Статьи

Серце не завелося: в Одесі під час операції помер відомий військовий лікар

В Одесі помер відомий військовий лікар Олег Кушнір, який також рятував і бійців, які отримали поранення на Донбасі.

Йому стало погано на роботі - під час операції. Колеги-медики нічого не змогли зробити. Про трагедію повідомив на своїй сторінці в Facebook волонтер Андрій Танцюра.

"Раптово пішов з життя один з кращих госпітальних лікарів, начальник клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю Кушнір Олег Сергійович! Пішов на робочому місці, під час операції, рятуючи життя іншим, він не вберіг себе!" - написав він.

  - написав він

Як з'ясувалося, під час операції Олегу Кушніра стало погано і він присів відпочити. Три години лікарі госпіталю і приватних клінік намагалися повернути його до життя, але запустити серце так і не вдалося.

як повідомляв OBOZREVATEL , Раніше в мережі показали жорстоку реальність про роботу лікаря в Україні. Так, в Кіровоградській області кардіохірург отримав за місяць майже в два рази менше, ніж позначена мінімальна зарплата в Україні.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача