Статьи

Серце не завелося: в Одесі під час операції помер відомий військовий лікар

В Одесі помер відомий військовий лікар Олег Кушнір, який також рятував і бійців, які отримали поранення на Донбасі.

Йому стало погано на роботі - під час операції. Колеги-медики нічого не змогли зробити. Про трагедію повідомив на своїй сторінці в Facebook волонтер Андрій Танцюра.

"Раптово пішов з життя один з кращих госпітальних лікарів, начальник клініки інтенсивної терапії Одеського військового госпіталю Кушнір Олег Сергійович! Пішов на робочому місці, під час операції, рятуючи життя іншим, він не вберіг себе!" - написав він.

  - написав він

Як з'ясувалося, під час операції Олегу Кушніра стало погано і він присів відпочити. Три години лікарі госпіталю і приватних клінік намагалися повернути його до життя, але запустити серце так і не вдалося.

як повідомляв OBOZREVATEL , Раніше в мережі показали жорстоку реальність про роботу лікаря в Україні. Так, в Кіровоградській області кардіохірург отримав за місяць майже в два рази менше, ніж позначена мінімальна зарплата в Україні.

Підпишись на Telegram-канал і подивися, що буде далі!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача