Статьи

SEO оптимізація на WordPress - особливості і секрети

  1. Просування і SEO оптимізація на WordPress - особливості, переваги Зараз можна зустріти десятки CMS,...

Просування і SEO оптимізація на WordPress - особливості, переваги

Просування і SEO оптимізація на WordPress - особливості, переваги

Зараз можна зустріти десятки CMS, кожна з яких має певні переваги і сильні сторони. Якщо ви хочете створити сайт «для себе», наприклад, візитку, або просто випробувати навички програмування, верстки, дизайну або просування, то вибір платформи зводиться тільки до ваших особистих вподобань і досвіду. Зовсім інакше слід чинити, якщо створюється комерційний портал - для його успіху потрібно просування, тому необхідно підібрати найбільш підходящу для цього CMS.

Природно, розкрутка можлива на будь-якій платформі, але деякі просто надають більше стандартних можливостей для цього і роблять сам процес більш зручним і, відповідно, швидким. Якраз це і потрібно більшості вебмайстрів - максимально сконцентруватися на самому просуванні, а не методах і можливості його реалізації.

На нашу, аж ніяк не скромному, думку, саме система WordPress найбільш точно відповідає основним критеріям зручної і швидкої оптимізації. Недарма ж сам Matt Cutts (провідний спеціаліст Google по оптимізації) сказав, що Вордпресс - відмінна CMS для просування сайту в пошукових системах. Немає причин не довіряти цій людині, тим більше переваги SEO оптимізації на WordPress перевірені на практиці тисячами веб-майстрів, в тому числі і фахівцями інтернет-агентства IKS Digital .

Чому Вордпресс?

Для початку слід розуміти, що система є дуже зручною і розгорнутої, чого не можна сказати про багатьох конкурентів. Поправити будь-які елементи, підписи, тексти, інтегрувати лічильник Метрики - все це можна зробити за кілька кліків, навіть не будучи «WP Гуру». Тому розкрутка на WordPress швидка, зручна і може виконуватися навіть фахівцями початкового рівня під керівництвом досвідчених наставників.

Автоматизація багатьох процесів - ще один плюс, який виділяє систему. Просування на вордпресс буде більш успішним, так як управляти індексацією можна прямо з налаштувань системи, а плагіни для оптимізації автоматично згенерує такі важливі файли як robots.txt і sitemap.xml.

До речі про плагіни - це особливе перевага, яке дозволяє виробляти SEO оптимізацію на WordPress з ювелірною точністю. Якщо вам знадобиться додатковий функціонал, то можна просто «погуглити» потрібний плагін і встановити його в 2 кліка - і все вже працює. Особливо цінна можливість внесення масових правок на сайт - її по достоїнству оцінять власники великих порталів.

Внутрішня оптимізація - це важливо, але в наш час в ТОП вже не вийдеш однієї оптимізацією і посиланнями. Потрібні соціальні сигнали, функціонал яких вже частково інтегрований в платформу. Ви можете швидко додати до своїх постах коментарі, соціальні кнопки, налаштувати кросспостінг.

WordPress - це програмний продукт, який використовують у всьому світі. Тому сайти на цьому движку легко адаптувати під мобільний перегляд. Також добре реалізована кроссбраузерность, яка відповідає за однаково правильне відображення сторінок через всі можливі програми для перегляду. Ці особливості теж впливають на SEO оптимізацію на WordPress, наприклад, фільтр Яндекса Владивосток створений якраз для зниження позицій не адаптивні сайтів.

З чисто технічних особливостей платформи в допомогу якісному просуванню можна відзначити вбудовану в систему генерацію ЧПУ (человекопонятний урлов) і можливість повністю закрити сайт на будь-який час.

Чому Вордпресс?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача