Статьи

SEO-блог для молодих вебмайстрів: як просунути сайт з нуля

Подробиці Переглядів: 10232

Подробиці Переглядів: 10232

Просування відео на Youtube - справа не найпростіше. Але одного разу зробивши його, і зрозумівши основні принципи, Ви отримаєте хорошу віддачу. Отже, що ж потрібно робити, щоб почати використовувати Youtube як маркетинговий інструмент для залучення додаткових клієнтів?

Будь-який власник сайту або інтернет-магазину прагне збільшити трафік. Чим більше клієнтів відвідають Ваш сайт, тим швидше будуть поліпшуватися поведінкові чинники, а це сьогодні безпосередньо впливає на пошукову видачу. Саме так, крок за кроком, можна швидко розкрутити бізнес в інтернеті.

Коли Ви займаєтеся просуванням, звертатися до Youtube треба. Це одне з найпопулярніших соціальних медіа і може забезпечити стабільне збільшення відвідуваності вашого сайту. Правильно оптимізоване відео призведе до Вас не тільки тих клієнтів, хто шукає в пошукових системах, але і безпосередньо з самого відеохостингу.

Детальніше...

Отже, що ж потрібно робити, щоб почати використовувати Youtube як маркетинговий інструмент для залучення додаткових клієнтів?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.