Статьи

Скільки і як можна заробити на сайті?

  1. Можна заробляти стільки скільки ви захочете!
  2. Види заробітку на сайтах:
  3. 2. Контекстні оголошення на сайті (рекомендую !!!)
  4. 3. Банерна реклама для сайту
  5. 4. Партнерські програми
  6. 5. тізерного мережі
  7. 6. Допомога в продажу різних програмних продуктів

скільки можна заробити на сайті

Багато починаючі веб-майстри, блогери і просто ентузіасти цікавляться питанням - як і скільки ж можна заробити на своєму сайті, чи є якийсь мінімум або максимум такого заробітку? Які сервіси для монетизації сайтів краще, а які гірше?

Звичайно ж, простого і точного відповіді на ці питання не існує. Досвідчені люди часто відповідають так: «На скільки сил вистачить, стільки й заробиш». Це свідчить про те, що ці люди просто ліниві, і не хочуть збирати статистику. Хоча в принципі вони мають рацію, чим більше будеш працювати на своїх сайтом і знаннями в інтернет-маркетингу, тим більше буде твій заробіток! У цій статті мова піде про те як заробляти на сайті і які середні суми можна заробити за допомогою сайтів.

Можна заробляти стільки скільки ви захочете!

Важливо розрізняти непряму і пряму прибуток, яка приходить від сайтів. До прямої можна віднести банери, платні пости і постові посилання. Непрямим прибутком вважається та, яка приходить від клієнтів, які зацікавилися і замовили товари і послуги автора. У цій статті розглядається пряма прибуток.

Види заробітку на сайтах:

1. Довідкові Біржі (найпопулярніше, але я не рекомендую)

Продаж посилань на сайті Продаж посилань на сайті. Щоб ви могли заробляти на продажі посилань, Ваш сайт повинен 100% бути присутнім в індексі пошукової системи Яндекс і Google. При цьому чим більше у вас показники PR, Тиц, кількість сторінок в індексі, а також вік Вашого сайту, тим більше грошей ви отримаєте. Найбільш популярна зараз біржа купівлі і продажу посилань - це Sape . У ній практикується помісячна плата за розміщення посилань.

В якості альтернативи можу порадити Gogetlinks , Де ви розміщуєте посилання назавжди і отримуєте гроші відразу. З колько можна заробити на сайті шляхом продажу посилань? З сайту середнього рівня ТІЦ 20-50 можна заробляти близько 1000-5000 рублів щомісяця, але бувають суми набагато більше зазначеної. Якщо у Вас старий трастовий сайт з тиц більше 1000 і кількістю сторінок більше 10000, то дохід буде обчислюватися десятками тисяч.

До речі, щодо трастовості. Якщо у Вас дійсно сайт для людей СДЛ, то можете спробувати подати заявку на участь в біржі TrustLink . Вже де де а там платять за посилання набагато більше, ніж на інших довідкових біржах.

Дуже популярна система розташування не посилань, а саме статей - Miralinks . Особисто я раджу Всім саме туди, оскільки участь в біржі sape і інших довідкових біржах може привести до накладення санкцій з боку пошукових систем. А за розміщення статей Вам точно нічого не буде, повірте;) (якщо скінчено ваш сайт не буде складатися з одних тільки продажних статей)

Також якщо у Вас свій власний блог - заробляйте на розміщенні постових через Блогун . Штука хороша, правда для мене особисто не зовсім зручна. Йдемо далі ...

2. Контекстні оголошення на сайті (рекомендую !!!)

Контекстна реклама. Вона спрямована на конкретних відвідувачів, враховуючи їхні інтереси і потреби, і найчастіше поширюється системами Yandex і Google. Контекстна реклама розміщена в спеціальних блоку, які вбудовані в дизайн. Якщо відвідувачі переходять за посиланнями, ви отримуєте за це гроші.

Сума може бути різною, дивлячись яка тематика вашого сайту і тематика показуваного оголошення оголошення. Якщо говорити про Google в Росії то мінімальна ціна за клік 0.01 $, середня 0,04-0,10. Найдорожчі тематики в гугл адсенс: кредити, банки, заробіток, форекс, нерухомість, туризм, авто, ігрова тематика і ще деякі інші можуть приносити Вам від 0,10 $ до 3 $ за клік - середнє значення 0,17 $. Чим більше у вас пошукового трафіку, тим більше ви зможете заробляти на контекстній рекламі. Середній заробіток - 10-20 доларів. Розташування блоків також відіграє велику роль.

Що стосується РСЯ і Яндекс Директа . Тут приблизно ціна за клік така ж, яке де навіть вище ніж гугла. Мій Вам рада, додавайте на сайт Google Adsense тільки коли сайт не беруть в РСЯ .

Чому запитаєте Ви?

По-перше, виплати у Google зав'язані на доларі, а долар нестабільний, і скоро швидше за все наша цивілізація відправить його геть.

По-друге, РСЯ виплачує гроші на 20-25 днів раніше ніж Гугл, Гугл виплачує прибуток в кінці місяця наступного за звітним. Це ой як довго.

Ну і по-третє, російських рекламодавців рази в 2 більше рекламуються в Яндекс Директі ніж в Adsense, а значить чим більше конкуренція тим більше вартість кліка!

Як додати свій сайт в РСЯ читайте тут .

3. Банерна реклама для сайту

Розміщення банерів Розміщення банерів. Якщо ваш сайт популярний, тоді, цілком природно, якщо ви захочете розміщувати на ньому рекламні банери, отримуючи від цього прибуток. Втім нема на кожному сайті можна їх розміщувати, і не завжди вони будуть підходити по стилю - але ваше завдання зробити так, щоб банери добре вписалися в дизайн. Краще уникати надокучливих і дратівливих банерів, інакше це погано позначиться на відвідуваності вашого ресурсу. Середня сума заробітку на розміщенні банерів - 1000-10000 рублів щомісяця. Максимум скільки я заробляв на банерній рекламі в Google Adsense за місяць 4000 $. Якщо ваш сайт унікальний і дуже відвідуваний, можна отримувати і побільше.

Куди податися для заробітку? Або додати сайт в Google Adsense або знайти який-небудь інший сервіс. З гуглом працювати вигідніше, ціна за клік в рази вище, ніж у будь-якій іншій мережі. З деякими сайтами працює і Яндекс, але щоб потрапити в його банерну мережу, у Вас повинен бути ну дуже привабливий і популярний ресурс. Якщо кого банять в Adsense, то він зазвичай йде в тизерну мережі, мова про які піде трохи нижче.

4. Партнерські програми

Партнерські продажу і розміщення реферальних посилань. Багато підприємців продають свої послуги і товари не тільки на своїх сайтах, а й на інших порталах. Так, наприклад, ви можете стати помічником Інтернет-магазину, розмістивши посилання на товар на своєму порталі. Відвідувач переходить на сторінку Інтернет-магазину, робить покупку, а ви отримуєте відсотки. Ваші реферали також будуть приносити вам прибуток, і чим більше рефералів - тим більше ця прибуток. Хоча тут треба не помилитися з вибором партнерів. Прикладом партнерської програми для Вас може служити реклама курсів в правому барі цього сайту.

5. тізерного мережі

Тізерна реклама - це в основному дражливі рекламні оголошення, які робляться у вигляді спливаючих банерів, які відверто змушують клікнути по ним Тізерна реклама - це в основному дражливі рекламні оголошення, які робляться у вигляді спливаючих банерів, які відверто змушують клікнути по ним. Їх можна розміщувати на порталах, присвячених розвагам, наприклад музикам, ігор, анекдотів. Там такі банери сприймаються як належне, причому по ним ще і багато клацають.

Знову ж таки питання, де більше платять? тут adsyst . Ціна кліка від 1.5 рублів. Якщо звідти виженуть або якщо ви не хочете рекламувати всяку нісенітницю то можете спробувати тут recreativ - вони рекламують тільки товари в інтернет магазинах. Вартість кліка в цій тізерке приблизно 1 рубль.

6. Допомога в продажу різних програмних продуктів

6. Сервіси на сайтах. Якщо ви добре розбираєтеся в веб-програмуванні, і створюєте на своєму сайті спеціальні сервіси, то на них можна заробити, навіть якщо вони початкове безкоштовні. Коли у ваших сервісів з'явиться багато користувачів, ви можете вдосконалити сервіси, зробивши платні версії кожного з них.

Цей пункт тільки для програмістів. І все залежить від професіоналізму і винахідливості. Наприклад, сайт самої потрібної програми для будь-якого сеошника Yazzle або сайт для тих хто купує посилання на біржі Sape - SapeMaster .

Головне - працювати з розумом, проявляти креативність, і не зловживати. Тоді ви в прямому сенсі зможете заробити стільки, скільки захочете!

Які сервіси для монетизації сайтів краще, а які гірше?
Чому запитаєте Ви?
Куди податися для заробітку?
Знову ж таки питання, де більше платять?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача