Статьи

«Сбербанк» | Віртуальна карта для оплати в інтернеті

  1. Можливості "Віртуальної карти". реквізити
  2. Як оформити "Віртуальну карту" Ощадбанку?
  3. Як поповнити "Віртуальну карту"?

Чим приваблива "Віртуальна карта" Ощадбанку? Своєю швидкої і захищеною оплатою в інтернеті, або низькою ціною за річне обслуговування (всього 60 рублів в рік)? Може у неї є й інші супер можливості?

Про все це, поговоримо в нашому огляді.

Основною відмінністю "Віртуальної карти", наприклад від дебетової (або кредитної), можна вважати те, що вона не має фізичного носія.

Іншими словами помацати жорсткий пластик "Віртуальної карти" Вам не вдасться, так як по суті її немає. У Вас "на руках" будуть тільки реквізити карти, для оплати в мережі інтернет, різних товарів і послуг.

Дана карта відноситься до класу "Дебетових карт". Але, запитаєте Ви - "Навіщо тоді оформляти" Віртуальну ", якщо можна використовувати будь-яку дебетову?" .

За ступенем захищеності, "Віртуальна карта" дасть фору будь-якої відомої карті. Розробники впровадили в цей продукт найнадійніші і безпечні інструменти, які ідеально створені для оплати в інтернеті.

Адже ні для кого не секрет, що шахраї проявляють просто витончену винахідливість в мережі, але дана карта поки "їм не по зубам".

Можливості "Віртуальної карти". реквізити

З реквізитів будуть доступні наступні:

  • 16-значний номер і термін дії картки (доступ в "Особистому кабінеті");
  • 3-значний код безпеки CVV2 або CVC2.

Номер карти можна подивитися в "Особистому кабінеті" в сервісі "Сбербанк Онлайн", там же Ви зможете контролювати термін дії Вашої картки (термін дії карти - 3 роки).

Що стосується 3-значного коду безпеки, то його Ви отримаєте у вигляді СМС, на мобільний телефон.

Здійснюючи покупку товарів або послуг, внесіть ці реквізити в спеціальні поля оплати, і напишіть своє Ім'я та Прізвище в латинській транскрипції.

Можливості "Віртуальної карти" від Ощадбанку:

  • Безпечна оплата різних товарів і послуг в мережі інтернет;
  • Управління своїм рахунком карти, через "Мобільний банк" і "Сбербанк Онлайн";
  • Ви можете прив'язати свою карту до будь-яких електронних гаманців.

Як оформити "Віртуальну карту" Ощадбанку?

Для оформлення "Віртуальної карти", Вам спочатку потрібно оформити будь-яку дебетову карту "Ощадбанку" (Перейдіть за посиланням, і подивіться огляд кращих дебетових карт), вона в нашому майбутньому тандемі, буде основною картою (а "Віртуальна" відповідно - додаткової).

Вибирайте будь-яку, вона потрібна нам буде для відкриття банківського рахунку та оформлення договору банківських послуг. Зазвичай карта виготовляється близько 2 тижнів.

Якщо вона у Вас вже була, будь-яка: "Зарплатна", "Молодіжна", або інша, то можна використовувати в якості основної її.

Коли дебетова карта буде отримана, переходимо до реєстрації в сервісах "Сбербанк Онлайн" і "Мобільний банк". Просто без них буде проблематично здійснювати покупки через інтернет, і власне неможливо управляти рахунком карти.

"Сбербанк Онлайн" - це унікальний сервіс, завдяки йому можна на дистанції керувати витратами на ЖКГ, оплачувати різні послуги.

У Вас буде "Особистий кабінет" в цьому сервісі, і до речі звідти можна замовити "Віртуальну карту" (заходимо в "Особистий кабінет", вибираємо "Платежі та Переклади", звідти переходимо на вкладку "Оформити заявку на віртуальну карту").

Картки випускаються в форматі Visa і MasterCard. Особливих відмінностей в них немає, крім як обслуговуються вони різними платіжними системами.

При виникненні труднощів з оформленням карти, дзвонимо в Службу допомоги "Ощадбанку": (495) 500-00-05 або 8-800-200-37-47.

Для оформлення картки Visa Virtual або MasterCard Virtual, при собі потрібно мати діючу дебетову карту "Ощадбанку", або її реквізити.

Валюта рахунку "Віртуальної карти" - тільки рублі.

Одному клієнту можна оформити тільки одну карту класу "Virtual".

Як поповнити "Віртуальну карту"?

Поповнювати картку можна безготівковим шляхом через "Сбербанк Онлайн".

Другий спосіб поповнення - скористатися пристроями самообслуговування "Ощадбанку", задіявши операцію "Переказ з картки на картку".

І ще одна перевага "Віртуальної карти" - вона ніколи не загубиться.

Як поповнити "Віртуальну карту"?
Чим приваблива "Віртуальна карта" Ощадбанку?
Своєю швидкої і захищеною оплатою в інтернеті, або низькою ціною за річне обслуговування (всього 60 рублів в рік)?
Може у неї є й інші супер можливості?
Але, запитаєте Ви - "Навіщо тоді оформляти" Віртуальну ", якщо можна використовувати будь-яку дебетову?
Як оформити "Віртуальну карту" Ощадбанку?
Як поповнити "Віртуальну карту"?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача