Статьи

Сестра Парасюка вирішила стати поліцейської

Володимир Парасюк і його сестра Ірина Голуб. Фото: Facebook

Сестра Парасюка вирішила стати поліцейської https://cdn.segodnya.ua/img/article/7670/3_main.1478271590.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7670/3_tn.1478271590.jpg 2016-11 -04T16: 58: 11 + 02: 00 Політика Ірина Голуб вже пройшла перший етап відбору для роботи в патрульній службі столиці

Сестра народного депутата України Володимира Парасюка Ірина Голуб пройшла перший етап відбору в патрульну поліцію Києва. Про це повідомляє видання " високий Замок ".

"Я пройшла тільки перший етап. Здавала тести на логіку і знання законів. Питання були каверзні, але з максимальних 60 балів набрала 54. Крім філологічного, маю юридичну освіту. Дещо довелося відновити в пам'яті, а закон про Нацполіціі або антикорупційне законодавство довелося вчити з нуля. Було нескладно ", - розповіла Голуб.

Зараз жінка проходить військово-лікарську комісію. Попереду - фізпідготовка і психолого-психіатрична експертиза, а також співбесіду.

"Я людина молода, а тому хочу також брати участь у реформуванні нашої держави. Вірю в реформу МВС і нову поліцію. За всіма критеріями підходжу. Подумала: чому б не спробувати? Адже зараз стоїть питання: після декрету повертатися назад в університет на кафедру, або спробувати щось інше ", - говорить вона.

За словами Ірини, в комісіях не знають, що вона сестра Парасюка, і сам нардеп до останнього не знав, що його сестра збирається стати патрульним поліцейським.

Нагадаємо, додатковий набір в патрульну поліцію стартував 6 вересня. По його завершенню планується добрати 1000 нових співробітників. Велика частина з них будуть працювати в Києві, решта - в регіонах. Недолік кадрів в Києві, за інформацією Нацполіціі, викликаний тим, що частина офіцерів була переведена на керівні посади в регіони.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Подумала: чому б не спробувати?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.