Статьи

Слай повідомив, що непорозуміння між ним і Брюсом Віллісом більше немає

Навряд чи хтось забув, але все-таки нагадаємо - відносини Сильвестра Сталлоне і Брюса Вілліса піддалися серйозному випробуванню напередодні початку роботи над « нестримними 3 ». Тоді Вілліс відмовився від участі в зйомках, не дивлячись на те, що його герой розглядався як один з ключових елементів сюжету триквела.

З чуток, причинами конфлікту стала жадібність «Міцного горішка», Вілліс зажадав по мільйону доларів за кожен з чотирьох днів роботи на майданчику в Болгарії. Реакція Сталлоне була миттєвою - в Твіттері він повідомив: «Вілліс вибув. додався Харрісон Форд », А потім додав уїдливе« Жадібність і лінь - надійна формула краху кар'єри », маючи на увазі, звичайно, претензії Брюса.

Однак зараз Сталлоне налаштований більш дружелюбно. У своєму інтерв'ю актор сказав: «Це був всього лише фінансове питання. Можливо, я був занадто різким у своїх висловлюваннях. Ми з Брюсом були і залишаємося хорошими друзями. Те, що не склалося тоді, обернулося навіть більшим успіхом для фільму »

Яке відношення Вілліса до події? Невідомо. Брюс продовжує зберігати кам'яне обличчя і мовчати у відповідь на будь-які інтернет-нападки. Відповіддю на запитання, чи разом Сталлоне і Уїлліс тепер стане запрошення останнього в «Нестримні 4», якщо ІММ судилося статися.


Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Навряд чи хтось забув, але все-таки нагадаємо - відносини   Сильвестра Сталлоне   і   Брюса Вілліса   піддалися серйозному випробуванню напередодні початку роботи над «   нестримними 3   » Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.