Статьи

Слідчий департамент МВС РК почав досудове розслідування за заявою депутата Мажилісу Парламенту РК Азата Перуашева

«Згідно з інструкцією« Про затвердження Правил прийому і реєстрації заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення », а також« ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань », заяву Азата Перуашева зареєстровано в ЕРДР 6 червня 2015 року з статтею 376 частина 2 КК РК (« Посягання на честь і гідність депутата Парламенту Республіки Казахстан і перешкоджання його діяльності »- Прим. автора). В даний час досудове розслідування проводиться Слідчим департаментом МВС РК », - директор департаменту державної мови та інформації МВС РК Алмас Садубаев.

[Metaslider id = 616]

Згідно зі статтею 376 частини 2 КК РК, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі до двох тисяч місячних розрахункових показників або виправні роботи в тому ж розмірі, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

«Я написав до Генеральної прокуратури, щоб дали правову оцінку, (перевірили висловлювання міністра освіти і науки - Прим. Автора) на наявність ознак порушень закону», - сказав кореспонденту Today.kz Азат Перуашев.

У Генеральній прокуратурі раніше повідомили, що звернення депутата було направлено для розгляду до Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо

, На пленарному засіданні мажилісу 27 травня 2015 року в ході обговорення представленого міністром Асланом Сарінжіповим законопроекту депутат Ахат Перуашев заявив, що МОН не впоралося з дорученнями Президента щодо переходу на акредитацію вузів, зазначивши, що «простіше поміняти міністра, ніж кожен раз міняти закони».

Раніше Азат Перуашев назвав умову примирення з Асланом Сарінжіповим: він зажадав публічних вибачень міністра.

Прес-служба Today.kz

схоже

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача