Статьи

Seller-Online: доставка покупок з аукціону eBay, онлайн магазинів США, Ваш посередник при продажах

Пропав замовлення в розділі Мої замовлення Відповідь: Перевірте будь ласка фільтри за датою і статусу замовлення в розділі Мої замовлення або Мої продажу Покупець заплатив, але замовлення не з'явився в Seller-Online

Відповідь: Перевірте будь ласка чи немає Вашої платежу в розділі Мої замовлення - Невідомі платежі. Якщо немає - повідомте будь ласка наступну інформацію про платіж:

 • - дату оплати;
 • - суму оплати;
 • - Назва товару;
 • - ім'я прізвище покупця;
 • - email покупця (або номер PayPal транзакції);

Куди вводити трек-номер відправленої посилки?

Відповідь: Після відправлення посилки потрібно додати трек-номер посилки на сторінку з деталями замовлення в особистому кабінеті в Seller-Online. Натискаєте на номер замовлення, а далі інструкцію знайдете тут: https://www.seller-online.com/help/how/unlock-orders/

Як прийняти платіж минаючи торговельний майданчик?

Відповідь: Для прийому платежу безпосередньо від покупця, рекомендуємо згенерувати платіжну посилання в розділі Мої дані - Налаштування продажів і відправити її покупцеві для оплати. Платіж, зроблений по такому посиланню, буде автоматично зарахований в Ваш особистий кабінет.

Пропав замовлення в розділі Мої замовлення Відповідь: Перевірте будь ласка фільтри за датою і статусу замовлення в розділі Мої замовлення або Мої продажу Покупець заплатив, але замовлення не з'явився в Seller-Online  Відповідь: Перевірте будь ласка чи немає Вашої платежу в розділі Мої замовлення - Невідомі платежі

Коли розблокуються гроші за продаж?

Відповідь: Принципи розблокування замовлень для клієнтів, які не мають статусу перевіреного продавця, описані на наступній сторінці.

довідки: https://www.seller-online.com/help/how/shipping/

Якщо Ви бачите на сайті поштової служби в країні одержувача по Вашому трек-номеру інформацію про те, що посилка доставлена ​​покупцеві або у вас є інформація від покупця - натисніть на сторінці з деталями замовлення кнопку "Повідомити оператору про доставку". При необхідності, оператор запитає у вас додаткову інформацію.

Будь ласка, дотримуйтесь процедури, що описана у нас на сайті. І відповідайте на листи отримані від оператора

Чи можливий висновок засобів через Paypal?

Відповідь: Виведення коштів через Paypal можливий тільки як оплата за товар або послугу, з оплатою комісії PayPal одержувачем коштів.

Як оплатити послуги etsy / ebay fees?

Відповідь: Ви можете оплатити рахунок etsy з коштів, наявних на рахунку в Seller-Online. Для оформлення заявки на оплату потрібно заповнити форму в розділі Мій рахунок - Оплата послуг ebay / etsy.
Термін оплати заявки - 3 робочих дня.

Покупець оплатив echeck, що це?

Відповідь: В ряді випадків, покупці оплачують через paypal способом echeck (Оплата здійснюється безпосередньо з банківського рахунку покупця). В такому випадку транзакція може займати до 3-5 робочих днів. Після успішної "очищення" платежу такий продаж буде автоматично зарахована в особистий кабінет клієнта.

Чи можна приймати платежі з майданчика **********?

Відповідь: Будь ласка, повідомте будь ласка які саме товари Ви плануєте продавати на даному майданчику? Якщо для налаштування платежів досить вказати тільки наш paypal email ( [email protected] ) - то підключення можливо.

Чи приймаєте Ви платежі за цифрові товари?

Відповідь: Ви можете приймати платежі на PayPal рахунок сервісу Seller-Online тільки за фізично відчутні товари, не заборонені правилами Paypal або нашого сервісу ( https://www.seller-online.com/help/important/denied-goods/ ). Прийом платежів за цифрові товари заборонений, виняток робиться тільки для цифрових продажів на торгових майданчиках, якщо немає порушення авторських прав і завантаження купленого товару здійснюється з сайту.

Як розблокуються платежі за цифрові товари?

Відповідь: Якщо оплата отримана за продаж цифрового товару на Etsy, файл викачаний через систему завантажень і сума платежу менше 20 доларів - такий платіж буде розблоковано автоматично по витікання 3 днів з дати оплати. Замовлення, сумою 20 і більше доларів, або замовлення, отримані з інших дозволених майданчиків, розблоковуються вручну оператором після письмового звернення клієнта через 3 доби і перевірки.

Як зробити повернення коштів покупцеві?

Відповідь: З процедурою повернення коштів покупцеві Ви можете ознайомитися тут: https://www.seller-online.com/help/how/refund/
Якщо повернення здійснюється протягом 2-х діб з моменту надходження платежу, то комісії повертаються.

Не вдалося повернути гроші через систему, що робити?

Відповідь: У разі, якщо платіж, що повертається надійшов понад 60 днів тому, або валюта платежу відрізняється від долара США, або платіж заблокований на Paypal за скаргою - таке повернення неможливе в автоматичному режимі. У такому випадку потрібно письмово повідомити службу підтримки про необхідність зробити повернення (в листі вказати номера замовлення в нашій системі, суму і валюту в якій повинен отримати повернення покупець) і таке повернення буде зроблений протягом 3 робочих днів в ручному режимі.

Потрібно надати підтвердження повернення грошей покупцеві для закриття кейса на etsy

Відповідь: Потрібно письмово повідомити службу підтримки про необхідність надання скриншота з PayPal з даними про повернення (в листі вказати номера замовлення в нашій системі)

Чому не сходиться баланс

Відповідь: Всі операції по Вашому рахунку Ви можете бачити в розділі Мій рахунок. Платежі, виділені сірим - заблоковані (-) або очікують (+) - не відображаються на балансі.
Якщо з якоїсь з операцій є питання - повідомте будь ласка.

Відкрив новий магазин etsy, відкривати новий акаунт в Seller-Online або додати в існуючий?

Відповідь: Рекомендуємо додавати нові etsy-магазини або ebay-логіни в уже існуючий акаунт у Seller-Online. Додати можна в розділі Мої дані - Налаштування продажів.

Розшифровка термінів за рахунком Відповідь:

 • Чекає - Сума платежів, що надійшли на рахунок, але ще не розблокованих оператором або системою. До таких платежів відносяться замовлення продажу, недоставлені покупцям і заблоковані на Пейпеле замовлення.
 • Буде знято - Сума заблокованих коштів за заявками на висновок.
 • Доступно для виведення - Цю суму ви можете зняти з рахунку (за вирахуванням оплати грошового переказу).

Комісія PayPal і Seller-Online знімається відразу при надходженні платежу.

Висновок на PAYONEER

Відповідь: Для оформлення виведення на Payoneer, Ви повинні зайти в нашій системі в розділ МІЙ РАХУНОК - ВИСНОВОК ЗАСОБІВ взяти реквізити для оформлення запиту в поле «На карту Payoneer в USD по інвойсу - ЗМІНИТИ РЕКВІЗИТИ» Після чого можете оформити заявку шляхом оформлення запиту на переклад з Вашого особистого кабінету в Payoneer, використовуючи отримані реквізити

Після оформлення запиту на сайті Payoneer, Ви повинні в нашій системі, в розділі «МІЙ РАХУНОК - ВИСНОВОК ЗАСОБІВ» вказати суму на яку ви оформили запит і в коментарі обов'язково вказати номер оформленого вами запиту. Після чого натиснути кнопку «Далі»

Для оформлення запиту на виведення коштів з особистого кабінету в Payoneer використовуйте наступні дані:

 • Назва компанії - Protek Trading Services Inc
 • Сайт компанії - www.seller-online.com
 • Ім'я контактної особи - Dmitry
 • Прізвище контактної особи - Prokopenko
 • Адреса електронної пошти - [email protected]
 • Країна - USA
 • Штат - California
 • Description - Ваш логін в Seller-Online
 • Due by - як мінімум 2 робочих дня до поточної дати

Замовив виведення коштів, але гроші не вивелися

відповідь: https://www.seller-online.com/help/how/withdrawal-of-funds/

Виведення коштів з системи відбувається в той же робочий день, якщо заявка на висновок подана до 12-00. Заявки, подані після 12-00, обробляються на наступний робочий день. У суботу, неділю та святкові дні висновок коштів не здійснюється. Зверніть будь ласка увагу на терміни зарахування, декларовані банками.

Запросив новий пароль, але не можу увійти в систему

Відповідь: При використанні функції «Забули пароль» спочатку вам приходить лист з повідомленням про те, що запрошені зміна пароля і посиланням, яку потрібно активувати. Після цього ви отримуєте другий лист, в якому вже буде новий пароль для входу згенерований системою.

Переконайтеся, будь ласка, що ви вводите саме останній отримань вам пароль, якщо ви кілька разів робили запит на відновлення пароля. А також перевірте, будь ласка, введення капчі при вході.

Налаштування прийому платежів з сайту ravelry

Відповідь: Налаштування прийому платежів з ravelry вимагає додавання прав для Вашого магазину в нашому paypal рахунку. Для підключення Вашого ravelry-магазину повідомте будь ласка Ваш логін і пароль до нього.

Прописати Ваш Username на ravelry в поле "Логін на ebay або назва магазину на маркетплейсе" в розділі "Мої дані" - "Налаштування продажів" у Вашому особистому кабінеті в Seller-Online

Налаштування прийому платежів з сайту ARTFINDER

Відповідь: Налаштування прийому платежів з artfinder вимагає додавання прав для Вашого магазину в нашому paypal рахунку. Для підключення Вашого artfinder-магазину повідомте будь ласка Ваш логін і пароль до нього.

Налаштування прийому платежів з сайту Shopify

Відповідь: Налаштування прийому платежів з Shopify вимагає додавання прав для Вашого магазину в нашому paypal рахунку. Для підключення повідомте будь ласка Ваш логін, пароль до нього і назва Shopify магазину.

Чому мій платіж НЕ зарахувався автоматично в систему

Відповідь: З технічних причин автоматичне зарахування платежів можливо тільки для сайтів Ebay, Etsy, Ravelry. Платежі, що надходять з інших торгових майданчиків, потрапляють в список «Невпізнаних платежів» у нас на сайті. Звідки вам їх потрібно зажадати, використовуючи кнопку «Просити платіж»

Чи можна замовити виведення коштів на іншу карту (внести кілька карт для одного способу виведення)

Відповідь: В систему можливо внести тільки одні реквізити для кожного способу виведення. Для отримання платежу на іншу карту, необхідно змінити реквізити на нові.

Що таке Chargeback

Відповідь: Якщо покупець робить запит на повернення по своїй кредитній карті, а не на PayPal, то PayPal знімає додатково $ 20

Висновок суми понад 15000 грн. відповідь:

Коли розблокуються гроші за продаж?
Як оплатити послуги etsy / ebay fees?
Покупець оплатив echeck, що це?
Чи можна приймати платежі з майданчика **********?
Чи приймаєте Ви платежі за цифрові товари?
Як розблокуються платежі за цифрові товари?
Як зробити повернення коштів покупцеві?
Не вдалося повернути гроші через систему, що робити?
Відкрив новий магазин etsy, відкривати новий акаунт в Seller-Online або додати в існуючий?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача