Статьи

Samsung Gear VR

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 грудня 2016 року; перевірки вимагають 8 правок . Поточна версія сторінки поки не перевіряв досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від версії , Перевіреної 13 грудня 2016 року; перевірки вимагають 8 правок . Поточна версія сторінки поки   не перевіряв   досвідченими учасниками і може значно відрізнятися від   версії   , Перевіреної 13 грудня 2016 року;  перевірки вимагають   8 правок Тип наголовний дисплей ( HMD ) Виробник Samsung платформа Galaxy Note 4 , Galaxy S6 , Galaxy Note 5 , Galaxy S6 Edge Plus , Galaxy S7 , Galaxy Note 7 , Galaxy Note FE , Galaxy S8 , Samsung Galaxy Note 8 , Samsung Galaxy A8 + , Galaxy S9 Дата релізу 8 грудня 2014 [1]

Samsung Gear VR - пристрій віртуальної реальності , наголовний дисплей ( HMD ), Розроблений компанією Samsung в співпраці з Oculus VR ( англ. ). Вперше пристрій було представлено 3 вересня 2014 року на виставці IFA 2014 [2] .

На відміну від Oculus Rift Gear VR повністю автономний і не вимагає підключення до ПК .

На відміну від Google Cardboard Gear VR для стеження за нахилами і поворотами голови використовує не акселерометр і гіроскоп смартфона, а датчики, вбудовані в сам шолом.

Gear VR не має власного дисплея і працює в зв'язці тільки зі смартфонами Samsung Galaxy (Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, Galaxy Note 7, Galaxy S6 / S6 Edge / S6 Edge +, Galaxy S7 / S7 Edge, Galaxy S8 / S8 +, Galaxy S9 / S9 +). Пристрій являє собою пристосування для закріплення смартфона на голові перед очима. Забезпечено лінзами, регулятором фокусування, сенсорною панеллю управління, регулятором гучності, а також оснащено додатковими датчиками нахилу голови, що збільшує точність позиціонування і зменшує час затримки зображення. Джерелом звуку так само є смартфон. З'єднання очок зі смартфоном здійснюється за допомогою microUSB 1.1 [3] [4] .

Перша версія Samsung Gear VR, SM-R320, була випущений в грудні 2014 року. Ця версія сумісна тільки з Galaxy Note 4. Версія була призначена в основному для розробників, щоб вони встигли створити контент, до офіційного випуску споживчої версії пристрою.

Другий версія Samsung Gear VR, SM-R321, була випущений в березні 2015 року. Це пристрій підтримує лише Galaxy S6 і Galaxy S6 Edge. Був доданий порт Micro USB для забезпечення додаткового харчування підключеного пристрою, а також невеликий вентилятор усередині для запобігання запотівання лінз.

Наступна версія, SM-R322, була випущена 20 листопада 2015 року. У цій версії знову кілька незначних змін у порівнянні з попередніми поколіннями. Перш за все, ця версія підтримує шість пристроїв Samsung Galaxy: S6, S6 Edge, S6 Edge +, Note 5, S7 і S7 edge. Вона також на 19% легше попередньої версії, і у неї перероблений тачпад для спрощення навігації.

Модель SM-R323 була випущена разом з Samsung Galaxy Note 7, головне з них збільшене поле огляд, плоску панель тачпада, зміна обкладинки і корпусу пристрою для зменшення відблисків. Модель також використовує роз'єм USB-C замість USB Micro-B, для підключення Note 7. 11 жовтня 2016 року, в зв'язку з відкликанням і припиненням виробництва смартфона Note 7, була скасована підтримка цього телефону з міркувань безпеки.

Оновлена ​​модель SM-R324 з підтримкою Galaxy S8 була випущена 29 березня 2017 року. Samsung також представила Gear VR Controller, він буде входити в комплект з новими окулярами, але також його можна буде придбати і окремо.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача