Статьи

Серіал «Братани-2» - Коли дивитися? О 10:25 (20 квітня 2018), Владивосток

  1. 27-я - 29-я серії Через сутички з зеками, підісланими Сан Саничем, втеча Макара і Ганса зривається....
  2. тривалість
  3. У ролях
  4. Автор
  5. виробництво

27-я - 29-я серії

Через сутички з зеками, підісланими Сан Саничем, втеча Макара і Ганса зривається. Микита готується до від'їзду, але його захоплює Локшин. Під тортурами Микита підписує відмову на право розпоряджатися спадщиною Царя і передає всі повноваження Насті. За наказом Локшина, Микита дзвонить Алексу і призначає йому зустріч. Алексу вдається сховатися від міліції. Він отримує письмову відмову Микити. Орлов відправляє Настю на лікування за кордон. Він же організовує втечу Макара і Ганса, але по дорозі їх викрадають невідомі, а підставні конвоїри гинуть. На Алекса чиниться замах. Люди Кондора підлаштовують автокатастрофу, але Алексу вдається вижити. Тяжкопоранений, він зв'язується з Льонею. Підозрюючи Алекса в зраді, Льоня з Макаром вирішує перевірити від кого йде витік інформації.

Підозрюючи Алекса в зраді, Льоня з Макаром вирішує перевірити від кого йде витік інформації

+16

НТВ

Помилка в розкладі

Через сутички з зеками, підісланими Сан Саничем, втеча Макара і Ганса зривається.

Микита готується до від'їзду, але його захоплює Локшин. Під тортурами Микита підписує відмову на право розпоряджатися спадщиною Царя і передає всі повноваження Насті. За наказом Локшина, Микита дзвонить Алексу і призначає йому зустріч.

Алексу вдається сховатися від міліції. Він отримує письмову відмову Микити. Орлов відправляє Настю на лікування за кордон. Він же організовує втечу Макара і Ганса, але по дорозі їх викрадають невідомі, а підставні конвоїри гинуть.

На Алекса чиниться замах. Люди Кондора підлаштовують автокатастрофу, але Алексу вдається вижити. Тяжкопоранений, він зв'язується з Льонею. Підозрюючи Алекса в зраді, Льоня з Макаром вирішує перевірити від кого йде витік інформації.

тривалість

2 години 35 хвилин (155 хвилин)

У ролях

Олександр Мохов, Сергій Селін, Борис Клюєв, Олексій Кравченко, Дмитро Дьяконов, Дарина Калмикова, Саїд багів, Анна Чіповська, Михайло Багдасаров

Автор

Володимир Зайцев

виробництво

Телекомпанія "Мостелефільм" на замовлення Телеканалу "НТВ"

Росія

2010

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.