Статьи

SEO-просування WordPress-сайту. Як просувати самостійно

Вибираючи движок для управління сайтом, оптимізатори, найчастіше, зупиняються на CMS WordPress, оскільки він є найбільш зручним і популярним

Вибираючи движок для управління сайтом, оптимізатори, найчастіше, зупиняються на CMS WordPress, оскільки він є найбільш зручним і популярним. Тут ми розглянемо, як просувати сайт іменний на цій CMS, оскільки кожен движок вимагає до себе особливого підходу.

оптимізація шаблону

Движок WordPress зовсім не оптимізований з боку SEO, і тому просування потрібно почати саме з цього. Будь безкоштовний шаблон має в собі величезну кількість сміття, від якого потрібно якомога швидше позбутися.

Приховані посилання. Як правило, вони містяться у підвалі (футере) сайту. Кожне посилання забирає частину ваги сайту, через що просування може утруднити, якщо від них не позбутися. Пошуковики не люблять приховані посилання, і через них ресурс може порахуватися низькоякісним.

Виявити посилання можна за допомогою спеціальних плагінів (Наприклад, TAC), програм і онлайн-сервісів. Позбутися від них набагато складніше, тому що багато хто з них захищені спеціальним кодом.

Дублі. Движок постійно створює дублі сторінок, що також може негативно вплинути на просування. Наприклад, існують дубль під назвою Replyctom, який створює окрему сторінку для кожного коментаря. Виходить, що якщо на сайті буде 100-200 коментарів, буде створено таку ж кількість сторінок з однаковим контентом.

Позбутися від усіх дублів потрібно якомога швидше, щоб не занапастити сайт ще на початковому етапі розвитку.

Неправильне розташування тегів h1, h2, h3. Заголовки мають велику значимість для пошукових систем, тому неправильне їх вживання неприпустимо. У більшій частині шаблонів WordPress присутній Переспа тега h2. Це може привести до зменшення його значущості і навіть до санкції.

Установка необхідних плагінів для просування

Через високу популярність WordPress можна знайти плагін для реалізації практично кожної функції. Давайте розберемо найважливіші модулі, необхідні для просування.

  • RusToLat. Пошукові системи віддають перевагу посиланням, всередині яких знаходиться назва сторінки. Даний движок має невідповідні для просування посилання, а плагін RusToLatісправляет цю ситуацію.
  • All in One SEO Pack. Дуже важливий плагін для просування, який дозволить заповнювати мета-теги для сторінок (Title, description, keywords).
  • Akismet. Як тільки сайт буде проіндексований, на ньому буде постійно з'являтися спам. Зловмисники роблять це за допомогою спеціальних програм, тому в день сайт може спам десятки разів.

Запобігти цьому допоможе плагін Akismet.

  • Google XML Sitemaps. Дозволяє моментально створити карту сайту, яка так необхідна для прискорення індексації.

Деякі плагіни можна замінити ручним редагуванням PHP-коду. В інтернеті є чимало статей про те, як реалізувати будь-яку функцію вручну.

Просування в топ

Сам процес просування в топ видачі не сильно відрізняється від розкрутки сайту на будь-якому іншому движку. Необхідно виконувати ті ж самі дії: SEO-оптимізація тексту, закупівля посилань, перелінковка, поліпшення поведінкових факторів і т. Д.

В курсі на сторінці http://vtop10.net/seokurs/ в режимі реального часу докладно розповідається про те, як просувати сайт на системі WordPress. Курс триває 2 місяці, і після його закінчення будь-який початківець веб-майстер зможе стати справжнім SEO-спеціалістом. Грамотно виконуючи всі дії в курсі, відвідуваність сайту може вирости в 10 або навіть 100 разів.

Розміщення статті на сайті

При розміщенні статті на сайт потрібно виконувати наступні рекомендації:

  • Бажано не копіювати з статтю і Word в редактор WordPress, оскільки в цьому випадку движок створює зайвий код. Від них необхідно позбутися. Це відбувається тільки тоді, коли копіювання ведеться в візуальний редактор, а не текстової.
  • Головне зображення статті не повинно містити в собі посилання на сторінку. На багатьох блогах натисканням по мініатюрі можна відкрити статтю повністю. Так робити не варто, оскільки вага буде ділитися відразу на 3 посилання: На кнопку "Читати далі", на Title сторінки і картинку. Використовуючи зображення як посилання, ми втрачаємо вага, який можна було передати ключовим словом в Title.
  • При додаванні головною картинки до статті потрібно використовувати саме функцію "Мініатюра". Додавання зображення без цієї функції не дозволить відстежувати всі головні картинки.

висновок

Перед початком просування на WordPress потрібно добре попрацювати над оптимізацією. Пошукові системи дуже вимогливі, і будь-яка прихована посилання, дубль, погана структура може поставити хрест на розкручуванні сайту. Творці навряд чи коли-небудь виправлять всі SEO-помилки, тому нічого не залишається, як користуватися плагінами і вручну видаляти код.

Хочете просунути свій сайт на WordPress?

https://seowordpress.pro/

Приєднуйтесь

Приєднуйтесь

Хочете просунути свій сайт на WordPress?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача