Статьи

Skrill - все про платіжну систему. Відгук, реєстрація і тарифи.

 1. Платіжна система Skrill
 2. Як використовувати гаманець в Skrill
 3. Висновок в доларах США
 4. Як вивести гроші з Skrill
 5. Тарифи Skrill - вартість використання
 6. Карта Skrill MasterCard
 7. Мої статті, які можуть бути Вам корисні:

У цій статті я хочу детально розглянути платіжну систему Skrill (в минулому вона називалася Moneybookers). Ми поговоримо про те як вона працює, умови реєстрації, тарифи і особливості використання в країнах СНД.

Платіжна система Skrill

Skrill це платіжна система, яка працює в 185 країнах і підтримує платежі в 33-х валютах. Одна з трьох найпопулярніших, нарівні з PayPal і Payoneer .

План статті: (при натисканні ви перейдете до обраної частини статті)

 1. Як використовувати гаманець в Skrill
 2. Інструкція по реєстрації
 3. Як вивести гроші
 4. тарифи
 5. Карти Skrill MasterCard

Посилання на реєстрацію аккаунта в Skrill

Як використовувати гаманець в Skrill

По-перше, вам потрібно зареєструвати свій аккаунт Skrill, це безкоштовно і легко (інструкцію знайдете трохи нижче в цій статті). Після реєстрації ви зможете використовувати свій email адреса в якості ідентифікатора. Для того щоб отримати гроші вам потрібно вказати email на сайтах, з яких ви хочете вивести кошти.

Виведення грошей через платіжну систему проходить в 3 етапи.

 1. Зареєструвавши аккаунт, ви підключаєте його до сайту з якого збираєтеся виводити гроші.
 2. Переводите гроші з сайту до свого облікового запису Skrill.
 3. Відправляєте гроші зі Skrill на свій банківський рахунок або на свою карту (підійде будь-яка, для України наприклад це може бути валютна карта Visa від ПриватБанку).

Готово! Берете вашу карту і знімаєте гроші в банкоматі, касі або розраховуєтесь через термінал.

Берете вашу карту і знімаєте гроші в банкоматі, касі або розраховуєтесь через термінал

Ілюстрація етапів виведення грошей з платіжної системи

Реєстрація дуже проста в 5 кроків, ви з нею впораєтеся за кілька хвилин. Для зручності я підготував невелику інструкцію з скріншотами.

 1. Заходьте на skrill.com і натискаєте на реєстрацію. У першому кроці вам потрібно буде ввести свій email, який в майбутньому ви будете використовувати як ідентифікатор для виведення грошей і пароль.
 2. На другому кроці вам потрібно ввести ім'я, прізвище і дату народження. Для реєстрації вам повинно бути мінімум 18 років.
 3. На кроці 3 вам потрібно вказати вашу країну і валюту, яку ви хочете використовувати. Увага! Skrill свої платежі проводить в євро. Якщо ви заробляєте в доларах, ви зможете без проблем переводити гроші через скрілл в доларах, але в такому випадку вони будуть двічі конвертуватися. Вигідніше буде відкрити рахунок у скрілле відразу в євро. Тоді ви тільки один раз конвертуєте свої гроші в євро, при поповненні свого скрілл гаманця (якщо заробляйте в доларах, якщо ж ви заробляєте в євро то ніяких конвертацій не буде). Ви зможете зняти гроші готівкою в євро, і поміняти їх за вигідним курсом.
 4. У передостанньому кроці вам потрібно вказати свою адресу. Не турбуйтеся, ця інформація ніде не буде доступний широкому, і є обов'язковою тільки з міркувань безпеки. Якщо ви втратите доступ до рахунку, або забудете пароль, ці деталі допоможуть вам довести що ви це ви, і повернути доступ.
 5. Останній крок - вкажіть номер телефону і готово. Телефон використовується тільки в екстрених ситуаціях, смски з рекламою не приходять 🙂, і знову ж таки - все ваші дані будуть конфіденційні.

Висновок в доларах США

Якщо ви вибрали валюту - долари, відразу після реєстрації ви можете побачити ось таке повідомлення в своїй панелі керування. У ньому говориться що скрілл більше не приймає банківські перекази в доларах США, але переживати не варто. Ви все ще без проблем можете отримувати гроші в доларах і відправляти їх собі на свою карту (схема Upwork - Skrill - ПриватБанк USD перевірена). Просто кошти будуть додатково конвертуватися в євро, але це майже не позначається на сумі переказу. Якщо ви хочете зовсім спростити процедуру, можете відкрити собі рахунок в євро і відправляти на нього.

Як вивести гроші з Skrill

Після того як ви зареєстрували ваш аккаунт в скрілл, давайте розберемося з тим як виводити гроші, це просто. У своїй панелі керування skrill вам потрібно підключити спосіб виведення грошей. Зазвичай для цього використовують свою валютну карту, яку можна без проблем і безкоштовно відкрити в багатьох банках (в Україні наприклад, у ПриватБанку це абсолютно безкоштовно і займе кілька хвилин).

Увага! Карта потрібна VISA, а не Mastercard - попросіть при оформленні карти зробити саме візу. Зверніть увагу як оператор заповнить ваші дані латиницею (повинно бути також як в загранпасорте або на правах). Також карта повинна бути фізична, а не віртуальна (в Приват24, наприклад, можна відкрити карту через інтернет - віртуальну карту, але така не підійде, вам потрібна фізична).

Після того як у вас є акаунт скрілл і валютна карта вашого місцевого банку, вам потрібно їх зв'язати. Для цього треба зайти в свою панель управління і знайдіть кнопку "Карти і банківські рахунки", і натисніть на "Додати кредитну або дебетову карту". Слідуючи інструкції, введіть номер карти, термін дії та CVV код.

Важливо! На вашій карті повинно бути пару доларів (до 3 $ буде достатньо) для підключення карти до Skrill. Процедура підключення наступна - з вашої картки знімається випадкова сума, і вам потрібно буде вказати в панелі управління Skrill яка точно сума була знята.

Дізнатися цю інформацію ви можете використовуючи інтернет банкінг (в прикладі України та ПриватБанку, ви можете використовувати сервіс Приват24). Таким чином ви підтверджуєте що це ваша карта, а гроші списані з карти відразу ж надходять вам на рахунок. Переконайтеся що у вашої картки підключені інтернет платежі і виставлений адекватний ліміт.

Ще важливіше! При додаванні карти у вас буде можливість вказати що вона "ігрова" (gambling). У багатьох користувачів, які цього не зробили були проблеми з верифікацією, так що я раджу вам вибрати цей варіант.

Якщо у вас виникають проблеми з верифікацією карти, ви можете написати на підтримку Skrill з цього імейл [Email protected]

Підключивши карту ви можете без проблем виводити кошти з рахунку скрілл на свою доларову карту (підійде карта в будь-якій валюті, просто потрібно врахувати курс конвертації валют). Це велика перевага серед інших платіжних систем, які дозволяє знімати тільки в національній грошовій одиниці, а не в доларах.

Також будьте уважні використовуючи спосіб переказу грошей. Коли ми додавали карту, ми використовували кнопку "Додати кредитну або дебетову карту". Насправді нам би вдалося додати і банківський рахунок, використовуючи нашу карту, але якщо ми б так поступили то при виведенні грошей нам довелося б платити додаткову Swift комісію 25 $ за кожну транзакцію.

Тарифи Skrill - вартість використання

Відкриття рахунку в платіжній системі абсолютно безкоштовно. Переказ грошей з сайтів на свій рахунок - по різному в залежності від сайтів (зазвичай 1 $), з самого Skrill на банківську карту коштує 7%. Комісія здається високою, але якщо розглядати альтернативні варіанти - зняття в гривні і покупка валюти за обмінним курсом, то виходить все одно вигідніше використовувати Skrill.

Якщо у вашому конкретному випадку, 7% від суми виходять більше ніж 25 $, раджу використовувати банківський переказ за допомогою SWIFT. При банківському перекладі ви заплатите фіксовану комісію Skrill в розмірі 5.5 EUR + можливо візьме комісію банк посередник.

Цікавий момент з SWIFT перекладом полягає в тому, що невідомо чи буде знята комісія банку в вашому конкретному випадку (банк посередник завжди різний), з власного досвіду і досвіду знайомих скажу що виходить в середньому 50/50. Але навіть якщо комісію знімуть, це буде не більше ніж 25 $.

Вам потрібно дізнатися Swift реквізити вашої карти (можна зробити через інтернет банкінг), і підключити її в своїй панелі Skrill. Процедура підключення і виведення на банківський рахунок ідентична висновку на карту.

Після перекладу ви зможете зняти гроші без проблем і додаткових комісій в касі в доларах / євро без комісії (такі умови в ПриватБанку), і поміняти їх за вигідним курсом.

Карта Skrill MasterCard

Також Skrill випускає власну карту, яку ви можете використовувати в будь-якій точці світу і знімати з неї гроші в будь-якому банкоматі. Правда можливість замовити її з країн СНД на даний момент відсутня. Якщо вам потрібна карта, яку ви зможете використовувати по всьому світу і зберігати гроші на неї в доларах, можете розглянути платіжну систему Payoneer .

Ось і все що я хотів розповісти про цю платіжну систему. Як ви могли зрозуміти, це дійсно зручна і проста у використанні система, яка дозволить вам виводити гроші з величезної кількості сайту на хороших умовах.

Відеоверсія статті:

Мої статті, які можуть бути Вам корисні:

 1. Виведення грошей Shutterstock
 2. Виведення грошей Envato
 3. Виведення грошей Upwork
 4. Monobank - огляд першого мобільного банку в Україні
 5. Payoneer - огляд головного конкурента Skrill

Якщо у вас залишилися питання - задавайте їх у коментарях! 🙂

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача