Статьи

Samsung Gear VR

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 грудня 2016 року; перевірки вимагають 8 правок . Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 грудня 2016 року; перевірки вимагають 8 правок . Поточна версія сторінки поки   не перевіряв   досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від   версії   , Перевіреної 13 грудня 2016 року;  перевірки вимагають   8 правок Тип наголовний дисплей ( HMD ) Виробник Samsung платформа Galaxy Note 4 , Galaxy S6 , Galaxy Note 5 , Galaxy S6 Edge Plus , Galaxy S7 , Galaxy Note 7 , Galaxy Note FE , Galaxy S8 , Samsung Galaxy Note 8 , Samsung Galaxy A8 + , Galaxy S9 Дата релізу 8 грудня 2014 [1]

Samsung Gear VR - пристрій віртуальної реальності , наголовний дисплей ( HMD ), Розроблений компанією Samsung в співпраці з Oculus VR ( англ. ). Вперше пристрій було представлено 3 вересня 2014 року на виставці IFA 2014 [2] .

На відміну від Oculus Rift Gear VR повністю автономний і не вимагає підключення до ПК .

На відміну від Google Cardboard Gear VR для стеження за нахилами і поворотами голови використовує не акселерометр і гіроскоп смартфона, а датчики, вбудовані в сам шолом.

Gear VR не має власного дисплея і працює в зв'язці тільки зі смартфонами Samsung Galaxy (Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy Note 7, Galaxy S6 / S6 Edge / S6 Edge +, Galaxy S7 / S7 Edge, Galaxy S8 / S8 +, Galaxy S9 / S9 +). Пристрій являє собою пристосування для закріплення смартфона на голові перед очима. Забезпечено лінзами, регулятором фокусування, сенсорною панеллю управління, регулятором гучності, а також оснащено додатковими датчиками нахилу голови, що збільшує точність позиціонування і зменшує час затримки зображення. Джерелом звуку так само є смартфон. З'єднання очок зі смартфоном здійснюється за допомогою microUSB 1.1 [3] [4] .

Перша версія Samsung Gear VR, SM-R320, була випущений в грудні 2014 року. Ця версія сумісна тільки з Galaxy Note 4. Версія була призначена в основному для розробників, щоб вони встигли створити контент, до офіційного випуску споживчої версії пристрою.

Другий версія Samsung Gear VR, SM-R321, була випущений в березні 2015 року. Це пристрій підтримує лише Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Був доданий порт Micro USB для забезпечення додаткового харчування підключеного пристрою, а також невеликий вентилятор усередині для запобігання запотівання лінз.

Наступна версія, SM-R322, була випущена 20 листопада 2015 року. У цій версії знову кілька незначних змін у порівнянні з попередніми поколіннями. Перш за все, ця версія підтримує шість пристроїв Samsung Galaxy: S6, S6 Edge, S6 Edge +, Note 5, S7 і S7 edge. Вона також на 19% легше попередньої версії, і у неї перероблений тачпад для спрощення навігації.

Модель SM-R323 була випущена разом з Samsung Galaxy Note 7, головне з них збільшене поле огляд, плоску панель тачпада, зміна обкладинки і корпусу пристрою для зменшення відблисків. Модель також використовує роз'єм USB-C замість USB Micro-B, для підключення Note 7. 11 жовтня 2016 року, в зв'язку з відкликанням і припиненням виробництва смартфона Note 7, була скасована підтримка цього телефону з міркувань безпеки.

Оновлена ​​модель SM-R324 з підтримкою Galaxy S8 була випущена 29 березня 2017 року. Samsung також представила Gear VR Controller, він буде входити в комплект з новими окулярами, але також його можна буде придбати і окремо.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.