Статьи

Слідчий департамент МВС РК почав досудове розслідування за заявою депутата Мажилісу Парламенту РК Азата Перуашева

«Згідно з інструкцією« Про затвердження Правил прийому і реєстрації заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення », а також« ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань », заяву Азата Перуашева зареєстровано в ЕРДР 6 червня 2015 року з статтею 376 частина 2 КК РК (« Посягання на честь і гідність депутата Парламенту Республіки Казахстан і перешкоджання його діяльності »- Прим. автора). В даний час досудове розслідування проводиться Слідчим департаментом МВС РК », - директор департаменту державної мови та інформації МВС РК Алмас Садубаев.

[Metaslider id = 616]

Згідно зі статтею 376 частини 2 КК РК, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі до двох тисяч місячних розрахункових показників або виправні роботи в тому ж розмірі, або обмеження волі на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк.

«Я написав до Генеральної прокуратури, щоб дали правову оцінку, (перевірили висловлювання міністра освіти і науки - Прим. Автора) на наявність ознак порушень закону», - сказав кореспонденту Today.kz Азат Перуашев.

У Генеральній прокуратурі раніше повідомили, що звернення депутата було направлено для розгляду до Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо

, На пленарному засіданні мажилісу 27 травня 2015 року в ході обговорення представленого міністром Асланом Сарінжіповим законопроекту депутат Ахат Перуашев заявив, що МОН не впоралося з дорученнями Президента щодо переходу на акредитацію вузів, зазначивши, що «простіше поміняти міністра, ніж кожен раз міняти закони».

Раніше Азат Перуашев назвав умову примирення з Асланом Сарінжіповим: він зажадав публічних вибачень міністра.

Прес-служба Today.kz

схоже

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.