Статьи

Серійне виробництво «Ангари» почнеться в Омську з 2023 року

17 Июля 2018 16:20 248 17 Июля 2018 16:20 248   МОСКВА

МОСКВА. КАЗИНФОРМ - Серійне виробництво ракет-носіїв «Ангара» розпочнеться на омському ВО «Політ» з 2023 року. Туди переїде все виробництво, в Москві на території Центру Хрунічева залишиться тільки конструкторське бюро, повідомив у вівторок журналістам гендиректор Роскосмоса Дмитро Рогозін. Про це передає ТАСС .

«Ми виходимо з того, що ми виходимо на серійне виробництво ракет« Ангара »на омської виробничому майданчику до 2022-2023 років. Ми закриваємо програму і весь бізнес, пов'язаний з «Протоном», тому що з 2025 року його літати з Байконура вже не зможе зважаючи на ті обмежень, які були введені з використання ракет з таким паливом (гептилом - прим. ТАСС) », - сказав Рогозін .

За його словами, московський завод буде трансформований в інженерний центр, а все виробництво буде переведено до Омська. «У Москві залишиться конструкторське бюро, технологи. Ми з [мером Москви] Сергієм Семеновичем Собяніним домовилися, що весь інженерно-конструкторський потенціал повинен залишитися в Москві », - зазначив Рогозін.

«Ангара» - сімейство російських ракет-носіїв від легкого до важкого класів. Нове сімейство використовує екологічно чисті компоненти палива. Поки було проведено тільки два запуски, обидва з космодрому Плесецьк: легка «Ангара-1.2ПП» стартувала в липні 2014 року, важка «Ангара-А5» - в грудні 2014-го.

Основний стартовим майданчиком для ракет-носіїв сімейства «Ангара» стане космодром Східний в Амурській області.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.