Статьи

Сайти адміністрації губернатора і уряду Пермського краю об'єднані

Як розповіла прес-секретар глави Пермського краю Дарина Левченко, з сьогоднішнього дня, 22 травня, на сторінці http://www.permkrai.ru/ запрацював оновлений портал, який об'єднав два сайти: адміністрації губернатора Пермського краю (admin.permkrai.ru) і уряду Пермського краю (permkrai.ru) - «Сайт губернатора та Уряду Пермського краю». Новий портал працює в тестовому режимі.

В майбутньому, як пояснила Дарина Левченко, «Пермський регіональний сервер», який сьогодні працює за адресою www .perm .ru , Також приєднається до http://www.permkrai.ru/ .

Об'єднанням урядових сайтів займається крайове міністерство інформаційного розвитку і зв'язку.

Нагадаємо, «Пермський регіональний сервер» був запущений ще в 1999 році. Вперше розмови про його закриття з'явилися в 2015 році, коли заробив портал gubernator59.ru. Але за нетривалий час своєї роботи новий ресурс встиг взяти участь у скандалі, пов'язаному з відключенням мовлення телеканалу «Урал-Інформ ТВ». Тоді прогубернаторскій сайт опублікував заяву, в якому тодішній губернатор фактично підтримав телеканал і розкритикував дії оператора «Ростелекома». Тоді прес-служба губернатора заявила про хакерську атаку. У 2016 році сайт gubernator59.ru був закритий. Замість нього з'явився сайт admin.permkrai.ru.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача