Статьи

Серед відвідувачів сайтів більше 60% - програмні боти

Згідно з дослідженнями аналітичної компанії Incapsula, активність ботів на сайтах зашкалює. Комп'ютерні програми обігнали людей по частоті заходів на ресурси - їх частка в загальному обсязі трафіку зросла до 61,5%.

Дослідники Incapsula збирали статистику з 20 тисяч сайтів на протязі 90 днів. Експерти прийшли до висновку , Що 6 з 10 користувачів, які відвідують web-сайт, - це комп'ютерні програми, а не люди.

Основну масу ботів (31%) запускають пошукові системи, які останнім часом збільшили частоту індексації сайтів. Чималу частину складають "скрепери" (scrapper) - інструменти для автоматичного копіювання матеріалів сайту.

З скопійованого контенту "скрепери" створюють дублікати, відбирають бази з адресами електронної пошти та іншою інформацією. На них припадає 5% трафіку. Далі йдуть хакерські інструменти (4,5%), в тому числі, сканери портів.

В окрему категорію ботів винесені інструменти для DDoS-атак - на них припадає 20,5% web-трафіку. Само собою, в ході DDoS-атаки кількість ботів серед "відвідувачів" сайту може зашкалювати за 99,9%.

нещодавно стало відомо , Що переважна більшість роздрібних мереж не приділяють належної уваги стандартам безпеки при зберіганні інформації про своїх клієнтів, а також, їх особистих даних.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.