Статьи

Сестра Парасюка вирішила стати поліцейської

Володимир Парасюк і його сестра Ірина Голуб. Фото: Facebook

Сестра Парасюка вирішила стати поліцейської https://cdn.segodnya.ua/img/article/7670/3_main.1478271590.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7670/3_tn.1478271590.jpg 2016-11 -04T16: 58: 11 + 02: 00 Політика Ірина Голуб вже пройшла перший етап відбору для роботи в патрульній службі столиці

Сестра народного депутата України Володимира Парасюка Ірина Голуб пройшла перший етап відбору в патрульну поліцію Києва. Про це повідомляє видання " високий Замок ".

"Я пройшла тільки перший етап. Здавала тести на логіку і знання законів. Питання були каверзні, але з максимальних 60 балів набрала 54. Крім філологічного, маю юридичну освіту. Дещо довелося відновити в пам'яті, а закон про Нацполіціі або антикорупційне законодавство довелося вчити з нуля. Було нескладно ", - розповіла Голуб.

Зараз жінка проходить військово-лікарську комісію. Попереду - фізпідготовка і психолого-психіатрична експертиза, а також співбесіду.

"Я людина молода, а тому хочу також брати участь у реформуванні нашої держави. Вірю в реформу МВС і нову поліцію. За всіма критеріями підходжу. Подумала: чому б не спробувати? Адже зараз стоїть питання: після декрету повертатися назад в університет на кафедру, або спробувати щось інше ", - говорить вона.

За словами Ірини, в комісіях не знають, що вона сестра Парасюка, і сам нардеп до останнього не знав, що його сестра збирається стати патрульним поліцейським.

Нагадаємо, додатковий набір в патрульну поліцію стартував 6 вересня. По його завершенню планується добрати 1000 нових співробітників. Велика частина з них будуть працювати в Києві, решта - в регіонах. Недолік кадрів в Києві, за інформацією Нацполіціі, викликаний тим, що частина офіцерів була переведена на керівні посади в регіони.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Подумала: чому б не спробувати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача