Статьи

Серіал "Гра престолів" увійшов до Книги рекордів Гіннесса

Кадр із серіалу "Гра престолів"

Серіал "Гра престолів" увійшов до Книги рекордів Гіннесса завдяки рекордній кількості одночасних трансляцій: другий епізод 5 сезону одночасно був показаний в 173 країнах. Від імені всіх учасників знімальної групи та каста престижну нагороду отримала Мейсі Вільямс, яка грає в серіалі Арью Старк.

Раніше рекорд, побитий "Грою престолів", належав кримінальному телесеріалу "CSI", серії якого одночасно виходили в ефір максимум в 171 країні.

"Гра престолів" вже вдруге входить в Книгу рекордів Гіннесса - правда, в перший раз привід був не надто радісним: деякий час назад серіал встановив рекорд як телешоу, яке найбільше постраждало від "піратів", поширюють нелегальний контент. Втім, саме через те, що "піратам" вдалося "злити" в мережу перші кілька епізодів 5 сезону, "Гра престолів" і зуміла завоювати другий рекорд - другу серію 5 сезону HBO запустили в ефір в 173 країнах одночасно, щоб якось то компенсувати збитки від "піратства".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: popcornnews.ru

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача