Статьи

Серійне виробництво «Ангари» почнеться в Омську з 2023 року

17 Июля 2018 16:20 248 17 Июля 2018 16:20 248   МОСКВА

МОСКВА. КАЗИНФОРМ - Серійне виробництво ракет-носіїв «Ангара» розпочнеться на омському ВО «Політ» з 2023 року. Туди переїде все виробництво, в Москві на території Центру Хрунічева залишиться тільки конструкторське бюро, повідомив у вівторок журналістам гендиректор Роскосмоса Дмитро Рогозін. Про це передає ТАСС .

«Ми виходимо з того, що ми виходимо на серійне виробництво ракет« Ангара »на омської виробничому майданчику до 2022-2023 років. Ми закриваємо програму і весь бізнес, пов'язаний з «Протоном», тому що з 2025 року його літати з Байконура вже не зможе зважаючи на ті обмежень, які були введені з використання ракет з таким паливом (гептилом - прим. ТАСС) », - сказав Рогозін .

За його словами, московський завод буде трансформований в інженерний центр, а все виробництво буде переведено до Омська. «У Москві залишиться конструкторське бюро, технологи. Ми з [мером Москви] Сергієм Семеновичем Собяніним домовилися, що весь інженерно-конструкторський потенціал повинен залишитися в Москві », - зазначив Рогозін.

«Ангара» - сімейство російських ракет-носіїв від легкого до важкого класів. Нове сімейство використовує екологічно чисті компоненти палива. Поки було проведено тільки два запуски, обидва з космодрому Плесецьк: легка «Ангара-1.2ПП» стартувала в липні 2014 року, важка «Ангара-А5» - в грудні 2014-го.

Основний стартовим майданчиком для ракет-носіїв сімейства «Ангара» стане космодром Східний в Амурській області.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача