Статьи

Сім реальних способів заробити в декреті головою або руками

  1. Бізнес в Інтернеті - реально, вигідно, перспективно
  2. Спосіб перший. "Класичний" Інфобізнес
  3. Спосіб другий. Work-блог
  4. Спосіб третій. Електронні книги
  5. Спосіб четвертий. Інтернет магазин
  6. Спосіб п'ятий. Проведення вебінарів і майстер-класів
  7. Спосіб шостий. коучинг
  8. Спосіб сьомий. консалтинг

зміст:

Кажуть, що труднощі об'єднують. Якщо це так, то не за горами створення мегамощного спільноти "декретних" мам. Десятки проблем, сотні сумнівів, тисячі побутових складнощів від курйозних до готових скинути початківців батьків в безодню відчаю. І одна з них - нестача грошей.

І це зрозуміло. Який би "смачною" не була зарплата жінки, через півтора року від неї залишається тільки "хвостик". Як прожити в місяць на 50 рублів - питання риторичне. А сама ідея - з області фантастики. Вірять же деякі в зелених чоловічків.

До змісту

Бізнес в Інтернеті - реально, вигідно, перспективно

Але якщо зелених чоловічків можна побачити тільки в кіно, то успішні мами - зовсім не рідкість. Найчастіше це жінки, які в декреті відчули гостру потребу в самореалізації. Одні стали шити-в'язати-вишивати, інші залишилися в професійній колії і перенесли роботу з офісу додому, треті зосередилися на новому досвіді - вихованні дітей. У будь-якому випадку практично на будь-яку тему мама може заробити, маючи комп'ютер і доступ та Інтернет.

До змісту

Спосіб перший. "Класичний" Інфобізнес

У двох словах, Інфобізнес - це упаковка і продаж інформації. Якщо матуся знає або вміє щось таке, що не знають або не вміють інші - вона може цю інформацію продати. На руку тут грає, по-перше, те, що інформація постійно застаріває. Якщо в 50-х батьки зачитувалися доктором Споком, то сьогодні мільйони мам по всьому світу надягають слінги, пропагують природну близькість з дитиною і більше довіряють своїй інтуїції.

По-друге, аудиторія постійно оновлюється. У якийсь момент, коли ми володіємо певним набором знань, нам здається простим і само собою зрозумілим те, що ми дізналися раніше. І складним і незрозумілим те, що ми поки не знаємо. Проходить небагато часу, і все складне для нас стає простим. І цих "очевидних" речей не розуміє вже хтось інший.

По-третє, сучасна людина задихається від великої кількості інформації. Знайти рішення - не проблема. Проблема вивудити з десятків, а то і сотень варіантів рішень саме "своє". Тому покрокові схеми "5 способів розшифрувати записну книжку чоловіка" або "7 вправ для збереження вселенського спокою при розмазування дитиною манної каші на вашу вечірньої сукні" набирають все більшої популярності.

Для початку Інфобізнес не потрібні ні великі кошти, ні спеціальні навички. Як створити міні-сайт за вечір, як "нагнати" потік відвідувачів, як організувати свою розсилку - безкоштовної інформації від гуру Інфобізнес греблю гати.

До змісту

Спосіб другий. Work-блог

Work-блог відрізняється від звичного блогу так само сильно, як автомобіль від прогулянкового велосипеда. За допомогою першого досягають мети, за допомогою другого - отримують задоволення. Мета work-блогу - не "монетизація" за допомогою рекламних банерів і контекстних оголошень. Ними і так вже завалені багато блоги. Коли чуєш про "гігантських" доходи на п'ятицентові кліки, створюється враження, що рідкісні відвідувачі, приголомшені миготінням, в пошуках виходу починають тикати куди завгодно.

Тим, хто планує продавати за допомогою Інтернету що завгодно (товари, послуги або себе як бренд), work-блог підійде ідеально. Він використовується як платформа для бізнесу, маленького чи великого, вже багатьма компаніями, як російськими, так і західними. Work-блог за структурою ідентичний корпоративному сайту, а в спілкуванні з клієнтами близький до традиційного блогу. Найголовніше, що інвестиції в його створення обмежуються вартістю домену і хостингу. Інформації про те, як створити свій блог в Інтернеті платно або безкоштовно більше, ніж достатньо. Вибирай - не хочу.

До змісту

Спосіб третій. Електронні книги

Написати книгу може абсолютно будь-яка людина. Якщо добре пише, він робить це сам. Якщо добре говорить - надиктовує на диктофон і віддає в розшифровку за 200-250 рублів за годинну запис.

На щастя, минули ті часи, коли кількість виданих одним автором книг було строго обмежена. Сьогодні можна друкуватися хоч кожен місяць. Через видавництво або самвидав - це на вибір. Якщо немає бажання зв'язуватися з договорами і розраховувати авторські відрахування, то електронний формат книги доступний абсолютно кожному.

Матусі часто вибирають написання електронної книги, напевно, ще й тому, що відчувають в ній "споріднену душу". Як і жінка, яка протягом дня жонглює двома десятками "термінових" і "надзвичайно важливих" справ, так і книга може виконувати не одну, а відразу кілька функцій. Приносити прибуток, залучати клієнтів, заміщати продавця і завойовувати статус експерта.

До змісту

Спосіб четвертий. Інтернет магазин

На відміну від відкриття реального магазину, для якого необхідно знайти приміщення, вкластися в оформлення, закупити товар, найняти продавців, навчити їх і почати виходити хоча б в нуль через півроку, відкрити свій інтернет-магазин можна за пару вечорів. Без кредитів, без надзвичайних витрат і сидячи за чашкою чаю на кухні.

Якщо інтернет-магазин відкриває компанія, наприклад, в якості доповнення до реальної торговій точці, вона вкладається в професійну розробку, скрипти і службу підтримки. Такий сайт коштує від 30000 рублів. Це і відлякує багатьох мам-рукодільниць, у яких енергії для виробництва хоч відбавляй, а як продавати вони просто не знають. Інтернет-магазин можна орендувати, причому навіть із збереженням імені вашого домену без жодних "хвостиків" і розширень. Або встановити спеціальний плагін на той же блог на WordPress. Він дасть можливість не тільки приймати платежі без відкриття ІП або ТОВ, а й повністю автоматизує роботу з клієнтами.

До змісту

Спосіб п'ятий. Проведення вебінарів і майстер-класів

"Жива" інформація завжди коштує дорожче. Але для того щоб донести свої унікальні знання до покупців або клієнтів зовсім немає необхідності здавати дитини отетеріли від масштабів відповідальності татові і брати квиток в Урюпінськ. Веб-камера і мікрофон - і на зв'язку з вами вся планета.

Набрати учасників Інтернет-семінару (вебінару) можна хоч в ЖЖ, хоч в блозі, хоч серед мам на дитячому майданчику. Інтернет стає все швидше, діти лягають все пізніше, а коліна з кожною новою сесією трясуться все менше.

До змісту

Спосіб шостий. коучинг

У двох словах, коучинг - це допомога в досягненні цілей. Хоче, наприклад, хтось забратися на Еверест. І щось рік за роком його зупиняє. Те зовнішні причини, то начебто і не хочеться вже. А потім знову як накотить ... Набридає йому мотатися туди-сюди, як маятник, і приходить він до коуча. Так, мовляв, і так, і хочу на Еверест, і не хочу.

І коуч розкриває його, як консервну банку. Розбирає мети, досліджує причини, мотивує і допомагає подолати перешкоди. І задає, задає, задає, задає питання. Чим більше питань, тим більше відповідей таких, які раніше і в голову не приходили. Коуч - це тренер, який змушує спортсмена досягати найвищих результатів.

Будь-яка жінка в тій чи іншій мірі - коуч. Так само як коуч, вона не може пройти шлях за свою дитину, але може допомогти йому зробити це самому.

До змісту

Спосіб сьомий. консалтинг

Консалтинг - це можливість проявити свої професійні якості з набагато більшою, ніж на роботі, віддачею. На відміну від коуча, консультант допомагає клієнтові не досягти мети самостійно, а робить роботу за нього або разом з ним. Консультант вирішує конкретну проблему і отримує гроші за конкретне рішення.

Всі ці сім способів - не більше ніж "модулі". Взявши за основу щось одне, його легко доповнити ще двома-трьома варіантами зі списку.

Всього кілька місяців, і вчорашня недосвідчена матуся на співчуваючий питання "Як у вас з грошима? Туго, напевно?" може з гордістю відповісти: "Все відмінно! Я працюю на себе!"

Автор

Марія Новацкая фахівець з організації та налагодженню своєї справи в декреті

Коментувати можут "Сім реальних способів заробити в декреті головою або руками"

Всього кілька місяців, і вчорашня недосвідчена матуся на співчуваючий питання "Як у вас з грошима?
Туго, напевно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача