Статьи

Сайт візитка

 1. Сайт візитка. Що це? У загальному розумінні сайт візитка представляє з себе простий сайт, що містить...
 2. Що входить в сайт візитку?
 3. Сайт візитка, ціна, особливості бюджету.
 4. Що потрібно, щоб почати з Вами роботу від Вас.
 5. Чи багато часу займає розробка сайту візитки?
 6. Можливості сайту візитки
 7. Яким чином можна замовити сайт візитку?

Сайт візитка. Що це?

У загальному розумінні сайт візитка представляє з себе простий сайт, що містить компактний обсяг інформації, тобто найголовніше. Такий сайт зазвичай несе загальну інформацію про організацію, про послуги або товари даної організації. Також на сайт візитці міститься контактна інформація, документи з price-листами, новини організації. В цілому все вищеперелічене можна назвати візиткою організації в мережі Internet.

Сайт візитка. Навіщо він потрібен?

Для чого потрібен сайт візитка? Відповідь досить проста. Його створення викликає необхідність в разі власного відкриття представництва організації в мережі Internet, з метою термінового надання своїх контактів та іншої інформації партнерам і клієнтам, так і в цілому для розширення меж географії впізнаваності організації.

Що входить в сайт візитку?

Розробка сайту візитки зазвичай включає виготовлення індивідуального дизайну проекту на основі власного стилю організації і можливості, які є необхідними для проектів маленьких організацій. Отже перерахуємо:

 • "Про компанію". Даний розділ може містити одну або кілька сторінок, які несуть основну інформацію про компанію;
 • «Послуги» / «Продукція». В даному розділі повинна знаходитися інформація про ті послуги (товари), які представляє компанія;
 • «Новини». В даному розділі йде постійне оновлення новин компанії;
 • «Контакти». Тут знаходяться координати компанії і телефони для зв'язку + даний розділ також може містити форму зворотного зв'язку.

Часто на додаток до основних сторінках компанії хочуть бачити на своєму сайті так звану карту сайту. Іноді за бажанням замовника і при наявності досить великої кількості інформації сайт потребує пошуку по сайту.

Сайт візитка, ціна, особливості бюджету.

вартість створення інтернет сайту у нас від 3 000 рублів і включає розміщення в мережі Internet за адресою, яку Ви самі оберете. Більш точну вартість розробки наші фахівці можуть назвати тільки після заповнення Вами анкети, яка знаходитися на нашому сайті у вільному доступі або зателефонувавши нам і обговоривши всі нюанси, що ви хочете бачити на сайті. Також Ви можете просто назвати бюджет і ми постараємося підлаштуватися під нього і зробити максимально насиченим Ваш проект.

Що потрібно, щоб почати з Вами роботу від Вас.

По-перше, найголовніше - це Ваше власне бажання створення сайту.

Також нам потрібно:

 • Фірмовий стиль організації / логотип організації (якщо є);
 • Анкета, заповнена Вами, по розробці сайту;
 • Структура сайту / перелік сторінок, які повинен містити Ваш майбутній проект;
 • Контент (матеріал), який повинен бути розміщений на сайті.

Якщо Ви не компетентні в даному питанні або у Вас просто немає часу на роботу над структурою сайту, то це не біда. Ви просто можете описати нашому фахівцеві інформацію, наявність якої необхідно на сайті і ми самостійно розробимо структуру без будь-яких доплат.

Чи багато часу займає розробка сайту візитки?

Все залежить від Вас: від Ваших вимог, від об'єму розміщується матеріалу. При оперативної передачі матеріалу і описі структури, ми цілком вкладемося в 3-5 днів.

Можливості сайту візитки

 • Виправлення вже наявної інформації;
 • Створення нових сторінок;
 • Постійна публікація новин компанії в необмеженій кількості;
 • Створення резервних копій;
 • Який замовити сайт краще - можете дізнатися докладніше в статті від фахівців студії.

Яким чином можна замовити сайт візитку?

Замовити розробку сайту візитки досить просто: Ви можете зателефонувати на нашу номером нашого консультанта +7 (831) 413-60-33, написати он-лайн консультанту, заповнити анкету на сайті.

Після створення сайту ми не кинемо Вас. Ми висилаємо докладну / покрокову інструкцію по роботі з сайтом, а також надаємо 6 місяців безкоштовну технічну підтримку (цілодобово). Ми дбаємо про наших клієнтів!

Що це?
Що входить в сайт візитку?
Чи багато часу займає розробка сайту візитки?
Що це?
Навіщо він потрібен?
Що входить в сайт візитку?
Чи багато часу займає розробка сайту візитки?
Яким чином можна замовити сайт візитку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача