Статьи

Сайт-візитка для юридичної, будівельної компанії

  1. Створення сайту візитки для компанії, під ключ. Ця послуга підходить для тих, хто хоче розповісти...
  2. SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ включена у вартість.
  3. ДОМЕН І ХОСТИНГ В ПОДАРУНОК!
  4. Зверніть увагу!

Створення сайту візитки для компанії, під ключ.

Ця послуга підходить для тих, хто хоче розповісти про діяльність своєї компанії з мінімальними витратами. Ви пропонуєте послуги або надаєте юридичну допомогу населенню? Реклама в газетах і на форумах не дає позитивного результату? Замовте сайт-візитку для своєї компанії і вже через 3-7 днів Ви зможете розмістити на ньому всю необхідну інформацію: про компанію та співробітників, прайс-лист, фотографії, відгуки, контакти, схему проїзду і т.д.

Редакція «Мій сайт» від HostCMS - 3900 руб.

Даний варіант добре підходить для сайту-візитки невеликої компанії, яка пропонує послуги населенню, наприклад будівельні або юридичні. За цю вартість Ви одержуєте: функціональний ресурс, адаптований під мобільні пристрої, дизайн без мальованої графіки (на основі готового шаблону), можливість управління інформацією через зручну CMS, наповнення Вашої інформацією - до 5 сторінок, написання однієї унікальної статті в подарунок (зазвичай замовляють для головної сторінки або розділу Про компанію), установка лічильника відвідувань LiveInternet або статистики Яндекс.Метрика. У вартість також включена настройка корпоративних email-адрес, єдиного модуля з різними варіантами зворотного зв'язку: онлайн заявка, замовити дзвінок, онлайн консультант. Підключається модуль "Відгуки клієнтів" з автоматичною обробкою. Подібні "сайти-візитки" я робив для будівельного бізнесу , Готелю, автосервісу, фірми по ремонту квартир , Виробничого підприємства, юридичної компанії , Медцентру і т.п. Вартість настройки CMS і дизайну - 8000 руб., В результаті остаточна
ЦІНА САЙТУ-ВІЗИТКИ ДЛЯ КОМПАНІЇ - 11900 руб. Термін розробки - 3-7 днів.

SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ включена у вартість.

Мені важливо зробити так, щоб зроблені мною інтернет-ресурси жили якомога довше і допомагали розкручувати бізнес їх власникам. Тому в вартість створення будь-якого варіанту включена якісна seo оптимізація ресурсу, а також реєстрація в основних пошукових системах.

ДОМЕН І ХОСТИНГ В ПОДАРУНОК!

Замовляючи сайт-візитку для будівельної або юридичної компанії, ви отримуєте в ПОДАРУНОК - доменне ім'я на 1 рік в зоні RU або РФ, а також послуги хостингу на 3 місяці. Дана акція розповсюджується тільки на компанії в регіонах: Москва і область, Тверь, Самара, Нижній-Новгород.

Зверніть увагу!

Я працюю найчастіше УДАЛЕННО, БЕЗ ЗУСТРІЧІ З КЛІЄНТАМИ! Якщо у вас якийсь унікальний інтернет-проект і потрібна особиста обговорення деталей його розробки, то можлива зустріч за попередньою домовленістю в Москві (зі мною) або Подільську (з моїм партнером).

Надіслати повідомлення! Надіслати повідомлення!

Ви пропонуєте послуги або надаєте юридичну допомогу населенню?
Реклама в газетах і на форумах не дає позитивного результату?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.