Статьи

Систему голосування в Раді хочуть оновити - включать заходи проти кнопкодавства

Фото: artcriminalist.com

Рада хоче замовити систему проти "кнопкодавство" https://cdn.segodnya.ua/img/article/11792/94_main_new.1539354226.png https://cdn.segodnya.ua/img/article/11792/94_tn.1539354226.png 2018-10-12T17: 23: 01 + 03: 00 Політика Оголошено тендер на розробку проекту по оновленню електронної системи голосування нардепів

після ремонту купола будівлі Верховної Ради Управління справами українського парламенту оголосило тендер на розробку проекту по реставраційному ремонту сесійної зали Ради - разом з оновленням системи електронного голосування нардепів. Інформація про тендер оприлюднена на сайті Prozorro .

Згідно з інформацією на сайті держзакупівель, тендер оголошений на "розробку проектно-кошторисної документації на об'єкт будівництва" Ремонт (реставраційний) залу пленарних засідань в будівлі Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5 у Печерському районі Києва (пам'ятка архітектури місцевого значення № 184) із заміною системи електронного голосування та інтегрованих з нею підсистем, з використанням ID-карти народного депутата України ".

Заявки на участь приймаються до 29 жовтня, а сам аукціон запланований на 30 жовтня. Відзначимо аукціон з даного тендеру буде "голландського типу" - учасники будуть змагатися не в підвищенні, а в зниженні ціни. Стартова вартість визначена в розмірі 5,7 млн ​​грн, а мінімальний крок зниження ціни становить 1% від цієї суми - 57 тисяч гривень.

Тому, хто виграє тендер, належить розробити проектну документацію, зокрема, для заміни системи електронного голосування. Згідно з вимогами, на робочому місці кожного народного депутата повинні бути:

  • комп'ютер;
  • модуль з кнопками для голосування;
  • модуль безконтактного зчитування ID-карти;
  • кольоровий сенсорний екран з можливістю голосування по ньому і запису на виступ;
  • мікрофон;
  • гучномовець;
  • пристрій для синхронного перекладу;
  • модуль підзарядки мобільних пристроїв;
  • електронна табличка з ПІБ нардепа.

Крім того, розробник повинен врахувати в проекті системи візуального контролю перебування депутатів на робочому місці за допомогою системи відеоспостереження, а також забезпечення функції персонального голосування нардепів з використанням ID-карти.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Києві відремонтують будівлю Кабміну - Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну оголосив тендер на проведення реконструкції з частковою реставрацією лицьового фасаду будівлі по вул. Грушевського, 12/2. Суму майбутніх робіт оцінили в 17,3 млн грн.

Відповідно до тендерної документації, мова йде в основному про косметичний ремонт. Підрядник повинен буде відбити з будівлі відвалюється штукатурку, закріпити спеціальної хімією тріщини в стінах, привести в порядок колони і металеві огорожі. Потім передбачається повернути фасаду Кабміну первозданний вигляд - заново обштукатурити і пофарбувати його.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача