуговуванням домашніх груп.) - Вручну.

Провідна автонастройка (Служба Wired AutoConfig (DOT3SVC) відповідає за перевірку справжності IEEE 802.1X інтерфейсів Ethernet .) - Вручну.

Вирішення цієї проблеми дуже просто. Це можна зробити, вибравши «Переключитися в режим консолі» на головній сторінці в правій частині вікна. Комп'ютер перейде в режим консолі і вийде з облікового запису. У цьому режимі ви можете налаштувати проектор, натиснувши кнопку «Виконати» і вибравши потрібний режим.

Можливо, вам доведеться змінити дозвіл або внести деякі зміни в проектор. Ваш комп'ютер перезавантажиться і знову перейде у режим роботи, але вже зі звичайним мультимедійним проектором. Таким же чином ви можете включити великий телевізор замість проектора.

Програмний постачальник тіньового копіювання (Microsoft) (Управляє програмним створенням тіньових копій службою тіньового копіювання тому.) - Вручну.

Прослуховувач домашньої групи (Зміна параметрів локального комп'ютера , Пов'язаних зі зміною і обслуговуванням підключених до домашній групі комп'ютерів) - Вручну.

Правда в тому, що це дуже складна і трудомістка робота. Нам потрібно помістити іконки на робочому столі, щоб запустити всі програми, які працюють, щоб встановити пошукову систему і домашню сторінку в вашому браузері, щоб відрегулювати положення і розмір плитки на початковому екрані і багато іншого. Це необхідно зробити для кожного облікового запису користувача.

У моєму випадку мені довелося зробити 13 базових облікових записів учнів, 7 додаткових учнівських повідомлень для розділеної станції і один обліковий запис вчителя. Перше, що потрібно зробити, це локальна обліковий запис, який буде використовуватися як шаблон для інших. Направте лівий нижній кут і клацніть правою кнопкою миші. В меню оберіть «Керування комп'ютером». Виберіть «Локальні користувачі та групи», а потім «Користувачі зліва», щоб переглянути всі локальні облікові записи.

Протокол PNRP (Дозволяє безсерверное однорангове дозвіл імен через Інтернет) - Вручну.

Публікація ресурсів виявлення функції (Публікує цей комп'ютер з його ресурсами, так що їх можна буде виявити в мережі.) - Вручну.

Робоча станція (Створює і підтримує клієнтські мережеві підключення до віддалених серверів по протоколу SMB) - Авто

У порожнє місце в списку облікових записів клацніть правою кнопкою миші і виберіть «Новий користувач». Введіть дані свого імені користувача. Потім натисніть «Створити і закрити». Закрийте «Керування комп'ютером», вийдіть з облікового запису адміністратора і увійдіть в обліковий запис «Студент». Запустіть всі програми і всі необхідні параметри.

Запустіть програму, і її значок з'явиться в системній області в нижньому правому куті. Двічі клацніть значок, щоб включити його, і на ньому з'явиться "On". З'явиться вікно зі списком усіх облікових записів на вашому комп'ютері. За допомогою кнопок в нижній частині вікна ви можете змінити тип облікового запису, видалити її або скопіювати.

Поширення сертифіката (Копіює сертифікати користувача і кореневі сертифікати зі смарт-карти в сховище сертифікатів поточного користувача) - Вручну.

Розширюваний протокол перевірки автентичності (EAP) (Служба розширюваного протоколу перевірки автентичності (EAP)) - Вручну

Складальник подій Windows (Ця служба управляє постійними підписками на події від віддалених джерел, що підтримують протокол WS-Management.) - Вручну.

Наступним кроком знову є Управління комп'ютером для створення необхідних облікових записів. Увійдіть в систему для кожного облікового запису, щоб вона могла створювати свої власні бізнес-папки. Після того, як ви зробите ці дії, ви отримаєте багато однакових облікових записів, які ви хочете, з набагато меншими витратами.

Першим кроком є ​​установка драйверів бездротової карти. Ми рекомендуємо використовувати останні драйвери і слідувати інструкціям виробника для карти або драйверів. Тут ми не будемо детально описувати установку драйверів. Якщо у вас вже встановлені драйвери, вам необхідно перевірити, чи встановлений інтернет-протокол. Ми відкриваємо вікно «Мережні підключення» і вибираємо властивості відповідних бездротових мережевих підключень. Ми вибираємо вкладку «Загальні», щоб переконатися, що елементи, які використовуються підключенням, містять активоване Інтернет-протокол.

Про програму (Забезпечує виконання інтерактивних додатків з додатковими адміністративними привілеями.) - Вручну.

Сервер (Забезпечує підтримку загальний доступ до файлів, принтерів і іменованих каналах для даного комп'ютера через мережеве підключення) - Авто.

Сервер упорядкування потоків (Забезпечує впорядковане виконання групи потоків за встановлений період часу.) - Вручну.

Якщо це не так, вам потрібно встановити його. Заключним кроком перед користувальницької налаштуванням має бути установка сертифіката відповідного ЦС, якщо він не був попередньо встановлений постачальником операційної системи. Виберіть двійкову посилання і параметр «Відкрити і встановити сертифікат».

В цьому випадку завантажте сертифікат на диск, а потім встановіть його в диспетчері файлів. Все готово, і ми можемо налаштувати доступ до мережі. Це визначає налаштування шифрування, а інші елементи встановлюються на основні значення, які необхідно змінити. Використовуйте посилання Змінити додаткові налаштування в лівій панелі вікна.

Мережевий вхід в систему (Забезпечує безпечний канал зв'язку між цим комп'ютером і контролером домену для перевірки автентичності користувачів і служб.) - Вручну.

Сумісність із мережею (Управляє об'єктами папки "" Мережа і віддалений доступ до мережі "", що відображає властивості локальної мережі і підключень віддаленого доступу.) - Вручну.

Якщо мережеве ім'я, до якого ви хочете підключитися, публічно не транслюватися або ви перебуваєте в межах досяжності мережі, ви повинні налаштувати мережу вручну на вкладці властивостей бездротової мережі з'єднання. В іншому випадку ви можете вибрати його зі списку мереж і налаштувати.

На вкладці «Асоціації» виберіть метод мережевий аутентифікації, шифрування даних і автоматичне надання ключів. Якщо ми знайшли мережі та дозволимо їй підключитися, правильні значення вже встановлено. Потім система не може підключитися і конфігурація повинна бути змінена. Початок розділу настройки.

Система подій COM + (Підтримка служби повідомлення про системні події (SENS), що забезпечує автоматичне поширення подій компонентам COM.) - Авто

Системне додаток COM + (Управління налаштуванням і відстеженням компонентів COM +) - Вручну.

Служба SSTP (Забезпечує підтримку протоколу SSTP (Secure Socket Tunneling Protocol) для підключення до віддалених комп'ютерів за допомогою VPN) - Вручну.

Перейдіть на вкладку «Перевірка». Ми відключимо наступні параметри, тобто залишимо їх без знака і продовжимо налаштування власної аутентифікації. Тут ми встановили аутентифікацію сертифіката сервера, тому був встановлений сертифікат повноважень. У текстовому полі вкажіть доменні імена вашого домашнього радіусу. Мережа налаштована, і діалогові вікна повертаються в вікно «Мережні підключення». Тут, використовуючи параметр «Перегляд бездротових мереж», переконайтеся, що налаштована мережа знаходиться в зоні дії і виберіть «Підключити».

Якщо ви вперше підключаєтеся до мережі, або якщо ваш пароль був змінений, вам буде запропоновано ввести ваше ім'я користувача та пароль над нижньою панеллю. Це відбувається автоматично, і цього не можна уникнути. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані входу в систему постійно зберігалися, або з міркувань безпеки, або тому, що на вашому комп'ютері використовується кілька людей, вам необхідно видалити дані з реєстру.

Служба автоматичного виявлення веб-проксі WinHTTP (WinHTTP реалізує стек клієнта HTTP і забезпечує розробникам Win32 API і компонент автоматизації COM для відправки запитів HTTP і отримання відповідей) - Вручну.

Служба автоналаштування WLAN (Служба WLANSVC надає логіку, необхідну для налаштування, виявлення, підключення і відключення локальних бездротових мереж відповідно до стандартів IEEE 802.11.) - Вручну.

Запустіть службу автоматичної настройки мережі

Процедура підключення відображається в значку і описі з'єднання у вікні «Мережеві підключення», а в лівій нижній частині вікна ми можемо викликати деталі з'єднання. Запускається адміністратор всіх системних служб. Перейдіть на властивості мережевого підключення . Натисніть «Пуск», потім «Панель управління», потім «Мережа та Інтернет», потім «Центр управління мережами і загальним доступом», а потім «Змінити настройки адаптера» в меню зліва. Клацніть правою кнопкою миші значок «Підключення по локальній мережі» і виберіть «Властивості».

Служба базової фільтрації (Служба базової фільтрації (BFE) являє собою службу, яка управляє політиками брандмауера і політиками IP-безпеки (IPsec), застосовуючи фільтрацію призначених для користувача режимів.) - Авто.

Служба вводу планшетного ПК (Забезпечує функціонування пера і рукописного введення на планшетних ПК) - Відключено.

Увійдіть у функції мережевого адаптера. Перейдіть на вкладку «Аутентифікація». Натисніть кнопку «Налаштування». Після підключення кабелю ви побачите повідомлення в області повідомлень. Натисніть тут, щоб вибрати сертифікат та інші облікові дані в мережі треків, клацніть по ньому.

Ви побачите докладну інформацію про всіх мережевих адаптерах на вашому комп'ютері. Для адаптера, який ми шукаємо, можливо, локальне підключення відображається в стовпці «Ім'я підключення». Для настройки доступу до мережі вам знадобиться фізичну адресу адаптера, зверніть увагу на це.

Служба часу Windows (Управляє синхронізацією дати і часу на всіх клієнтах і серверах в мережі) - Відключено.

Служба завантаження зображень Windows (WIA) (Забезпечує служби отримання зображень зі сканерів і цифрових камер) - Вручну.

Служба ініціатора Майкрософт iSCSI (Управляє сеансами Інтернет-SCSI (iSCSI) між комп'ютером і віддаленими цільовими пристроями iSCSI) - Вручну.

У меню ви побачите посилання Інтернету на доріжках, клацніть по ній. Однак і тут ми можемо зіткнутися з помилками, які залишаються мудрими. Ми створили найважливіші з них, які зроблять вас кров'ю, а також можуть викликати деякі незначні трагедії. Хіба розробники роблять це з нами?

Бажане простір - пунктуація 20%. І якщо ви хочете підключитися до іншої мережі в наступний раз, ви будете знімати з оригіналу і вибирати новий. Здається, це досить просто. Проблема виникає, коли друга мережа не може підключитися. Це тому, що ви вводите невірний пароль. Вони вирішать, до чого ви хочете підключитися, і що ви можете використовувати. Це деталь, але ви зможете зустріти його ще більше. Однак, як тільки ви підете з дороги, і ви хочете зробити щось інше, ви не рухаєте горло.

Служба інтерфейсу збереження мережі (Ця служба відправляє мережеві повідомлення (наприклад, про додавання або видалення інтерфейсу і т. П.)) - Авто.

Служба кеша шрифтів Windows (Оптимізує продуктивність додатків, кешіруя найбільш часто використовувані дані про шрифтах) - Вручну.

З лужба розширювач Media Center (Дозволяє розширювач Media Center знаходити комп'ютер і підключатися до нього.) - Відключено.

Служба модуля архівації на рівні блоків (Служба WBENGINE використовується архівацією даних для виконання операцій архівації та відновлення) - Вручну.

Служба загального доступу до портів Net.Tcp (Надає можливість спільного використання TCP-портів по протоколу Net.Tcp.) - Відключено.

Служба загальних мережевих ресурсів програвача Windows Media (Загальний доступ до бібліотек програвача Windows Media до інших мережевих програвачів і самоналагоджувальна пристроїв.) - Вручну.

Служба перечіслітеля переносних пристроїв (Застосовує групову політику до знімних запам'ятовуючим пристроям.) - Вручну.

Служба планувальника Windows Media Center (Початок і зупинка запису телепрограм в Windows Media Center) - Вручну.

Служба підтримки Bluetooth (Служба Bluetooth підтримує виявлення і узгодження віддалених пристроїв Bluetooth) - Відключено.

Служба політики діагностики (Служба політики діагностики дозволяє виявляти проблеми, усувати неполадки і вирішувати питання, пов'язані з роботою компонентів Windows.) - Авто.

Служба помічника по сумісності програм (Забезпечує підтримку помічника по сумісності програм.) - Вручну.

Служба профілів користувачів (Ця служба відповідає за завантаження і вивантаження профілів користувачів) - Авто.

Служба публікації імен комп'ютерів PNRP (Ця служба публікує ім'я комп'ютера за допомогою протоколу однорангового дозволу імен (Peer Name Resolution Protocol)) - Вручну.

Служба реєстрації помилок Windows (Дозволяє надсилати звіти про помилки в разі припинення роботи або зависання програми, а також дозволяє доставку наявних рішень проблем.) - Вручну.

Служба ресивера Windows Media Center (Служба Windows Media Center для прийому ТБ і FM-передач) - Вручну.

Служба мережного оповіщення (Збирає і зберігає відомості про конфігурацію мережі і повідомляє програми при зміні цих відомостей.) - Авто.

Служба списку мереж (Визначає мережі, до яких підключений комп'ютер, збирає і зберігає дані про властивості цих мереж і оповіщає додатки про зміну цих властивостей.) - Вручну.

Служба повідомлення SPP (Забезпечення активації і повідомлень ліцензування програмного забезпечення ) - Вручну.

Служба повідомлення про системні події (Веде спостереження за системними подіями і повідомляє передплатників системи подій COM + про ці події.) - Авто.

служба віддаленого управління Windows (WS-Management) (Служба віддаленого керування Windows (WinRM) застосовує протокол WS-Management для віддаленого управління.) - Вручну.

Служба шифрування дисків BitLocker (BDESVC надає службу шифрування диска BitLocker.) - Вручну.

Служба шлюзу рівня додатки (Забезпечує підтримку стороннього протоколу для загального доступу до підключення до Інтернету) - Вручну.

Служби криптографії (Надає чотири служби управління: службу баз даних каталога, яка підтверджує підписи файлів Windows і дозволяє установку нових програм) - Авто.

Служби віддалених робочих столів (Allows users to connect interactively to a remote computer ) - Вручну.

Смарт-карта (Управляє доступом до пристроїв читання смарт-карт.) - Відключено.

Сопоставітель кінцевих точок RPC (Забезпечує дозвіл ідентифікаторів інтерфейсів RPC до кінцевих точок транспорту) - Авто.

Засіб побудови кінцевих точок Windows Audio (Управління аудіопристроями для служби Windows Audio.) - Авто.

Телефонія (Забезпечує підтримку Telephony API (TAPI) для програм, які керують телефонним обладнанням на цьому комп'ютері) - Вручну.

Теми (Управління темами оформлення.) - Авто.

Тіньове копіювання тому (Управляє створенням тіньових копій (контрольних точок стану) дискових томів, які використовуються для архівації та відновлення або для інших цілей) - Вручну.

Тополог канального рівня (Створює карту мережі, що містить відомості про топології комп'ютерів і пристроїв (підключень)) - Вручну.

Віддалений виклик процедур (RPC) (Служба RPCSS - це диспетчер служб для серверів COM і DCOM) - Авто.

Видалений реєстр (Дозволяє віддаленим користувачам змінювати параметри реєстру на цьому комп'ютері.) - Відключено.

Посвідчення додатки (Визначає і перевіряє посвідчення додатки.) - Вручну.

Вузол системи діагностики (вузол системи діагностики використовується службою політики діагностики для розміщення засобів діагностики, що запускаються в контексті локальної системи.) - Вручну.

Вузол служби діагностики (вузол служби діагностики використовується службою політики діагностики для розміщення засобів діагностики, що запускаються в контексті локальної служби) - Вручну.

Вузол універсальних PNP-пристроїв (Дозволяє розміщувати пристрої UPnP на цьому комп'ютері.) - Вручну.

Управління додатками (Процедура розгляду заяв про установку, видалення і побудова списків для програм, встановлених через групову політику) - Вручну.

Управління сертифікатами і ключем працездатності (Надає сертифікат X.509 і службу управління ключами для агента захисту мережевого доступу (NAPAgent).) - Вручну.

Установник ActiveX (AxInstSV) (Provides User Account Control validation for the installation of ActiveX controls from the Internet and enables management of ActiveX control installation based on Group Policy settings ) - Вручну.

Інсталятор Windows (додатки, надані пакетом установника Windows (* .msi).) - Вручну.

Установник модулів Windows (Дозволяє виконувати установку, зміна і видалення оновлень Windows і додаткових компонентів) - Вручну.

Факс (Дозволяє відправляти і отримувати факси, використовуючи ресурси цього комп'ютера і мережеві ресурси.) - Відключено.

Фонова інтелектуальна служба передачі (BITS) (Передає файли в фоновому режимі роботи, використовуючи незайняту пропускну здатність мережі.) - Авто (Відкладений запуск.)

Хост постачальника функції виявлення (В службі FDPHOST розміщуються постачальники виявлення мережевих ресурсів компонента виявлення функцій) - Вручну.

Колірна система Windows (WCS) (Служба WcsPlugInService розміщує Plug-in моделі пристрою квітів колірної системи Windows і моделі зіставлення палітри сторонніх постачальників.) - Вручну.

Центр забезпечення безпеки (Служба WSCSVC (центр безпеки Windows) стежить за параметрами працездатності системи безпеки і веде протокол їх) - Авто (Відкладений запуск.)

Служба Windows Update (Включає виявлення, завантаження та установку оновлень для Windows і інших програм.) - Авто (Відкладений запуск)

Шифрована файлова система (EFS) (Надає основну технологію шифрування, яка використовується для зберігання зашифрованих файлів в томах файлової системи NTFS.) - Вручну

Що може бути простіше, ніж підключитися до бездротової мережі WiFi ? Досить ввести пароль і дочекатися установки з'єднання. Зазвичай так і відбувається, але що робити, якщо підключення обмежена (без доступу в Інтернет) або зв'язок не встановлюється взагалі? Поговоримо про причини, через які виникають подібні збої, і про те, як з ними боротися.

Чому Windows 8 не бачить мережі WiFi або не вдалося підключитися до них

Комп'ютер або ноутбук під керуванням Windows 8 не бачить мережі Вай Фай з наступних причин:

 • адаптер WiFi не встановлено, відключений або несправний;
 • в системі відсутній драйвер бездротової мережі;
 • на комп'ютері включений режим «У літаку»;
 • в зоні вашого розміщення немає жодної точки доступу бездротових мереж;
 • точка доступу (бездротовий маршрутизатор), яка знаходиться поруч, відключена, неправильно налаштована або несправна;
 • стандарти зв'язку комп'ютера і точки доступу взаємно не підтримуються;
 • поблизу знаходиться пристрій, який створює перешкоди радіосигналу;
 • адаптер WiFi працює в режимі моніторингу.

Якщо мережа видна, але підключення не створюється або обмежена:

 • доступ в Інтернет для даної мережі не налаштований або заборонений;
 • підключення до мережі обмежена адміністратором;
 • точка доступу не зрозумiв запит через перевантаженість;
 • використовуються невірні настройки точки доступу.

Відновлюємо підключення до бездротової мережі

Перевіряємо мережевий адаптер

Стаціонарні ПК надходять у продаж без мережевих адаптерів WiFi, тому для підключення до бездротових мереж доведеться купити і встановити адаптер окремо. Наприклад, такий, як на картинці.

Для ноутбука адаптер Вай Фай купувати не потрібно - він вже є всередині.


Для ноутбука адаптер Вай Фай купувати не потрібно - він вже є всередині

Щоб ноутбук міг бачити бездротові мережі і підключатися до них, WiFi необхідно включити. На одних моделях для цього передбачено перемикач або кнопка на корпусі.

На одних моделях для цього передбачено перемикач або кнопка на корпусі

На інших використовується поєднання клавіш Fn + F1 ... F12. За включення бездротового адаптера відповідає клавіша із зображенням антени.

Після включення адаптер WiFi повинен з'явитися в диспетчері пристроїв Windows 8. Щоб це перевірити, запустіть диспетчер з контекстного меню кнопки Windows (Пуск)

і розкрийте список «Мережеві адаптери». Якщо ваш адаптер є в цьому списку, значить, система розпізнала і встановила його. Якщо ж він відображається як невідомий пристрій - зайдіть на сайт його виробника і встановіть драйвер.


Якщо адаптер підключений, але система його не бачить, упевніться, що він активований в BIOS.

Опція, яка відповідає за роботу вбудованого WiFi, називається OnBoard Wireless LAN або WireLess LAN support. Її значенням повинно бути «Enabled» (включено).


Її значенням повинно бути «Enabled» (включено)

Крім іншого переконайтеся, що бездротової адаптер не перебуває у режимі моніторингу трафіку (monitor mode). Хоча ті, хто використовує цей режим, завжди знають про це (він вимагає установки спеціального драйвера).

Перевіряємо точку доступу

Якщо ПК або ноутбук не бачить домашню точку доступу, спробуйте підключитися до іншого. Для перевірки можна використовувати соціальні мережі, наприклад, в кафе або в парках, або приватні - у ваших знайомих. Щоб перевірити стаціонарний комп'ютер не виносячи з дому, можна тимчасово створити на іншому пристрої віртуальну точку доступу.

Якщо бездротові мережі не визначаються ніде - проблеми слід шукати в адаптері або настоянки WiFi на комп'ютері, а якщо немає підключення тільки до однієї точки доступу - проблема, ймовірно, полягає в ній.

Кроки діагностики (якщо попередній крок не привів до вирішення проблеми, переходьте до наступного):

 • Переконайтеся, що точка доступу включена і випромінює сигнал (визначається за світінням індикатора бездротової мережі).


Переконайтеся, що точка доступу включена і випромінює сигнал (визначається за світінням індикатора бездротової мережі)

 • Переконайтеся, що поруч з маршрутизатором і комп'ютером немає пристроїв, що створюють електромагнітні перешкоди - радіотелефонів, мікрохвильових печей, потужних силових кабелів. Спробуйте перенести точку доступу ближче до ПК, щоб підвищити рівень сигналу.
 • Вимкніть маршрутизатора і знову ввімкніть. Якщо проблеми зберігаються - виконайте скидання налаштувань: гострим предметом - зубочисткою або скріпкою, натисніть утоплену кнопку Reset, яка знаходиться на задній або нижній стороні приладу. Після цієї маніпуляції все настройки будуть відновлені до стану, як після покупки.


Після цієї маніпуляції все настройки будуть відновлені до стану, як після покупки

 • Змініть частотний канал мовлення. Підключіть комп'ютер до точки доступу за допомогою кабелю, увійдіть в меню налаштувань бездротових мереж, знайдіть опцію «Channel» і перейдіть на інший канал. Можливо, на якомусь із них підключення відновиться.


Можливо, на якомусь із них підключення відновиться

 • В цьому ж меню перевірте настройку «Приховати SSID» і, якщо вона активна, відзначте «Ні». Приховування SSID відключає мовлення імені мережі - в списках доступних підключень така мережа не відображається. Також включіть підтримку стандартів бездротового зв'язку b / g на випадок, якщо адаптер Вай Фай на вашому комп'ютері працює на одному з них, а точка доступу - на іншому, наприклад «a», який «b» і «g» не підтримує.


Також включіть підтримку стандартів бездротового зв'язку b / g на випадок, якщо адаптер Вай Фай на вашому комп'ютері працює на одному з них, а точка доступу - на іншому, наприклад «a», який «b» і «g» не підтримує

 • Якщо до точки доступу одночасно підключається багато пристроїв, вона може перестати відповідати через перевантаження. Будинки такі ситуації малоймовірні, але нерідко трапляються в організаціях. Спробуйте підключитися до іншої, менш завантаженою мережі, або спробуйте ще раз через деякий час.

Перевіряємо налаштування Windows 8

Режим «У літаку»

WiFi може пропасти через те, що користувач активував в Windows 8 режим «У літаку» - в цьому режимі мережевий адаптер вимикається і комп'ютер не бачить жодну бездротову мережу. Визначити, що проблеми дійсно виникли через це, допоможе іконка мережі в системному треї - вона набуває вигляду літачка.

Хіба розробники роблять це з нами?
Зазвичай так і відбувається, але що робити, якщо підключення обмежена (без доступу в Інтернет) або зв'язок не встановлюється взагалі?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача