Статьи

Сестра засновника Facebook йде в Google

Аріель Цукерберг. Фото з сайту canberratimes.com.au

Молодша сестра засновника Facebook, мультимільярдера Марка Цукерберга, Аріель скоро повинна стати співробітницею Google , Головного конкурента найбільшої в світі соцмережі.

Корпорація Google напередодні оголосила про покупку стартапу Wildfire, який розробляє платформу для управління маркетинговими кампаніями в соціальних мережах. Аріель Цукерберг працює в Wildfire на позиції молодшого менеджера. Штат компанії чисельністю в 400 людина повинна увійти до складу Google.

"Я в Ізраїлі на Birthright (безкоштовна освітня поїздка до Ізраїлю для молодих євреїв) і тільки що дізналася, що стала співробітницею Google. Не буду брехати ... відчуваю себе ніяково, але в той же час дуже горда бути частиною команди Wildfire в цей хвилюючий день для Алана і Вікторії (засновники стартапу Вікторія Ренсом і Алан Чуард) ", - написала у своєму Facebook-акаунті Аріель Цукерберг.

На відміну від старшої сестри Марка Цукерберга - Ренді - Аріель не захотіла скористатися сімейним станом і вважала за краще самостійно будувати кар'єру, хоча Марк Цукерберг пропонував їй приєднатися до своєї команди.

Ренді Цукерберг кілька років керувала маркетингом Facebook, але влітку минулого року покинула соцмережа заради власного проекту.

"Вітаю Wildfire! Тепер більше членів сім'ї Цукерберг працює на Google, ніж на Facebook", - написала Ренді в своєму Twitter-блозі, не уточнивши, хто ще з Цукербергом пов'язаний трудовими відносинами з Google.

Wildfire розробляє програмну платформу, яка дозволяє клієнтам управляти маркетинговими кампаніями і позиціонуванням свого бренду одночасно на декількох онлайн-майданчиках - Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest та інших. Маркетологи можуть контролювати офіційні сторінки брендів, додатки, твіти, відеоролики, рекламу, промо-акції та інший контент в рамках єдиної платформи. Сума угоди з Google не оголошена, але експерти оцінюють її в 250 мільйонів доларів.

Facebook і Google конкурують між собою як найбільші в світі агрегатори онлайнової інформації та рекламні майданчики

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача