Статьи

«Скай лінк» запускає в Воронежі безлімітні контент-тарифи

Головна   контекст   02

Головна Головна   контекст контекст

02.09.2009, 11:48 02

Воронеж. 02.09.2009. Агентство Бізнес Інформації (ABIREG.RU) - Оператор мобільного зв'язку «Скай лінк» вводить в Воронежі чотири нових безлімітних контент-тарифу, повідомили в службі по зв'язках з громадськістю компанії.

Як розповіли в «Скай лінк», для підключення відкриті тарифні плани «Безлімітні однокласники», «Безлімітний LiveJournal», «Безлімітний WEB» і «Безлімітний Інтернет».
«Воронеж став 14-м регіоном, в якому« Скай лінк »реалізував інноваційний принцип тарифікації трафіку в залежності від виду завантаження контенту», - відзначили директор «Скай лінк» Віталій Студістскіх.

Так, тарифи «Безлімітні однокласники», «Безлімітний LiveJournal» з фіксованою абонетнской платою 100 рублів на місяць дозволяють в будь-якому обсязі користуватися зазначеними сайтами. При зверненні до інших ресурсів вартість трафіку складе 4 рубля за 1 Мб.

У компанії додали, що нові тарифи доповнюють чотири вже існуючих безлімітних тарифних плани, серед яких «Безлімітний серфінг», «Безлімітний 1Х», «Безлімітний офіс (денної)» і «Безлімітний офіс».

Нагадаємо, що «Скай лінк» - не єдиний оператор мобільного зв'язку, що розвиває напрямок безлімітного Інтернету. Зокрема, на початку серпня компанія «Мегафон» заявить про запуск в Черноземье необмеженого мобільного Інтернету.

«Скай Лінк» надає послуги в Воронежі з 2004 року. Територія обслуговування «Скай Лінк» Воронезької області містить понад 20 населених пунктів, в яких проживає близько 70% відсотків населення регіону.


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача